dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 8
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 160
  1. #81
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Mój wiatrołap jest średni. Stanie w nim szafa na same buty 1,4m szeroka oraz druga szafa na ubrania 2,5m szeroka. W dodatku są tam drzwi wejsciowe, drzwi do domu i do kotlowni.Ścian nie zostaje wiele. Swobodnie będzie można sie jednak rozebrać w 3-4 osoby.
    Mój problem to jak wykończyć wiatrołap? Jest pomalowany ale muszę go przemalować bo mnie drażni brąz. W dodatku jakie zrobić szafy? Coraz bardziej skłaniam sie ku jasnym bo w tak małym pomieszczeniu ciemne, przy ciemnych drzwiach mogą przytłaczać.
    Może macie zdjecia swoich wiatrołapów i wkleicie je tutaj? To przecież wazne pomieszczenie w naszych domach. Wejście-wizytówka. A tak mało zdjęć jest na forum. To chyba najmniej obfotografowane wnętrze ze wszystkich. Spiżarek jest chyba więcej
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Napisał "mayland".
    [b
    Może macie zdjecia swoich wiatrołapów i wkleicie je tutaj?[/b] To przecież wazne pomieszczenie w naszych domach. Wejście-wizytówka. A tak mało zdjęć jest na forum. To chyba najmniej obfotografowane wnętrze ze wszystkich. Spiżarek jest chyba więcej
    Przyłączam się do prośby Mayland.
    Mieszkam od grudnia i wiatrołap do tej pory jest pusty, już mnie to męczy.
    Nie jest duży, ale nie można było go powiększyć.

  3. #83

    Domyślnie

    Koniczynko jak tam Twój wiatrołap? Powiększyłaś go czy zostawiłaś "mały"?

    Bo ja właśnie się załamałam. Mój wiatrołap ma 2 m2

    Założyłam, że wiatrołap ma "łapać wiatr", a nie wszelką odzież (domowników i gości) czyli służy tylko ochrony przedpokoju (holu) przed zimnym powietrzem z zewnątrz.

    Dodatkowo uznałam, że w większości przypadków będę do domu wchodzić z garażu, więc garderobę postawię w przedpokoju pod schodami (zerknijcie proszę na plan - z góry przepraszam za jakość - tylko taki plan mam w formie elektronicznej).



    Błagam niech ktoś napisze, że ma podobnie i jest OK

  4. #84
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar minkapinka
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    1.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    nasz wiatrołap będzie miał 10,6 m2 i będzie w nim szafa długości 3,65m Jak znam zycie w szafie będą tylko rzeczy sezonowe - kurtki, buty + część dla gosci.

    Nie wyobrażam sobie jak można nie mieć szafy lub garderoby przy wejsciu do domu.

  5. #85

    Domyślnie

    Nasz wiatrołap na ok.4 m2 (rodzina 5os i spokojnie się mieścimy równocześnie) i znajduje się tam szafa czterodrzwiowa na okrycia wierzchnie ,buty i torby. Jest tez komoda, na której można odłożyć np.zakupy na czas przebrania. Poza tym jest duże lustro z dobrym oświetleniem (rzut oka na make-up przed wyjściem Bardzo sprawdził się tez kaloryfer w wiatrołapie. Przydaje się do suszenia czapek, szalików i rękawiczek po zabawach na śniegu, kurtek i płaszczy po deszczu. Jednak na co dzień wszystkie ciuchy i buty sa pochowane, dzięki temu jest przestronnie. Na komodzie stoi wazon z kwiatami czy innymi badylami sezonowymi
    Nie wyobrażam sobie chodzenia gdzie indziej po okrycia wierzchnie czy buty - nie raz zmienia się koncepcja ubioru w ostatniej sekundzie przed wyjściem

  6. #86
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    A ja nie mam wiatrołapu
    Anulek - będzie ok!

  7. #87

    Domyślnie

    No Dorcia: jak mówią starożytni Czesi: you are making my day

    Dzięki serdecznie!!
    Uwierzyłam Ci - będzie ok

  8. #88
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Wklejcie jakieś zdjecia proszę
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  9. #89

    Domyślnie

    Mayland - obiecuję, że jak tylko mój wiatrołap będzie składał się z czegoś więcej niż gołe ściany, skrzynka elektryczna i dziura na drzwi do holu (stan na dziś) wrzucę zdjęcia.

    Obawiam się jednak, że mówimy tutaj o sierpniu przyszłego roku

  10. #90

    Domyślnie wiatrołap-przedpokój

    Witam wszystkich forumowiczów! Nie mam pomysłu jak zagospodarować wiatrołap żeby było ładnie i funkcjonalnie. Pokażcie jak Wy poradziliście sobie z tym pomieszczeniem.

  11. #91
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    moze po prostu daj jakieś wymiary, rzut?

  12. #92

    Domyślnie

    W wiatrołapie mam dwie wnęki o głębokości 40cm, wysokości 280cm i szerokości 120cm.No własnie, co z tym zrobić

  13. #93
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    tylko wieszaki, szafa nie wejdzie.

  14. #94

    Domyślnie

    Szafa wejdzie ale niestandardowa. Można zrobić, że wieszaki będą wisały na uchwytach, które można wysunąć jak szufladę (kurcze, nie wiem jak to się nazywa). Fakt, że przy głąbokości 40 cm, to wejdą ci 4 kurtki na taki wysuwik.

  15. #95

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzechk
    Szafa wejdzie ale niestandardowa. Można zrobić, że wieszaki będą wisały na uchwytach, które można wysunąć jak szufladę (kurcze, nie wiem jak to się nazywa). Fakt, że przy głąbokości 40 cm, to wejdą ci 4 kurtki na taki wysuwik.
    Ja właśnie też mam płytką szafę wnękową i zrobione uchwyty tak jak opisujesz, tylko moja szafa jest szerokości 160cm.

  16. #96
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hamfrej
    W wiatrołapie mam dwie wnęki o głębokości 40cm, wysokości 280cm i szerokości 120cm.No własnie, co z tym zrobić

    Dokładasz drzwi przesuwne i półki i masz piękną szafkę na buty. Do drugiej wnęki daj wieszaczki na płaszcze.

  17. #97

    Domyślnie

    ani jednego zdjęcia

  18. #98
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    No dobra, masz, ale jeszcze pusty i kolory też jakieś "niewierne" wyszły








  19. #99

    Domyślnie

    dzięki
    zamierzasz coś tam wstawić ?

  20. #100
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie
    dzięki
    zamierzasz coś tam wstawić ?
    Tak, na ścianie na wprost drzwi (obłożona tynkiem mozaikowym w całości) ma być coś do wieszania okryć, pod tym jakaś półka na buty, pod oknem, którego nie widać na zdjęciach (jest na wprost drzwi do środka, a wchodząc po prawej stronie), też może jakaś komódka. Jestem na etapie poszukiwania czegoś ciekawego.
    Chętnie podpatrzę co mają inni, może coś wykorzystam u siebie

Strona 5 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony