dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Gdybym miała wybierać,to zdecydowanie bardziej podoba mi się Herbowy,zarówno z zewnątrz,jak i w środku.Radzę zrobić tak,jak pisała Monia.

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    radek73

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    3

    Domyślnie herbowy c121L murator / studio arcis AD-46x

    Witam,

    Czy ktoś buduje lub zbudowal dom c121 herbowy murator / studioarcis AD-46x i moze podzielic sie uwagami ?
    Jesli nie to chyba jestem pierwsza osoba z forum budujaca ten dom. Na chwile obecna wybudowane sa sciany parteru.

    Pozdrawiam
    Radek

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gizela

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    206
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał caty
    No cóż, może jest za duży trochę, ale w naszym przypadku musi taki być - na parterze musi się zmieścić małe mieszkanie dla babci mojego męża. Po prostu na poczatku nie będziemy wykańczać góry - zrobimy tylko to, co niezbędne. i żrezygnujemy z garażu.
    Pooglądaj projekty APS Charkiewicz KOZINCE (jest pokój dla babci) i inne z dwuspadowym dachem (www.domoweklimaty.pl) oraz www.mkkw.pl (waluś,walery i inne)
    Może Ci coś przypadnie do gustu.

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar kikaw29
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    23
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Mnie też bardzo podoba się ten projekt i zakupiliśmy go z mężem w zeszłym roku, na razie jesteśmy w fazie załatwiania pozwolenia na budowę, planujemy rozpocząć budowę wiosną lub latem.
    Zamieniliśmy wyjście na taras, zamiast z tyłu jest od strony kuchni ze względu na wąską działkę, zrezygnowaliśmy z balkonu bo chcemy mieć zadaszoną werandę, lukarnę zostawiliśmy. Kominek przenosimy na scianę tam gdzie jest kotłownia, przez co zlikwidujemy komin a co za tym idzie koszty, pod schodami planujemy zrobic schowek lub spiżarnię.
    Planujemy budować z porothermu ale to jeszcze nie przesądzone.

    Pozdrawiam
    P.S. A pół roku temu nie mogłam znaleźć nikogo, kto by się tym projektem zainteresował

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony