dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Podcinanie budynku

    Witam.
    Mam prośbę.
    Czy może mi ktoś doradzić jak zrobić samodzielnie izolację poziomą w budynku gospodarczym (stodoła) , który będzie przebudowywany na budynek mieszkalny?
    Wiem , że robi sie to kawałkami.
    pozdrawiam

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dzabij

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Henryków Urocze gm. Piaseczno
    Posty
    2.194

    Domyślnie

    Uuu, samodzielnie to chyba odpada. Czytałem kiedyś o tym i pamietam dwie metody - podcinanie sznurem diamentowym i wstawianie izolacji oraz druga metoda, wbijanie płyt z blachy (chyba tytanowej, albo jakiś stop tytanu). Obie brzmią wyjątkowo skomplikowanie. Nie wiem czy to się da samodzielnie...

  3. #3

    Domyślnie

    Witam,
    ja podcinałem dom - właśnie poprzez wbijanie blach chromowej (z dodatkiem niklu i molibdenu) w zeszłym roku. Samemu nie masz szans musisz mieć odpowiednie doświadczenie i urządzenia do wbijania - takie kafary pneumatyczne. Dom o wymiarach 10x10 m został podcięty w 1 tydzień. Hałas nieziemski - wbijali balchy od środka bo nie miałem środków aby okopać dom od zewnątrz w zeszłym roku. Blach mają specjalną zakładkę. Efekt naprawdę wg mnie rewelacyjny.
    Pzdr
    Piotr


    Cytat Napisał dzabij
    Uuu, samodzielnie to chyba odpada. Czytałem kiedyś o tym i pamietam dwie metody - podcinanie sznurem diamentowym i wstawianie izolacji oraz druga metoda, wbijanie płyt z blachy (chyba tytanowej, albo jakiś stop tytanu). Obie brzmią wyjątkowo skomplikowanie. Nie wiem czy to się da samodzielnie...
    Stary dom ale z klimatem.

  4. #4

    Domyślnie

    Możesz napisać coś o kosztach takiej imprezy?

  5. #5

    Domyślnie

    [quote="Piterek"]Witam,
    ja podcinałem dom - właśnie poprzez wbijanie blach chromowej (z dodatkiem niklu i molibdenu) w zeszłym roku. Samemu nie masz szans musisz mieć odpowiednie doświadczenie i urządzenia do wbijania - takie kafary pneumatyczne. Dom o wymiarach 10x10 m został podcięty w 1 tydzień. Hałas nieziemski - wbijali balchy od środka bo nie miałem środków aby okopać dom od zewnątrz w zeszłym roku. Blach mają specjalną zakładkę. Efekt naprawdę wg mnie rewelacyjny.
    Pzdr
    Pi PODAJ koszty i namiary na firme!!!!!!!!!!
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  6. #6

    Domyślnie

    Pi PODAJ koszty i namiary na firme!!!!!!!!!![/quote]
    Cześć,
    firma: http://www.baumann-dekam.com.pl/
    koszty ok.22 K ale to było przed podwyżką cel surowców - teraz nie mam pojęcia. Ja chciałem zrobić raz a dobrze i zapomnieć mimo wysokich początkowych kosztów. Z tego co wiem to też jest firma w wlkp, która robi też w tej technologii - kiedyś znalazłem ich na allegro pod hasłem osuszanie.
    Pozdrawiam,

    Piotr
    Stary dom ale z klimatem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony