dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 128 z 159
Pokaż wyniki od 2.541 do 2.560 z 3166
  1. #2541
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Edytko, wszystko mi się bardzo podoba

  2. #2542

    Domyślnie

    Dziękuję za miłe słówka.

    Kuchnia ma zaledwie 9 m2, a teraz kiedy jest już zabudowana, wcale nie wydaje się taka mała. Powiedziałabym nawet, że dość spora, bo nie mogę się w niej odnależć. A ponieważ jest otwarta na salon, to przestrzeni jest aż nadto. Trochę się w niej gubię. Myślę, że to tylko kwestia przyzwyczajenia.

    Rasiu poszło na pw.

    Markotko blat to laminat o szumnej nazwie KLEPKA WENGE.

    Monia super, że Ci się podoba, chociaż gustujesz w innym stylu.

    Glamcia znając Twoje gusta, bedziesz miała baaaaaaaardzo pięknie i to nie tylko kuchnię.

  3. #2543
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Dzieki
    Ciekawa jestem czy nie bedzie problemu z korzystaniem ze zlewu i kuchenki, sa bardzo blisko siebie, mozna zaczepic o cos na kuchence zmywajac w tym samym czasie. Ja bym chyba zlew jednak w okolicach okna dawala i zdecydowanie blizej lodowki. Ale mam nadzieje, ze nie bedzie problemow

  4. #2544

    Domyślnie

    Cytat Napisał markoto
    Dzieki
    Ciekawa jestem czy nie bedzie problemu z korzystaniem ze zlewu i kuchenki, sa bardzo blisko siebie, mozna zaczepic o cos na kuchence zmywajac w tym samym czasie. Ja bym chyba zlew jednak w okolicach okna dawala i zdecydowanie blizej lodowki. Ale mam nadzieje, ze nie bedzie problemow
    Markotko zapewniam Cię, że nie będzie żadnego problemu. Wbrem temu co widać na zdjęciu, od zlewu do potencjalnego gara na kuchence, jest wystarczająco miejsca. Ten układ był zastosowany z premedytacją. Nie chciałam, aby zlew wychodził mi na okno, ponieważ bardzo znacznie zmniejszyło by mi się miejsce na blat roboczy. A nie mogłam sobie na to pozwolić, gdyz miejsce do takich prac mam tylko i wyłącznie właśnie pod oknem.

  5. #2545
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    No widze wlasnie, ze blatu masz nieduzo, mam nadzieje, ze sie kuchnia spisze bo wyszla na prawde super

  6. #2546

    Domyślnie

    Edyś to i ja poproszę namiar na tego kuchennego cudotwórcę .Ślicznie wyszło...jesooo jak Ci zazdraszczam,że juz jesteś na finiszu
    Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband.

  7. #2547
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Gratuluję Edmarciu
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #2548

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edmar70
    Witaski!

    Mulka no popatrz, ostatnio jak byliście u mnie nie dało się normalnie chodzić po chałupie, bo akurat wykończniówka była w trakcie i bajzel nie pozwalał na swobodne poruszanie. A teraz to już prawdziwe mieszkanie się zrobiło. Oczywiście zapraszam serdecznie na kawkę. Bedziemy w kontakcie.
    Ojojoj..... nie wiedziałam, że już zaczęliście budowę Wdzięczniaka?
    Gratuluję!!!
    Jak ekipy bedą sprawne, to może do końca roku zdołacie się wprowadzić?
    Jakich zmian dokonaliście w projekcie? I z jakiego materiału zdecydowaliście się budować? Rekuperator będzie?
    Edmar piekna kuchnia w moim , minimalistycznym stylu ... blaty cudne
    Myślę, że do końca roku buda bedzie stała i będziemy wykańczać środek, wiadomo chciałabym jak najszybciej - ale co nagle to po diable
    Zmiany? hmmm praktycznie żadne , budujemy jak Wy z Ytonga, pompa ciepła, rekuperator ... odpadna nam dwa kominy ze względu na mechaniczną wentylację.
    Teraz za tydzień jedziemy na budowę, myślę że będą się zaczynały piąć ściany

  9. #2549

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobroszka
    Edyś to i ja poproszę namiar na tego kuchennego cudotwórcę .Ślicznie wyszło...jesooo jak Ci zazdraszczam,że juz jesteś na finiszu
    Dobroś wiadomość poszła na pw.
    I nie zazdraszczaj, bo to nie zdrowo się tak katować.

    Brazunia stokrotne dzięki.

  10. #2550

    Domyślnie

    Cytat Napisał MUlka

    Edmar piekna kuchnia w moim , minimalistycznym stylu ... blaty cudne
    Myślę, że do końca roku buda bedzie stała i będziemy wykańczać środek, wiadomo chciałabym jak najszybciej - ale co nagle to po diable
    Zmiany? hmmm praktycznie żadne , budujemy jak Wy z Ytonga, pompa ciepła, rekuperator ... odpadna nam dwa kominy ze względu na mechaniczną wentylację.
    Teraz za tydzień jedziemy na budowę, myślę że będą się zaczynały piąć ściany
    Mulka fajnie, że i Tobie się podoba.
    Musisz koniecznie przyjechać i zobaczyć jak ta kuchnia wygląda w realu, szczególnie jak nie robiliście żadnych zmian.

    Wiesz co mnie sie wydaje, że hacjenda stanie juz niebawem i z wykończniówką wejdziecie dużo wcześniej niż pod koniec roku.

  11. #2551
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Ło matko i córko! A ta kuchnia to szklana jest!!! Ja normalnie do dziś z zachwytu oddechu nie mogę złapać i to moje wczorajsze fiknięcie to wszystko przez tą kuchnię, na pewno!

  12. #2552

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia
    Ło matko i córko! A ta kuchnia to szklana jest!!! Ja normalnie do dziś z zachwytu oddechu nie mogę złapać i to moje wczorajsze fiknięcie to wszystko przez tą kuchnię, na pewno!
    No i czego wyolbrzymiasz jak ruski telewizor????

  13. #2553
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edmar70
    Cytat Napisał rasia
    Ło matko i córko! A ta kuchnia to szklana jest!!! Ja normalnie do dziś z zachwytu oddechu nie mogę złapać i to moje wczorajsze fiknięcie to wszystko przez tą kuchnię, na pewno!
    No i czego wyolbrzymiasz jak ruski telewizor????
    Ja wyolbrzymiam? A kto wyolbrzymia moje łazienki? Nigdy, przenigdy nie widziałam jeszcze szklanej kuchni i nie przestanę się zachwycać, o nie!

  14. #2554

    Domyślnie

    Edytko

    i co ja Ci mogę napisać
    Zadraszczam i to strasznie
    Pięknie jest i tyle
    http://nasza-klasa.pl/profile/8917382
    zapraszam wszystkich forumowiczów

  15. #2555

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia

    Ja wyolbrzymiam? {b]A kto wyolbrzymia moje łazienki?[/b] Nigdy, przenigdy nie widziałam jeszcze szklanej kuchni i nie przestanę się zachwycać, o nie!

    Jaaaaaaa????????
    Nigdy w życiu. Piszę z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa. I też nie przestanę się zachwycać.

  16. #2556

    Domyślnie

    Cytat Napisał monia77w1
    Edytko

    i co ja Ci mogę napisać
    Zadraszczam i to strasznie
    Pięknie jest i tyle
    Monia jesteś w końcu.
    Jak się cieszę.

    I nie zazdraszczaj, proszę Cię. Pomyśl, że Ty też już niedługo będziesz bawiła się swoimi wnętrzami. Życzę Ci tego z całego serca.

  17. #2557
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie



    noooormalnie brak słów ślicznie
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  18. #2558

    Domyślnie

    Cytat Napisał pasie


    noooormalnie brak słów ślicznie

    Dziękuję....bardzo dziękuję.

  19. #2559
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Edyś czy to ktoś z okolic naszych robił
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  20. #2560

    Domyślnie

    Cytat Napisał pasie
    Edyś czy to ktoś z okolic naszych robił
    Poszło na pw.

Strona 128 z 159

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony