dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 21
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 409
  1. #1

    Domyślnie Witam ! - trochę się pochwalę - Marysia TINKA

    Witam Wszystkich Budujących (i czytających)
    Od dwóch lat czytam forum, wiele skorzystałem z wiedzy tu zawartej. Do tej pory nie rejestrowałem się ponieważ na każde pytanie jakie miałem, zawsze Ktoś już wcześniej o coś podobnego pytał. Zacząłem w tym roku budować (projekt Marysia - ze zmianami - z Horyzontu - teraz HBStudio). Na ten rok inwestycje zakończyłem. Chciałem pokazać jak cieśla wykończył okapy, nabitkę i detale








    pozdrawiam
    TINEK
    Moja Marysia

    Dom z poddaszem użytkowym, ukończony i zamieszkały w 2012 roku, powierzchnia po podłogach 180, ogrzewane prawie 160 (po podłogach). Ściany silikat, styropian 15 cm, 0,38. Okna dwuszybowe, podłoga 12 cm 0,38. Poddasze, skosy 30 cm, sufit 45 wełny 0,39. Ogrzewanie: w 2019 roku nawrócony z ekogroszku, PC PW Nibe AMS 10-12, HK200S. PV 9,66 kWp

  2. #2

    Domyślnie

    BRAWO
    Pozdrawiam

    aro3003

  3. #3

    Domyślnie

    No tak - niewielu jest takich fachowców od ciesielki.Powiem więcej , myślałem że ich już wogóle nie ma. Rewelacja - pogratuluj mu ode mnie.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Ostatnie zdjęcie - to majstersztyk. Zaciosy niesamowite. Masz chłopie farta. Jeżeli reszta na dachu jest tak samo solidna - możesz polecać ich z czystym sumieniem innym

  5. #5

    Domyślnie

    Ostatnie foto respekt niesamowity Szkoda ze nie mialem okazji zobaczyc jak on to robi

  6. #6

    Domyślnie

    Piękna robota - fachowcy godni polecenia!
    "W każdej organizacji jest ktoś kto wie o co chodzi, taką osobę należy usunąć"

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Staszek budowniczy

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    564
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    69

    Domyślnie

    SSSSSSSSSUUUUUUUUPPPPPPEEEEEEEERRRRRRR

    Możesz zacząć bym dumnym ze swojego domku .
    I odzywaj się czasem.
    Między nami to prawie wszystko było już napisane więc gdyby nie ciągłe pytania o to samo to ......forum by umarło już z 2 lata temu

  8. #8
    It****
    Guest
    It****

    Domyślnie

    przepiękna nadbitka !!!!
    zazdroszczę ........

  9. #9

    Domyślnie

    Piękne, ale jak byś mógł zdjęcia poddasza. Intersuje mnie jak to jest technicznie rozwizanie

    pozreawiam[/b]

  10. #10

    Domyślnie

    Witajcie

    TINEK gratuluję dachu. Tak się składa że buduję taki sam dom (projekt Marysia). Jestem dopiero na etapie stanu O. Na wiosnę będzie stan surowy itd. Zastanawiam się jakie koszty poniosłeś budując ten domek. Jak byś miał rozbicie na poszczególne kategorie kosztów byłbym bardzo wdzięczny za udostępnienie.

    Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów przy wykończeniu
    mateo

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zby5
    Piękne, ale jak byś mógł zdjęcia poddasza. Intersuje mnie jak to jest technicznie rozwizanie

    pozreawiam[/b]
    Witam
    Nie wiem czy na tych zdjęciach jest to co chcesz zobaczyć, na razie mam takie, gdybyś Chciał jakieś inne szczegóły to pisz - zrobie foto jak będę na budowie






    pozdrawiam
    TINEK
    Moja Marysia

    Dom z poddaszem użytkowym, ukończony i zamieszkały w 2012 roku, powierzchnia po podłogach 180, ogrzewane prawie 160 (po podłogach). Ściany silikat, styropian 15 cm, 0,38. Okna dwuszybowe, podłoga 12 cm 0,38. Poddasze, skosy 30 cm, sufit 45 wełny 0,39. Ogrzewanie: w 2019 roku nawrócony z ekogroszku, PC PW Nibe AMS 10-12, HK200S. PV 9,66 kWp

  12. #12

    Domyślnie

    pozdrawiam maryśkowicza
    moja marysia jest też śliczna tylko.... bez takiej podbitki

  13. #13

    Domyślnie

    Wykonanie dachu w "moim stylu".FREDY-myślę że jest wielu wykonawców którzy potrafią tak robić dachy.

  14. #14
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar sli
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    300
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    35

    Domyślnie

    No również muszę przyznać, że ciesielka i nadbitka super!!!

    Napisz czy nadbitka to jakieś deski po prostu heblowane czy jakieś kupne?

    I przy okazji czy byłaby szansa zobaczyć ten cudowny dach w naturze? U mnie dach mają robić za jakiś miesiąc, więc wszelka wiedza praktyczna jest dla mnie teraz bezcenna
    Do Łasku mam jakieś 20 km, więc nie ma problemu z dojazdem...
    Nasz BOJCZA
    GG: 493301

  15. #15
    JACKIE P
    Guest
    JACKIE P

    Domyślnie

    naprawdę superowo - bardzo starannie. A teraz pytanie chyba retoryczne - ilu jeszcze w Polsce można spotkać takich specjalistów ?

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał docent56
    Wykonanie dachu w "moim stylu".FREDY-myślę że jest wielu wykonawców którzy potrafią tak robić dachy.
    Docent nie bądź nieśmiały i pochwal się, że to Twoje Dzieło


    Cytat Napisał sli
    No również muszę przyznać, że ciesielka i nadbitka super!!!

    Napisz czy nadbitka to jakieś deski po prostu heblowane czy jakieś kupne?

    I przy okazji czy byłaby szansa zobaczyć ten cudowny dach w naturze? U mnie dach mają robić za jakiś miesiąc, więc wszelka wiedza praktyczna jest dla mnie teraz bezcenna
    Do Łasku mam jakieś 20 km, więc nie ma problemu z dojazdem...
    Kupowałem gotową podbitkę 120 x 19 x 5000 świerk.
    Zapraszam można zobaczyć (za gratis jak mówi moja córcia )

    pozdrawiam
    TINEK
    Moja Marysia

    Dom z poddaszem użytkowym, ukończony i zamieszkały w 2012 roku, powierzchnia po podłogach 180, ogrzewane prawie 160 (po podłogach). Ściany silikat, styropian 15 cm, 0,38. Okna dwuszybowe, podłoga 12 cm 0,38. Poddasze, skosy 30 cm, sufit 45 wełny 0,39. Ogrzewanie: w 2019 roku nawrócony z ekogroszku, PC PW Nibe AMS 10-12, HK200S. PV 9,66 kWp

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Witam serdecznie
    Jest czym się chwalić i chwali się, że umiałeś korzystać z opcji szukaj.

    Pozdrawiam i trzym tak dalej
    Całuski dla córci też taką wyjadaczkę mam
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  18. #18

    Domyślnie

    Kurde balans a ja żadnej podbitki nie widzę

  19. #19

    Domyślnie

    NJerzy stań z drugiej strony to zobaczysz

  20. #20

    Domyślnie

    Nawet jak stoję na głowie to widzę tylko nadbitkę

Strona 1 z 21

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony