dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Firma, o której mowa jest mi odrobinę znany z racji zamieszkania. Oczywiście fuszerki czy niedoróbki należy piętnować a najlepiej po prostu naprawić błędy i po temacie ale ... firma jest, że tak powiem "spozycjonowana" jako jedna z najtańszych i mam 100% pewności nooo 99% ;p , że klienci doskonale zdają sobie z tego sprawę jednocześnie sami siebie oszukują bo nie dopuszczają myśli, że za każdą ceną COŚ stoi.
    Przy zakupie/podpisaniu umowy oferta była wyśmienita ... CENOWO a po wykonaniu rozczarowanie ...

    Powtórzę bardzo mądrą maksymę:

    "Rozczarowanie spowodowane niską jakością, pamięta się długo… po przeminięciu radości, spowodowanej niską ceną."

    Pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    No i wszystko jasne.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał MMichal Zobacz post
    "Rozczarowanie spowodowane niską jakością, pamięta się długo… po przeminięciu radości, spowodowanej niską ceną."
    Nic dodać, nic ująć!

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Co za "przypadek"

    Zdarza mi się hmmm "oceniać" oferty różnych firm z okolic i akurat J... nie plasuje się zbyt wysoko, niestety.


    Pozdrawiam

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał DariuszWm Zobacz post
    ...
    . zamawialiśmy drzwi,okna, parapety granitowe i brame wiśniowskiego. Przede wszystkim wiedza jaką dyspnują ci goście.... polecam chociaż przyjść i zobaczyć. Był drobny problem z domykaniem drzwi, ale przyjechali i wyregulowali bez żadnej dyskusji.

    Dariusz
    Czyli tak jak ja Michale uważasz, że w firmach blisko "spokrewnionych" pod kątem poziomu oferty raczej trudno o taki produkt jak parapety granitowe?
    Celowo /jeszcze/ nie wycinam nazwy firmy by każdy mógł sobie wyrobić zdanie. Mi się podoba "polecam przyjść", czyli przyjść do nas. Bo w wersji "do nich" użyłbym słowa "pójść" )

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Czyli tak jak ja Michale uważasz, że w firmach blisko "spokrewnionych" pod kątem poziomu oferty raczej trudno o taki produkt jak parapety granitowe?
    Celowo /jeszcze/ nie wycinam nazwy firmy by każdy mógł sobie wyrobić zdanie. Mi się podoba "polecam przyjść", czyli przyjść do nas. Bo w wersji "do nich" użyłbym słowa "pójść" )
    Finlandia, wiesz, że mnie osobiście najbardziej interesują kwestię montażowe i wymieniona tu firma jest zdecydowanym "liderem" jeżeli chodzi o te kwestię - nie spotkałem się z ofertą firmy, która montuje TANIEJ - i to na tle CAŁEGO kraju

    Jak bym Ci powiedział jakie kwoty za 1mb widnieją na ich ofertach to byś z krzesła spadł i się zdrowo poobijał


    Pozdrawiam

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Patrz - a mimo tego nie mają dość zleceń i szukają nowych? W swoim mieście też mam takiego "lidera". Od dłuższego czasu szuka propozycji, które mu ten biznes uzdrowią, bo interes na tanich produktach słabo się kręci..

  8. #28

    Domyślnie

    najniższa stawka za montaż w surówce a jaką się spotkałem w tym roku to 6 zł/mb okna

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    najniższa stawka za montaż w surówce a jaką się spotkałem w tym roku to 6 zł/mb okna
    no widzisz można

    6-8 też widuję na inwestycjach, developerkach najtańsza z tanich.

    a 10 zł za montaż w domku łącznie z HSem ? a takie kwiatuszki też widuję i się zastanawiam czy taki oferent zamontował w swojej karierze choć jednego HSa ?

    Pozdrawiam

  10. #30

    Domyślnie

    Jestem niestety zmuszony do odpowiedzi na w/w posty. Napisałem swoją opinię na temat firmy z której usług jesteśmy bardzo zadowoleni i chcemy ją polecić - efekt wyszedł odwrotny do zamierzonego z powodu aroganckich komentarzy. Czyżby nie szlo to z interesami ludzi stąd? : Powiadomiłem firmę i zostałem poproszony o usunięcie komentarza.

    Mój powyższy rozmówca fuszerkę oraz nieprofesjonalizm pewnej firmy tłumaczy błędami klientów, a czyjeś polecenie małej lokalnej firmy żyjącej z poleceń zadowlonych klientów wyśmiewa. Czyżby był autorem i pośrednim adresatem tych wszystkich roszczeń i niezadowoleń z pierwszej strony tematu?

    Wypowiedzi użytkownika finlandia to nawet nie jestem w stanie skomentować, po prostu go nie rozumiem. Być może jest skierowany do "specjalistów" ale z tego co wiem to zleceń mają sporo.


    Nauka polonistyki na forum budowlanym, czepianie sie za słówka przez pomocnika (!) montażysty. Spadłem z krzesła

    To mój ostatni post. Niech każdy sobie wyrobi opinię
    Ostatnio edytowane przez DariuszWm ; 02-11-2015 o 13:43

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał DariuszWm Zobacz post
    ...
    Nauka polonistyki na forum budowlanym, czepianie sie za słówka przez pomocnika (!) montażysty. Spadłem z krzesła
    Pomocnik montażysty (gratuluję, odrobiłeś lekcję z google) - też mógł mieć na studiach przedmioty takie jak "kultura języka polskiego". Ale to było czepianie się logiki, a nie polonistyki.
    Zwykle posty z taką reklamą jak Twoje są usuwane jako spam. Ty miałeś szansę uwiarygodnić swój wpis i zrobić nam psikusa, np. publikując zdjęcia swoich okien. Wybrałeś drogę wykasowania tamtej wiadomości.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony