dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: ZABUDOWA GEBERITU - JAK PRAWIDLOWO ZABUDOWAC REGIPSEM

Domyślnie ZABUDOWA GEBERITU - JAK PRAWIDLOWO ZABUDOWAC REGIPSEM

ZABUDOWA GEBERITU - JAK PRAWIDLOWO ZABUDOWAC STELARZ REGIPSEM

- macie moze jakis link do instruktarzu? Geberit (stelarz) juz przymocowalem do sciany i podlogi, lezy bardzo dobrze - "ciagnikiem nie wyrwiesz", teraz chce to obudowac regipsem, bezposrednio plyte wkretami przykrecam do tych ksztaltownikow stelarza (robie w nich dziury najpierw malym wiertelkiem, czy po prostu mam kupic wkrety z "widia" i dadza rade, jakie inne wskazowki - ktos mowil o podwojnej plycie??? - najlepiej jakbyscie mnie przekierowali - odpowiedni link, lub wkleic jakiegos pdfa / jpeg z instruktarzem...

dziekuje bardzo!!!!

Domyślnie

Płytę do stelarza przykręcisz bez problemu właśnie wkrętami z końcówką wiercącą. Reszta jest już ograniczona możliwościami twojej wyobraźni.

3. Jak zmienić budynek gospodarczy na budynek mieszkalny. Łączenie konstrukcji Budynek gospodarczy. Adaptacja poddasza na cele mieszkalne Adaptacja budynku gospodarczego na mieszkalny. Kiedy będzie możliwa? Adaptacja budynku gospodarczego. Pensjonat w starej stajni

Domyślnie

Jeżeli miałbym coś doradzić to obowiązkowo dwie płyty

Domyślnie

Ja przykręciłem dwie płyty, z tym że pierwszą była płyta OSB 12mm, którą przykręciłem wkrętami samonawiercającymi do stelaża a następnie płytę g-k przykręciłem normalnymi wkrętami do OSB. Według mnie plyta g-k jest za bardzo delikatna do przykręcania jej wkrętami samonawiercajacymi bezpośrednio do stelaża.

Domyślnie

stelaz musiz uzupelnic kostrukcja zrobiona z profili np. U 30,a nastepnie przykrecic plyty gipsowe.Wszystko uzaleznione jest od tego czy stelaz bedzie wbudowany w sciane GK czy tez bedzie obudowany,mozliwosci interpretacji konstrukcji sa szerokie.Odstep pomiedzy szynami nie powinien przekraczac 40cm przy jednej plycie i 60 cm przy 2 plytach GK.Wszystko z powodu glazury.

pozdrawiam!

Domyślnie

super, dzieki za wskazowki.

- bedzie to obudowane, automatycznie zrobi sie polka u gory (stelaz nie jest wbudowany w scian)

- czy ktos ma jakis sposob na zrobienie tej zabudowy, ruchomej? nie wiem moze ktos wymyslil i ma jakis patent, by w razie awarii mozna to bylo bezproblemowo rozmontowac wraz z plytkami dostajac sie do stelarza (zbiornika, zawiesi itd).

- pytam, bo na te chwile zakladam ze nie da rady inaczej, ze zabudowa bedzie stalym elementem i w razie problemow tylko kucie i od nowa plytkowanie, ale moze ktos cos sensownego wymyslil...

Domyślnie

Wszelkie naprawy dokonuje sie przez klapkę <tzn ten przycisk do spuszczania wody> I nie masz tu potrzeby do zostawiania jakiś ruchomych płytek itd

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia