dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dzardzar

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1

    Domyślnie Kto robił schody kręcone?

    Witam,może ktoś mi podpowie jak samodzielnie zrobić schody kręcone, co będzie potrzebne oraz gdzie najtaniej zakupić materiały...a może ktoś zamieści fotkę ze swoim dziełem byłbym wdzięczny pozdrawiam serdecznie

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    hydrol

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    648

    Domyślnie

    przeklniesz dzień w którym wpadłeś na pomysł takich schodów. Skrajnie niewygodne, niepraktyczne i niebezpieczne. Chyba że tylko dla ozdoby ?
    Miałem stalowe obudowane drewnianymi trepami. Cieszyłem się nimi dwa razy : raz jak zrobiłem , drugi jak wyrzuciłem na śmietnik. Schody maja byc szerokie i proste.

  3. #3
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    xxxx

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał hydrol
    przeklniesz dzień w którym wpadłeś na pomysł takich schodów. Skrajnie niewygodne, niepraktyczne i niebezpieczne. Chyba że tylko dla ozdoby ?
    Miałem stalowe obudowane drewnianymi trepami. Cieszyłem się nimi dwa razy : raz jak zrobiłem , drugi jak wyrzuciłem na śmietnik. Schody maja byc szerokie i proste.
    Powiedziales wszystko!!!!
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  5. #5

    Domyślnie

    Ja zrobie kręcone , "bo tak i już" myśle ze to jest dobry wątek by przedstawiać "fotki" różnych rozwiązań.
    Każde schody są "schodami"

  6. #6

    Domyślnie

    generalnie schody sa poto zeby wejsc i zejsc ,z kreconych mozna sie poprostu sp.......ć
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldibmw
    generalnie schody sa poto zeby wejsc i zejsc ,z kreconych mozna sie poprostu sp.......ć
    Następnym razem idź przy ścianie po "zewnętrznej".
    Kręcone nie znaczy naokolo "kija".

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony