dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie czy można zabudowac lodówke wolnostojącą

    Powiem że szukałem i nic nie mogę znależć.Jak w temacie mam nową lodówkę wolnostojąco i teraz problem czy możnaj ja zabudować i czy jej wymiary bedą wieksze od pozostałego ciągu mebli w kuchni..Jeśli ktoś miał juz taki problem prosze o radę

  2. #2

    Domyślnie

    nie zabudujesz takiej lodówki - nie posiada ona specjalnych klamer do mocowania frontów.

  3. #3

    Domyślnie

    Możesz ją umieścić jedynie we wnęce i front będzie widoczny. Ale i tak bedzie wsytawać poza linię typowych mebli, wnęka musi być głębsza. Lodówki do zabudowy są płytsze.

  4. #4

    Domyślnie

    Lodówkę wolnostojąca można zabudować.
    Aby otworzyć lodówkę musisz otworzyć najpierw szafę ( w któej się znajduje) i potem drzwi lodówki.
    Takie rozwiązanie ma mój brat i się sprawdza od kilku lat.
    Może to nie jest wygodne, ale możliwe.

  5. #5

    Domyślnie

    Jak sie uprzesz, to można. Moja znajoma tak ma. Ostatnio nawet ją o to pytałam, bo też chciałabym w przyszłości zabudować wolnostojącą lodówkę.
    Podobno sprawdza się to u niej bardzo dobrze, tak już od 5 lat.
    Nie umiała mi dokładnie opisać, jak to zostało zrobione. Wszystko zrobiła firma, w której zamawiali meble kuchenne. Podobno nie chcieli, straszyli problemami, ale do tej pory jest ok.

  6. #6

    Domyślnie

    Trzeba tylko w obudowie zostawić kanały wentylacyjne aby mogła się chłodzić.
    Pod lodówką i z tyłu.
    Od 27 lutego 2005 na swoim !!!!
    Szukam ekipy (solidnej) do podbitki.
    ----------------
    Maciek (Płock)
    GG: 2260023

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony