dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 8
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 160
  1. #61
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    sevage&ivi

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    177

    Domyślnie

    ja mam jeszcze takie fotki:

    (niestety nie zapisywałam autorów i nie wiem które z grafik z netu, a które z tego forum.. jakby co, wycofam je.. )







    ruda1 - wydaje mi się że na lustro zawsze można by znaleźć jakieś miejsce a optycznie by dużo dało (wrażenie większej przestrzeni.. )
    aha - jeśli mogę podpowiedzieć, lepiej unikać wieszaków nad szafką na której ma być "siedzonko". Po prostu nikt nie będzie na tym siadał ze względu na kurtki lub płaszcze radośnie "smyrające" po głowie ..
    skończyć budowę i nie zwariować....
    Dziennik budowy oraz Komentarze

  2. #62

    Domyślnie

    a ja znalazłam coś takiego, może komuś sie przyda:





  3. #63
    BEATA-BETI
    Guest
    BEATA-BETI

    Domyślnie

    [img]
    [/img]

    [img]
    [/img]

    [img]
    [/img]

    NA PIERWSZYM ZDJĘCIU SĄ NAKLEJKI NA ŚCIANIE

  4. #64
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ruda1

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    272
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    SUPER! Cieszę się z takiego odzewu!


    Cytat Napisał sevage&ivi


    ruda1 - wydaje mi się że na lustro zawsze można by znaleźć jakieś miejsce a optycznie by dużo dało (wrażenie większej przestrzeni.. )
    aha - jeśli mogę podpowiedzieć, lepiej unikać wieszaków nad szafką na której ma być "siedzonko". Po prostu nikt nie będzie na tym siadał ze względu na kurtki lub płaszcze radośnie "smyrające" po głowie ..
    Bardzo dziękuję za podpowiedzi, naprawdę są tu mile widziane
    Teraz już wiem, zrobię fotki mojego wiatrołapu to wtedy będzie lepiej widać jaki twardy orzech do zgryzienia mi się trafił

  5. #65
    BEATA-BETI
    Guest
    BEATA-BETI

    Domyślnie

    [img]
    [/img]
    [img]
    [/img]
    [img]
    [/img]
    [img]
    [/img]

  6. #66

    Domyślnie

    no proszę - wystarczy dobrze zagłosować i jaka zmiana
    niektóre pomysły są naprawdę super - z pewnością wykorzystam u siebie. Ja swój wiatrołap zabudowałam szafą wnękową (na jednej całej ścianie). Miałam gdzie schować ciuchy buty i dużo innych rzeczy, ale jak sie ubierałam z dziećmi - to myślałam, że zwariuje - zero miejsca, dzieciaki siedzą na podłodze ja próbuję otworzyć drzwi szafy, żeby znaleźć ubrania i im dać, one jęczą, ze tymi drzwiami im jeżdżę po głowie, jednocześnie torbę trzymam między kolanami, bo nie mam gdzie położyć i wtedy wchodzi małż (a raczej próbuje się wcisnąć), żeby też założyć buty - koszmar po prostu. Szafę wywaliłam i czekałam na natchnienie. I znalazłam - dzięki
    buzia-K

  7. #67
    BEATA-BETI
    Guest
    BEATA-BETI

    Domyślnie

    Dzisiaj już odpadam ale jutro będę dalej szukać.W końcu jakoś musicie urządzić te swoje wiatrołapy.

  8. #68

    Domyślnie

    Teraz już wiem, zrobię fotki mojego wiatrołapu to wtedy będzie lepiej widać jaki twardy orzech do zgryzienia mi się trafił
    [/quote]

    To ja jutro też zrobię foto i.... będziemy miały dwa orzechy... a raczej u mnie to nawet i orzeszek

  9. #69
    BEATA-BETI
    Guest
    BEATA-BETI

    Domyślnie

    Dobra może jakoś pomożemy.Co tysiące głów to nie jedna

  10. #70
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    sevage&ivi

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    177

    Domyślnie

    Cytat Napisał kadra
    no proszę - wystarczy dobrze zagłosować i jaka zmiana
    niektóre pomysły są naprawdę super - z pewnością wykorzystam u siebie. Ja swój wiatrołap zabudowałam szafą wnękową (na jednej całej ścianie). Miałam gdzie schować ciuchy buty i dużo innych rzeczy, ale jak sie ubierałam z dziećmi - to myślałam, że zwariuje - zero miejsca, dzieciaki siedzą na podłodze ja próbuję otworzyć drzwi szafy, żeby znaleźć ubrania i im dać, one jęczą, ze tymi drzwiami im jeżdżę po głowie, jednocześnie torbę trzymam między kolanami, bo nie mam gdzie położyć i wtedy wchodzi małż (a raczej próbuje się wcisnąć), żeby też założyć buty - koszmar po prostu. Szafę wywaliłam i czekałam na natchnienie. I znalazłam - dzięki
    buzia-K
    też chciałam zabudować jedną scianę wiatrołapu szafą, ale po Twoim opisie muszę się zastanowić nad tym
    skończyć budowę i nie zwariować....
    Dziennik budowy oraz Komentarze

  11. #71
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar HARY
    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    254
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    Spoglądając na plan, to masz rzeczywiście kłopot. W identycznym domu mieszkają znajomi, ze względu na mnogość drzwi jest to naprawdę trudny temat. Moja propozycja jest taka z lewej strony płytkie szafki na buty a nad szafkami dwa kinowe, składane siedzenia (podobne są w korytarzach pociągów). Wszystko na wysokości odpowiadającej domownikom. Nad tym parę wieszaków. Całość można wytapetować ciekawą tapetą. Jeżeli drzwi do kotłowni masz pełne to na nich powiesiłabym duże lustro. Pojemnik na parasole też byłby wskazany

  12. #72
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    SIostra ma taki wiatrołat malutki. Wytynkowała go w brązowym tynku strukturalnym tak by się nie brudził bo ciagle ktoś dotyka ściany, taka kolej rzecyz w takim małym pomieszczeniu. Z jednej strony wisi kaloryfer a nad nim lustro w metalowej ramie. Po drugiej stronie ma wieszak na ubrania i półkę na buty, tez z metalu giętego, takie niby rustykalne Weszły jeszcze dwa maleńkie świeczniki na ścianę
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  13. #73
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ruda1

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    272
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Wklejam ten mój wiatrołap.

    To jedyna ściana na której można poszaleć (widok z gospodarczego)


    i inne ujęcie


    róg przy pomieszczeniu gospodarczym


    drzwi wejściowe

  14. #74

    Domyślnie

    Co jest za tymi małymi drzwiczkami w ścianie??????
    Nie bardzo widzę tam miejsce żeby powiesić na ścianie jakiś wieszak.
    Więc możesz sobie wstawić wieszak stojący, a w miejsce wnęki taka półkę na buty spełniająca również rolę siedziska

    zobacz sobie taką na allegro
    http://www.allegro.pl/item258392724_...ak_andar_.html
    Znalazłam wieszak od razu z parasolnikiem żeby nie zagracać małej powierzchni dodatkowym parasolnikiem.

    http://www.allegro.pl/item261804247_...solnikiem.html
    lub jeszcze dodatkowo umieściłabym taki dekoracyjny wieszak
    http://www.allegro.pl/item263713228_...ieralilia.html

    pozdrawiam

  15. #75
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ruda1

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    272
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Cytat Napisał skorpionek1975
    Co jest za tymi małymi drzwiczkami w ścianie??????
    Nie bardzo widzę tam miejsce żeby powiesić na ścianie jakiś wieszak.
    Za drzwiczkami jest centrum dowodzenia elektryką w naszym domu
    Są usytuowane na takiej wysokości, że wieszak wiszący spokojnie znajdzie tam swoje miejsce, a kurteczki je przysłonią.
    Super te Twoje propozycje Takie rozwiązania tylko w bardziej nowoczesnej nucie sprawdziłyby się w moim wiatrołapie

  16. #76

    Domyślnie

    Witaj,
    To super jak jest miejsce na wieszak, bo na zdjęciu jakoś tego nie widziałam.

    Poszukam jeszcze coś na allegro to Ci podrzucę
    Bardzo ładny jest wasz domek, poczytałam sobie Twój dziennik

    W moim domu wiatrołap będzie miał 5.0 ale za to będą tam prawi same drzwi z każdej strony i też nie wiele będzie miejsca żeby to jakoś fajnie i gustownie urządzić

    Powiedz mi jaki styl preferujesz, będzie mi łatwiej doradzić.
    Myślę ze wiklina i drewniane wieszaczki odpadają ,

  17. #77
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ruda1

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    272
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    [q

  18. #78
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ruda1

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    272
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    skorpionek1975

    Bardzo Ci dziękuję za poświęcony na moje sprawy czas i komplementa

    Matko, co ja tam nawypisywałam w tym dzienniczku
    Teraz dopiero do mnie dociera jaki zasięg ma internet
    Ale spoko w Krakowie już o mnie wiedzą, bo jeden ze studentów, który ostatnio nas odwiedzał przyjechał właśnie z Krakowa

    Myślę, że preferuję styl bardziej nowoczesny, aczkolwiek z nutą przytulności

  19. #79

    Domyślnie Jak urządzić wiatrołap

    Witam.
    Nie mam pojęcia jakie dać kolory do wiatrołapu , sufit mam biały podwieszany kolory w salonie i w holu to jasny beż i brąz dodatki bedą w kolorze blue ( wazon , poduszki , i jakieś tam drobiazgi)
    Doradzcie mi proszę w jakim kierunku pójśc czy może dać jakaś ciekawą tapetę w kolorze blue, czy brąz nie chcę żeby się zrobiło monotonnie
    Zdjęcia Waszych wiatrołapów mile widziane

  20. #80
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Monika $ Seba
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.499
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    127

    Domyślnie

    w leroy jest ciekawa tapeta czekoladowa z niebieskim tłoczonym wzorem (w castoramie też ją widziałam)

Strona 4 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony