dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Kratka wentylacyjna w łazience

    Będę miał wentylację grawitacyjną w domu.
    W łazienkach planowałem zamontować wentylatory z czujnikiem wilgotności.
    Czy taki wentylator powinien zakrywać całą powierzchnię kratki wentylacyjnej w łazience czy też obok wentylatora powinna być zwykła kratka?

  2. #2

    Domyślnie

    Tylko na wilgotnosc nic obok. Po co Ci na wilgotnosc wystaczy jak bedziesz mial zwykla grawitacje

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał gogo5660
    Tylko na wilgotnosc nic obok. Po co Ci na wilgotność wystaczy jak bedziesz mial zwykla grawitacje
    W łazience na poddaszu wyłożonym płytami K-G, w której będzie pralka sądzę, że mechaniczny wywiew przyda się.
    Obawiam się, że zrobi się grzyb pod płytami K-G

  4. #4

    Domyślnie

    Ja u siebie w łązienkach mam kominy wentyalcyjne, a w nich zamiast zwykłej kratki zamontowałem wentylatory mechaniczne włączne poprzez włączenie światła. Oprócz tego zaobserwowałem, że nawet gdy nie włączam światła to i tak jest dobry cug i czasami wentylator lata sam bez zasilania.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał bazgrus
    Cytat Napisał gogo5660
    Tylko na wilgotnosc nic obok. Po co Ci na wilgotność wystaczy jak bedziesz mial zwykla grawitacje
    W łazience na poddaszu wyłożonym płytami K-G, w której będzie pralka sądzę, że mechaniczny wywiew przyda się.
    Obawiam się, że zrobi się grzyb pod płytami K-G
    A u mnie nie ma zadnej mechanicznej went w łazience a tez mam pralke i jak przyłozy sie kartke do kratki to zasysa wiec cug jest na bank

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony