dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yatza
    Mam folię Tyvek wysokoparoprzepuszczalną i bedę mieć 3cm szczeliny (18cm krokwi - 15 cm wełny). Zalecenie wykonawcy. I akurat tutaj się z nim zgodzę.
    A stosujesz dylatację między folię a wełnę, czy tylko wkładasz cieńszą wełnę? Jak na to zapatruje się Twój wykonawca?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trociu
    Cytat Napisał Yatza
    Mam folię Tyvek wysokoparoprzepuszczalną i bedę mieć 3cm szczeliny (18cm krokwi - 15 cm wełny). Zalecenie wykonawcy. I akurat tutaj się z nim zgodzę.
    A stosujesz dylatację między folię a wełnę, czy tylko wkładasz cieńszą wełnę? Jak na to zapatruje się Twój wykonawca?
    Wełna grubości 15cm będzie od wewnątrz na równo z krokwiami 18-tkami, od zewnątrz zostanie 3 cm szczelina = od strony folii, która jest przypięta do krokwi. Wełna bedzie cieńsza niż krokwie.
    Oczywiście od wewnątrz, na krokwie pójdzie co najmniej 5cm wełny w drugiej warstwie.

  3. #23

    Domyślnie

    Krokwie - 18 cm. Wełna między krokwiami 15 cm plus 10 cm. Pełne deskowanie. Wełna rockwool toprock i superrock

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał czandra Zobacz post
    Krokwie - 18 cm. Wełna między krokwiami 15 cm plus 10 cm. Pełne deskowanie. Wełna rockwool planie toprock i superrock
    Można jeszcze inaczej, krokwie 18cm sznurkowanie pod membraną 2-3cm i wełna 18cm też będzie ok, zwłaszcza przy Unimacie ułoży się i git będzie

    Ja mam w planie 18cm krokwie i 18cm wełna ale że architekt się sugerował nie wiedzą fachową a danymi producenta a ja kupiłem zgodnie wełnę 18cm
    więc trzeba się było poradzić jak wybrnąć z tej opresji i sznurkuje jak spece nakazali ,sznurki jak struny w gitarze

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony