dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 92
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar radekkamila
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    142
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie okna Budvar - czy ktos takie zakupil?

    planuje zakupic okna firmy Budvar ( www.budvar.pl ). i tu pytanie do forumowiczow - czy warto? czy ktos juz ma takowe okna? jak sie sprawują? za i przeciw. prosze o rzetelna opinie.
    pozdrawiam hej. okna planuje zakupic w Dzierżoniowie kolo Bielawy (dolnoslaskie)

  2. #2

    Domyślnie

    nikt nie kupil.
    chyba niewarto

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar radekkamila
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    142
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    cholera...na to wyglada ze nikt...hmmm. poczekam jeszcze troche, moze jednak ktos? ponoc firma z 50-cio letnia tradycja, czyzby nikt od 50 lat nie kupil od nich okien?

  4. #4

    Domyślnie

    owszem, kupuja ale jak kupia to juz ich nic nie inetersuje i nie czytaja forum

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Budvar, budvar..... gdzieś już spotkałem się z tą nazwą ....


    O wiem ....

    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  6. #6

    Domyślnie

    pewnie już nie potrzebujesz rekomendacji, ale my w tym tygodniu podpisujemy umowę.

    Jak zamontują (i nie zapomnę ) to napiszę, co i jak.

    pzdr
    jestem takim typem, który w pole login wpisuje "login" i tyle
    bardzo kreatywne, wiem...

  7. #7

    Domyślnie

    jestem ciekawa wrazen: Login, gdzie kupowales swoje okna i jakie dokładnie?

  8. #8

    Domyślnie

    Hmm profil 6-komorowy, obustronny kolor złoty dąb, na taras suwanka (wyszła nam za niska - tylko 198cm bo skrzynka rolety zjadła 20cm, a nie była przewidziana w projekcie ), szprosy chyba 18mm w kolorze okleiny. Plus rolety.
    Aha jedno okno mam z szybą P2 i okuciami antywłamaniowymi, bo było za małe na roletę.

    Kupujemy u nas w mieście. Jak dobrze pójdzie, dzisiaj powinniśmy podpisać umowę, czyli okna będą pod koniec lutego, na początku marca - do tej pory zastanowimy się nad alarmem, żeby zamontować jednocześnie z oknami.

    Niestety mamy jedno okno półokrągłe i na nie będziemy czekać nawet ok. 2 miesięcy , ale to je zamontujemy oddzielnie.

    Pozdrawiam
    jestem takim typem, który w pole login wpisuje "login" i tyle
    bardzo kreatywne, wiem...

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    z moich rozmów w salonie wynika, że mają grubsze ścianki, niż np weka, są sztywniejsze. czyli dobrze.
    chciałam kupić duże okno tarasowe bez poprzeczki i w okleinie, został mi na placu boju właśnie budvar, inna sprawa, że oni mają w okleinie białe profile, veka no brązowe. Białe są sztywniejsze, ale rysy widać...

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar marcin_u
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    1.451

    Domyślnie

    ja mam okna tej firmy w obustronnym kolorze macore.okna jak narazie spisuja sie dobrze i mysle ze zakup był dobry.
    moja praca to Alarmy,Kamery,Anteny...i fotowoltaika

    mój projekt ISKIERKA

    160m2 po podłodze do ogrzania, suporex24+12styro, podloga10styro , skosy 25 wełna.wentylacja grawitacyjna. PC Panasonic T-CAP 9kw wersja H 1f , 100% grzejniki, bufor 300l , zbiornik cwu 300l termet nierdzewna. 3 kolektory słoneczne płaskie hewalax. PV 10kw
    Nawrócony z węgla !

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tiguan

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    9

    Domyślnie

    Jeżdze po firmach produkującyc okna i w Budvarze starają się o jakość okna, więc razej ciężko natrafić na bubel. Polecam profile Kommerling-a

    Po dłuższej pracy w Budvarze zauważyłem jednak wiele nieprawidłowości. Np.: nie polecam okien okleinowanych, ponieważ okleine można zdjąć paznokciem!!!

  12. #12

    Domyślnie

    Budvar to jedna z najgorszych firm z jakimi miałem do czynienia w swojej ponad 10 letniej przygodzie z oknami a konkretnie ;
    oszczędzaja na wzmocnieniach to czuc szczgólnie jak sie takie okna montuje okna słabe, jezeli mówią ze sa grubsze od Veki to po prostu kłama. Jeżeli ktos kupił i to jeszcze w obustronnym kolorze to wspołczyję, zresztą sprawdzcie sami
    http://www.forum.oknonet.pl/viewtopic.php?t=9014
    http://www.forum.oknonet.pl/viewtopi...ghlight=budvar

  13. #13

    Domyślnie

    Ja kupiłam, z pomocą kolegów z forum


    Zdecydowałam się na Budwar - cena do zaakceptowania, dobra gwarancja, nie ukrywam że mieli najlepszy termin wykonania. Wybrałam 6 komorowe , bez ołowiu w kolorze Macore (taka wiśnia, meranti) - maja go w standardzie. Bardzo dużą uwagę przykładaja do jakości okien, no i firma jest od chyba 12 lat !!!!! - byle jaka by nie przetrwała

    Jak coś zknocą to Wam napiszę napiszę, baaaaaaaaaaaardzo duzymi literami

    Kupowałam na Rzgowskiej 640-10-12 p. Piotr - miła i profesjonalna obsługa, Pan jest konkretny i nie wciska zbędnych rzeczy które podnoszą niepotrzebnie cenę, tylko takie fajne jak: hamulce do klamek balkonowych żeby okno przy wietrze nie "latało" no i można się potargować

    Jak narazie wszystko idzie b. dobrze, zobaczymy jak będzie dalej

  14. #14
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    __Marek

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    243

    Domyślnie

    Dawałem okna do wyceny w Budvarze, ale na tle innych firm trochę odstawali cenowo, a to dlatego, że każą sobie słono płacić za tzw. nietypówki. U innych nietypowe okno to z łukami, a u nich to każdy inny wymiar niż z ich katalogu.
    Po około dwóch tygodniach od odebrania wyceny zadzwonili do mnie, że mają promocję do końca miesiąca okna "nietypowe" w cenie typowych. Okien jeszcze nie zamówiłem to może jeszcze raz się do nich wybiorę.

  15. #15

    Domyślnie

    Ponegocjuj z nimi - w moim przypadku wyszło to całkiem nieźle
    Wybrałam okna 6 komorowe - cena rewelacyjna

    Wszystko zależy od handlowca , ja byłam w 3 biurach budvaru i najlej zostałam potraktowana w Łodzi na ul. Rzgowskiej, sympatyczny człowiek i umie wytłumaczyć róźnice miedzy oknami i negocjować -Super !!!!!!!!!!

    Dostałam 38% rabatu m.in. za wpłatę całości kasy

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Ja też bede u nich zamwiac .
    Wycena ok .Mozna ponegocjowac cene i to dośc powaznie

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał agusia133
    Ja kupiłam, z pomocą kolegów z forum


    Zdecydowałam się na Budwar - cena do zaakceptowania, dobra gwarancja, nie ukrywam że mieli najlepszy termin wykonania. Wybrałam 6 komorowe , bez ołowiu w kolorze Macore (taka wiśnia, meranti) - maja go w standardzie. Bardzo dużą uwagę przykładaja do jakości okien, no i firma jest od chyba 12 lat !!!!! - byle jaka by nie przetrwała

    Jak coś zknocą to Wam napiszę napiszę, baaaaaaaaaaaardzo duzymi literami

    Kupowałam na Rzgowskiej 640-10-12 p. Piotr - miła i profesjonalna obsługa, Pan jest konkretny i nie wciska zbędnych rzeczy które podnoszą niepotrzebnie cenę, tylko takie fajne jak: hamulce do klamek balkonowych żeby okno przy wietrze nie "latało" no i można się potargować

    Jak narazie wszystko idzie b. dobrze, zobaczymy jak będzie dalej
    Nie mam rozeznania w oknach Budvaru, więc nie będę ich oceniać. Nieświadomym pragnę naponknąć, że ów "miły" pan Piotr wcześniej prowadził na Ogrodowej punkt z oknami Prymatu,który został zamknięty chyba po niecałym roku jego istnienia. Ciekawe kiedy zaczną się problemy??? Życzę powodzenia!!!

  18. #18

    Domyślnie

    ja mialam taki problem, ze jeszcze przed montazem wykryłam pocietą uszczelkę w ramie: panowie wzieli okno ze ssoba bo niby to jest specjalnie mocowana uszczelka. Po tygodniu chyba dostalismy okna z powrotem ale było widac, że stara uszczelka została wyrwana sila (porysowana rama) a nowa wcisnieta na jej miejsce. Znowu reklamacja - tym razem zrobione porządnie.
    Niestety uszczelki są bardzo wiotkie, cienkie i nieszczelne: jak jakaś sparchaciała guma. Na moja reklamacje, że uszczelka jest uszkodzona w kilku miejscach w skrzydłach okien - nie było problemu z wymiana ale jak sie pojawiłam po uszczelke - to pan nie mogł znalezc uszczelek a potem sie mnie spytal czy to mi bardzo przeszkadza?
    Do tego mam w jednym oknie zapadniete szyby: maja podobno obejrzec przy regulacji - zoabczymy (jakos juz im nie wierze).
    W oknach balkonowych (jedno przy drugim) uchwyt zatrzaskowy jest na różnych poziomach - ale trzeba było znowu wymieniac okno.
    Ogólnie okna w salonie i u mnie z daleka prezentują sie bardzo ładnie, mozntazysci tez byli sensowni - to trzeba im przyznac ze dbaja o image ale wykonanie... Zreszta do dzis nie jestem pewna czy rzeczywiscie moje okna to k= 1,0 poniewaz teraz pisza na swojej stronie ze okno miesci sie w k= 1,5 -1,6?? I co jest w środku miedzy szybami?? Bo z opisu na ramie tego nie wywnioskuję. Ostrzegam przed oknami BUDVAR.

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał zabka860
    [Nie mam rozeznania w oknach Budvaru, więc nie będę ich oceniać. Nieświadomym pragnę naponknąć, że ów "miły" pan Piotr wcześniej prowadził na Ogrodowej punkt z oknami Prymatu,który został zamknięty chyba po niecałym roku jego istnienia. Ciekawe kiedy zaczną się problemy??? Życzę powodzenia!!!
    [b]Oj pachnie mi to konkurencją , czy fabryke tez zamkneli ???

    Prymat to chyba ci od przypraw ???, no nic bede kupować wegetę [/b

    Przed wyborem zrobiłam szczegółowe rozeznanie i powiem szczerze że odwiedziłam kilka salonów, z kilkoma nastepnymi korespondowałam. Nie chcę zbyt chwalic tego miłego człowieka, bo to żle moze wygladać ale nikt nie był tak szczegółowy i fachowy jak on

    - Jak Pan to kiedyś przeczyta to serdecznie Pozdrawiam
    Przed wyborem śledziłam kilka wątków i widzę że coraz częściej fora sa uzytkowane przez firmy do robienia sobie złej opinii na wzajem

    Ludzie dajcie nam mozliwość wyboru i wymiany doświadczeń[/size]

    -Swoja drogą ktoś sie musi bać że posuwa sie do takich działań: ), to jest plus na korzyść "obsmarowanego"

    Krótko: jestem zadowolona i polecam

  20. #20

    Domyślnie

    Agusi 113 tez tak kiedys myslalam, tylko ja przeczytalam niekorzystne informacje po zamówieniu okien. Niestety za jakosc trzeba płacic. Jestem na etapie wykanczania domu i za kazdym razem ktos w wykonawców mi to udowadnia: co nie znaczy ze co drogie to excellent.
    Ja jak pisalam kupowałam swoje okna z k=1,00 teraz pisza ze mieszczą sie k = 1,5 - 1,6. To chyba jakas pomyłka?? Podejrzewam ze konkurencja wysłał im kontrole... i musieli zanizyc loty.

    ALBO PEWNOI JESTEM UPIERDLIWA I LUBIĘ JAK WIEM CO KUPUJĘ

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony