dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Ścianka działowa BK12cm - jak polaczyc z glowna sciana

    Jak mozna polaczyc scianke dzialowa z glowna sciana jesli nie ma w tych miejscach otworow na wpuszczenie kawalka BK12 w sciane? Czy mozna zastosowac jakies blaszki, polaczyc klinami albo moze nawet do wiezby przymocowac? To na poddaszu scianki.

  2. #2

    Domyślnie

    Ściankę działowa z nośna możesz połączyć bardzo prosto bierzesz wiertarkę i nawiercasz w ścianie nośnej dziurę wkładasz w nią drut zbrojeniowy. Ja tak przewiązywałem sciane co drugi bloczek.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    jak włoży pręt, to niestety nie będzie mocowanie ściany działowej do głównej
    co najwyżej jak wbije, a to też zależy to od materiału ściany głównej
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  4. #4

    Domyślnie

    A zakladajac ze scianka juz stoi bez tych mocowan to czy mozna zamocowac ja katownikami, blaszkami metlowami do glownej z wierzchu. Cos mi sie o uszy obilo ze i tak mozna scianki stawiac... ale moze z czyms innym teraz myle bo tego akurat nie jestem pewien.

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mapan
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    337
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    możesz kupić systemowe kotwy Ytonga, albo dobra coś podobnego. Najlepiej osadzić je murując ścianę nośną, ale teraz zostaje tylkoich przybicie na płask do ściany nośnej, a następnie odgięcie pod kątem prostym. Do przybijania czegokolwiek do BK stosuje się gwoździe o przekroju wkadratowym.
    nie święci garnki lepią
    Dzienniki Słoneczne
    Komentarze

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony