dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 40 z 159
Pokaż wyniki od 781 do 800 z 3166
  1. #781

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom
    Cytat Napisał monia77w1
    Prawo Ohma?? Niech pomyślę. Coś słyszałam o opadaniu napięcia poniżej kolan ale nie wiem czy to dobry trop
    no moze nie o ten rodzaj napięcia chodzi ale coś tam pani dzwoni...tylko w którym kościele?
    czyli idę dobrym tropem
    http://nasza-klasa.pl/profile/8917382
    zapraszam wszystkich forumowiczów

  2. #782

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    Edytko, jak tak sprawa okien i drzwi? Znalazłaś jakiegoś sensownego stolarza?
    http://nasza-klasa.pl/profile/8917382
    zapraszam wszystkich forumowiczów

  3. #783

    Domyślnie

    Cytat Napisał bendzamin
    mam pytanko ile tysiaczków jesteś lżejsza mam na myśli hydraulike. My daliśmy aby nam pan hydraulik wyliczył całkowite koszta ale coś nie moze sie zebrac z wyliczeniami....

    gorąco pozdrawiamy
    Witaj bendziamin.
    Koszt hydrauliki obejmującej prace związane tylko wewnątrz budynku wyniosły 9.600 zł. materiały (w tym grzejniki) i 4.500 zł. robocizna. Ja już nie wiem czy to mało, czy dużo, ale raczej skłaniałabym się, że jednak dużo. Za co by się człowiek nie zabrał, to kaska upłynnia się z siłą wodospadu. A przecież jeszcze czeka mnie przekopanie się przez ulicę i doprowadzenie rur do domu. A zapomniałam o szambie. Kosztółw tych prac nie jest mi jeszcze znany.

    Pozdrawiam.

  4. #784

    Domyślnie

    Cytat Napisał monia77w1
    Prawo Ohma?? Niech pomyślę. Coś słyszałam o opadaniu napięcia poniżej kolan ale nie wiem czy to dobry trop
    Monia giganciaro jedna przez Ciebie oplułam cały monitor.

  5. #785

    Domyślnie

    Ja znam tylko II prawo Archimedesa
    "Ciecz zanurzona w ciele po siedmiu latach idzie do szkoły"
    Nic tak nie upiększa kostki kobiety jak jej majteczki

  6. #786

    Domyślnie

    Bezdziamin, mnie koszt hydrauliki (c.o. z podłogówka, woda, kocioł, zasobnik uje móje dzikie węże) z robocizną - razem wydojono mnie na 25 tysiaków
    Nic tak nie upiększa kostki kobiety jak jej majteczki

  7. #787

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edmar70
    Cytat Napisał monia77w1
    Prawo Ohma?? Niech pomyślę. Coś słyszałam o opadaniu napięcia poniżej kolan ale nie wiem czy to dobry trop
    Monia giganciaro jedna przez Ciebie oplułam cały monitor.
    Edytko, zasięgnęłam jezyka u męża i prawidłowa definicja prawa Ohma brzmi "Kiedy napięcie powyżej kolan wzrasta opór spada". Tak to jest jak się pisze po 3 drinkach. Się bzdury wtedy pisze
    http://nasza-klasa.pl/profile/8917382
    zapraszam wszystkich forumowiczów

  8. #788

    Domyślnie

    Witam serdecznie
    Jestem na etapie ustalania szczegółów z architektem ponieważ też wybrałam Wdzięcznego i również zamieniałam wole oko na trójkąt... w związku z tyn mam gorącą prośbę do Pani Edyty, czy może Pani podać wymiary tego trójkąta tj. wysokość w najwyższym punkcie licząc od parapetu i szerokość u podstawy tego okna, będę bardzo wdzięczna. Zastanawiam się czy zachować kąt 30% ?
    Z góry dziękuje za pomoc.

  9. #789
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    A ja znam Prawo Łoma: im cięższy łom, tym lżejsza śmierć

    Cześć wszystkim
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  10. #790
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Rom

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    10.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał monia77w1
    Cytat Napisał Edmar70
    Cytat Napisał monia77w1
    Prawo Ohma?? Niech pomyślę. Coś słyszałam o opadaniu napięcia poniżej kolan ale nie wiem czy to dobry trop
    Monia giganciaro jedna przez Ciebie oplułam cały monitor.
    Edytko, zasięgnęłam jezyka u męża i prawidłowa definicja prawa Ohma brzmi "Kiedy napięcie powyżej kolan wzrasta opór spada". Tak to jest jak się pisze po 3 drinkach. Się bzdury wtedy pisze

  11. #791

    Domyślnie

    Cytat Napisał Atom1
    Witam serdecznie
    Jestem na etapie ustalania szczegółów z architektem ponieważ też wybrałam Wdzięcznego i również zamieniałam wole oko na trójkąt... w związku z tyn mam gorącą prośbę do Pani Edyty, czy może Pani podać wymiary tego trójkąta tj. wysokość w najwyższym punkcie licząc od parapetu i szerokość u podstawy tego okna, będę bardzo wdzięczna. Zastanawiam się czy zachować kąt 30% ?
    Z góry dziękuje za pomoc.
    Witaj Atom.
    Dziś postaram się spełnić Twoją prośbę. Nie znam dokładnych wymiarów lukarny, ponieważ zostały one zmienione podczas kładzenia więźby, dlatego że architekt podczas adaptacji projektu miał wizję lukarny o niebotycznych rozmiarach. I w tej chwili ma wielkość zbliżoną do wolego oczka.

  12. #792
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    A zdjęcia jakieś nowe to som
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #793

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edmar70
    Cytat Napisał Atom1
    Witam serdecznie
    Jestem na etapie ustalania szczegółów z architektem ponieważ też wybrałam Wdzięcznego i również zamieniałam wole oko na trójkąt... w związku z tyn mam gorącą prośbę do Pani Edyty, czy może Pani podać wymiary tego trójkąta tj. wysokość w najwyższym punkcie licząc od parapetu i szerokość u podstawy tego okna, będę bardzo wdzięczna. Zastanawiam się czy zachować kąt 30% ?
    Z góry dziękuje za pomoc.
    Witaj Atom.
    Dziś postaram się spełnić Twoją prośbę. Nie znam dokładnych wymiarów lukarny, ponieważ zostały one zmienione podczas kładzenia więźby, dlatego że architekt podczas adaptacji projektu miał wizję lukarny o niebotycznych rozmiarach. I w tej chwili ma wielkość zbliżoną do wolego oczka.
    Witam
    Dzięki... czekam w takim razie na wyniki pomiarów

  14. #794

    Domyślnie

    [quote="Atom1"]
    Cytat Napisał Edmar70
    Witam
    Dzięki... czekam w takim razie na wyniki pomiarów
    Atom mam dla Ciebie wymiary. Wysokość w najwyższym punkcie wynosi ok. 173 cm., a szerokość oscyluje w granicach 478 cm. Lukarna ma wystarczającą wielkość i daje bardzo dużo światła.

  15. #795

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    A zdjęcia jakieś nowe to som
    Ni mo Właściwie to nie ma co pokazywać. Dekarze wciąż kończą i skończyć nie mogą Zaraz po nich mam nadzieję, wejdą tynkarze, więc wtedy pewnie będą nowe fotki. Musimy uzbroić się w cierpliwość.

  16. #796

    Domyślnie

    [quote="Edmar70"]
    Cytat Napisał Atom1
    Cytat Napisał Edmar70
    Witam
    Dzięki... czekam w takim razie na wyniki pomiarów
    Atom mam dla Ciebie wymiary. Wysokość w najwyższym punkcie wynosi ok. 173 cm., a szerokość oscyluje w granicach 478 cm. Lukarna ma wystarczającą wielkość i daje bardzo dużo światła.

    Pani Edyto dziękuje bardzo za pomoc i informację , ja planuję zrobić tę lukarnę o podobnych wymiarach i też myślę że taka wielkość wystarczy.

    Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w budowie.

  17. #797
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edmar70
    Cytat Napisał braza
    A zdjęcia jakieś nowe to som
    Ni mo Właściwie to nie ma co pokazywać. Dekarze wciąż kończą i skończyć nie mogą Zaraz po nich mam nadzieję, wejdą tynkarze, więc wtedy pewnie będą nowe fotki. Musimy uzbroić się w cierpliwość.
    To akurat nie jest moja specjalność, ale trudno...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  18. #798
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Rom

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    10.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza
    Cytat Napisał Edmar70
    Cytat Napisał braza
    A zdjęcia jakieś nowe to som
    Ni mo Właściwie to nie ma co pokazywać. Dekarze wciąż kończą i skończyć nie mogą Zaraz po nich mam nadzieję, wejdą tynkarze, więc wtedy pewnie będą nowe fotki. Musimy uzbroić się w cierpliwość.
    To akurat nie jest moja specjalność, ale trudno...
    To kiedy te nowe zdjęcia bendom

  19. #799

    Domyślnie

    Cytat Napisał rocco_29
    Bezdziamin, mnie koszt hydrauliki (c.o. z podłogówka, woda, kocioł, zasobnik uje móje dzikie węże) z robocizną - razem wydojono mnie na 25 tysiaków
    rocco a jaki kocioł zakupiłeś do swojego Wdzięczniaka? I z jak dużym zasobnikiem?

  20. #800

    Domyślnie

    Cześć Edmar
    Kocioł Vitopend 100 z zasobikiem 120 l. Nas jest dwoje (dzieci w trakcie i taki zasobnik w zupełności wystarcza. Zresztą bardzo szybko nagrzewa.
    Tej zimy (łagodnej chyba) zużyłem 7,5 m.sześć. gazu na dobę.
    Nic tak nie upiększa kostki kobiety jak jej majteczki

Strona 40 z 159

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony