dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 8
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 160
  1. #121

    Domyślnie

    A oto w miarę gotowy projekt naszego wiatrołapu Wszelkie porady i komentarze mile widziane Zwłaszcza jeśli chodzi o kolor ścian,bo nie jestem jeszcze pewna,czy coś takiego czy ciemniejszy









    Na podłogę wybrałam płytki gresowe z kolekcji tubądzina - Tajga



    Ściany i podwieszane sufity na razie pomalowałam na taki kolor,jaki mają płytki jasne,ponieważ nie znalazłam nic ciekawego jeszcze jest czas może ściany będą ciemniejsze,kto wie

    Obrazek znalazłam na Allegro,będzie on zawieszony bezpośrednio na ścianie - bez białego tła. Tutaj tak wyszło,bo nie chciało mi się kombinować Jest to obraz składający się z kilku części i oczywiście z kotkiem,bo my kociarze jesteśmy

    Szafa będzie w tym stylu z drzwiami przesuwnymi lustrzanymi. Sufit oczywiście podwieszany - jak w większości pomieszczeń

    I to chyba tyle jak na razie

    Ja osobiście uważam,że wiatrołap to też ważna część domu,bo najpierw tu goście wchodzą,więc musi się jakoś prezentować

  2. #122

    Domyślnie

    A przewidujesz coś na ścianie z obrazem, mam na myśli jakiś niski, wąski mebel?

  3. #123
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Baru
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.176

    Domyślnie

    Głębokośc szafy na 50cm to za mało.
    Nooo chyba, że będą tam wisiały tylko damskie stroje (damy o przeciętnych gabarytach) i dziecięce.
    My mamy szafę na nasze ciuchy (moje i małża) napewno ponad 50cm i to jest za mało. Przy odsuwaniu drzwi szafy wiecznie zawadzają o mężowe wieszaki, a przy moich jeszcze jest kawałek wolnego miejsca.
    Coś mi sie kołacze, że okolice 60cm byłyby ok.

  4. #124

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie
    A przewidujesz coś na ścianie z obrazem, mam na myśli jakiś niski, wąski mebel?
    Nie wiem jeszcze,jak zobaczę na żywo,to będę wiedziała jak to wszystko odległościowo wygląda. Na pewno jak będą dzieci,to jakieś krzesełko pewnie postawię,bo wiadmo,że łatwiej dziecku buty ubierać.

  5. #125

    Domyślnie mały wiatrołap

    szukam inspiracji z szafą

  6. #126

    Domyślnie

    A jakiej wielkości jest Twój wiatrołap bo mały to pojęcie dość względne. My mamy 4,5 metra

    Na jednej ścianie zrobiliśmy szafę z drzwiczkami żaluzjowymi , które będziemy malować a na drugiej ściane stanie ławka tapicerowana, a nad nią zawiśnie lustro 170 cm długie.

  7. #127

    Domyślnie

    dzięki za odzew,

    ja już zdecydowałam się na szafę z mdf z siedziskiem,

    na przeciwległej stronie lustro jak u Ciebie

  8. #128
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Sanyaa
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    227
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Bardzo ładna szafa tylko zastanawiam sie jak będzie sprawować się w pielęgnacji i czyszczeniu frontu? Czy jest z drewna?
    Temat mnie tez interesujący

  9. #129

    Domyślnie

    no niestety mam takie drzwiczki i czyszczenie ich to makabra - kurz sie zbiera w szczelinach i ciezko go z tamtąd przegnac
    ewe

  10. #130
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar nania
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    179
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie Szukam pomysłu na holl/wiatrołap Foto!

    Witam szanowne grono
    Szukam pomysłu na mój holl i wiatrołap w jednym! Całość problematyczna -bynajmniej dla mnie- że praktycznie wszystko jest otwarte! no i chciała bym aby miało to ręce i nogi (dlatego też na całości położyłam jednakowe płytki) ! ale też nie było takie hmmm "zwykłe" . Chodzi mi min. o kolorystykę, czy bawić się w jakieś tynki ozdobne, dodatki typu ramki foto meble...noo tu w sumie tylko jedno miejsce jest...nie wiem czy to zabudowywać czy coś wolnostojącego......... będę wdzięczna za każde sugestie, propozycje
    Może pokaże foto:
    Taki widok ukazuje się jak wchodzimy


    a to widok ze schodów

    tu widać wspomniane miejsce gdzie cokolwiek można wstawić(ma 50x60cm) , drzwi obok to wejście do pokoju/biura a dalej są również drzwi do garażu

    a tak dalej przechodzi korytarz na salon, widok z biura, widać też pomieszczenie gospodarcze/wc




    a tak wygląda to od strony salonu


    Na podłodze jest woodentic kolor OCHRA, drzwi będą drewniane, pełne, malowane na kolor.... ??? no właśnie jaki...zastanawiamy się nad orzechem. Salon w kolorze magnolia dulux lub marone dulux (jasny beż) , sufit biały.
    Przepraszam za dużą ilość fot ale chciałam dokładnie zobrazować sytuację.

  11. #131

    Domyślnie

    Zamiast ozdobnych tynków raczej dałabym coś takiego ( myslę ze tynk sie szybko może znudzić, ale to tylko i wyłącznie moje zdanie)
    foto z forum


    lub obrazki / foto


    lub szablon / nakleja - znudzi się zamalowujesz lub rysujesz inny

  12. #132

  13. #133

    Domyślnie

    Odświeżam wątek.
    Może ktoś ma wykończony wiatrołap i wstawi jego zdjęcia.

  14. #134

    Domyślnie

    to ja w związku z pierwszym postem w temacie - też mamy małi i bez okna, mamy drzwi szklane i są ok, faktycznie trochę światła dają i fajnie wyglądają... polecam
    "Dom to tam, gdzie choćby pod gołym niebem ludzie są razem." Wiktor Woroszylski

  15. #135
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Jak z szafek ikea i listw przypodłogowych zrobić eleganckie siedzisko z wieszakami w stylu wiktoriańskim:

    http://www.acharmingnest.com/2011/07...ge-reveal.html

  16. #136
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agulenkaosw

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    166
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie Moj przyszly wiatrołap

    hejka a ja urzadzam tak komode i mały taborecik do tego kolor cos w kremie tak mysle
    co do swojego domku to wszystko raczej bede miala w nowoczesnym stylu ale zawsze cos chcialam takiego przypominajacy stary styl prowalanski A NIE BĘDZIE Z TYM PROBLEMU GDYŻ wiatrołap będzie oddzielony z holem drzwiami
    mam tylko kłopot która komodę wybrać
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	TABOET.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	75,7 KB
ID:	179780   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KOMOA 1.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	71,8 KB
ID:	179782   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KOMODA2.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	68,8 KB
ID:	179783   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KOMODA3.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	95,6 KB
ID:	179784   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KOMODA 4.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	57,1 KB
ID:	179785  


  17. #137
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Jak myślicie - jak utrzymuje się czystość w takich korytarzach wejściowych?


    1. Wykłada dywanik do zdjęcia
    2. Zatrudnia się gosposię, która po każdym wejściu, zwłaszcza zimą i jesienią odkurza i pierze dywan
    3. Wymienia dywaniki co kilka miesięcy

  18. #138
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Wchodzi się do domu przez garaż?

  19. #139
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ok, ale jak jak się wchodzi przez garaż, to gdzie wiesza się płaszcze i zdejmuje buty? W drugim, roboczym wiatrołapie?

  20. #140
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Panna Z.
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Gdańsk/Wrocław
    Posty
    460

    Domyślnie

    Żaden ze mnie spec od dywanów, ale pracowałam kiedyś sprzedając apartamenty, jakieś 50 metrów od plaży... Do pokazowych wchodzili ludzie boso lub w klapeczkach, dzieci z goframi i lodami, efekt - wszędzie piasek i okruszki. A wykładzina dywanowa była i w apartamentach i w korytarzach. Brałam potem szufelkę i zmiotkę - taką malutką - i zamiatałam... Wykładzina była bardzo dobrej jakości, w dotyku i wyglądzie jak dywan (jakaś włoska), zamiatała się idealnie nawet z piasku, wystarczyło raz machnąć zmiotką. A korytarz pokazany wyżej... może jest w kraju, gdzie zima, jesień i mnóstwo błota nie występują?

Strona 7 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony