dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Macki2

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    8

    Domyślnie pęknięcia na poddaszu

    Mam problem z pęknięciami na poddaszu na łączeniach płyty k-g. Niestety nie mam podwójnego stelażu. Po zagruntowaniu skosów i właczeniu ogrzewania powstały szczeliny. Czy można jakoś temu zaradzić. Może ktos słyszał o tapecie z włókna szklanego??

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie Re: pęknięcia na poddaszu

    Cytat Napisał Macki2
    Mam problem z pęknięciami na poddaszu na łączeniach płyty k-g. Niestety nie mam podwójnego stelażu. Po zagruntowaniu skosów i właczeniu ogrzewania powstały szczeliny. Czy można jakoś temu zaradzić. Może ktos słyszał o tapecie z włókna szklanego??
    Nie potrzeba podwójnego stelażu by nie pękało.... gdzieś był zrobiony błąd... może zbyt szybko wysycha? Zła szpachlówka? Niechlujstwo wykonawcze?
    Źle zrobiony stelaż? Dobrze wykonane poddasze nie powinno pękać. Jak zaradzić? Trudne pytanie bo nie znam przyczyny. Tapeta z włókna szklanego powinna załatwić sprawę. Choć nie jest to tani interes. Więcej na ten temat poszukaj wyszukiwarką... było już tego na forum od groma i ciut-ciut.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    KSERO

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    506
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Jak jest lepiej wykonać połączenia GK na taśmach papierowych, czy z siatki?

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    ...jedni twierdzą że papierowa inni że siatka jeszcze inni że flizelina... ja stosuję 2x siatkę i szpachlówkę typu VARIO do bezspoinowego łączenia... czy dobrze? U mnie nie pęka....
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony