dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Papa termozgrzewalna podkładowa

    Witam
    Ekipa mi wchodzi w poniedziałek
    Wiem że troche późno ale mówią że w 2 tygodnie strop wyleją, więc może się uda przed większymi mrozami,
    Kupili jakieś dodatki na których można niby do -10 robić,
    Ale mam pytanie o papę, mają kłaść pod ściany na fundament, papę termozgrzewalną.
    Mam pytanie czy to trzeba podgrzewać ? Goście mówią że nie, że ją się zgrzewa dopiero później z tą papą którą się kładzie pod podłogą.
    A teraz pod ściany że wystarczy ją złożyć na pół i tak będzie ok
    Jak to jest ?

  2. #2

    Domyślnie

    pape samozgrzewalna kladzie sie na zagruntowana powierzchnie,poprzez nagrzanie palnikiem przykleja sie ona do podloza.chca ci odwalic fuszerke.
    Wejdz na strone firmy Icopal ,tam sa filmy instruktarzowe do zladowania ,mozesz je sobie obejrzec.

    pozdro!

  3. #3

    Domyślnie

    dokladnie j/w

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar marcin_u
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    1.451

    Domyślnie

    nie trzeba zgrzewac papy termozgrzewalnej na fundamencie.przeciez na to idzie tak wielki ciezar scian ze sam ciezar trzyma pape na miejscu.ja usiebie dawałem pape termo. na lepik.
    moja praca to Alarmy,Kamery,Anteny...i fotowoltaika

    mój projekt ISKIERKA

    160m2 po podłodze do ogrzania, suporex24+12styro, podloga10styro , skosy 25 wełna.wentylacja grawitacyjna. PC Panasonic T-CAP 9kw wersja H 1f , 100% grzejniki, bufor 300l , zbiornik cwu 300l termet nierdzewna. 3 kolektory słoneczne płaskie hewalax. PV 10kw
    Nawrócony z węgla !

  5. #5

    Domyślnie

    papę daję się z 10-15cm zakładem który należy zagiąć i zgrzać do boku ławy aby wilgoć nie podeszła właśnie bokiem fundamentu.
    dawanie papy tylko "od góry" to często popełniany błąd wykonawców którzy poźniej nie dbają o problemy z wilgocią domu użytkownika

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.200

    Domyślnie

    Nie ma żadnej potrzeby przygrzewać papy do ścian fundamentowych. Należy ją oczywiście wypuścić do wewnątrz na tyle aby pozwalała na zgrzanie z izolacją poziomą posadzki. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał ashen
    papę daję się z 10-15cm zakładem który należy zagiąć i zgrzać do boku ławy aby wilgoć nie podeszła właśnie bokiem fundamentu.
    dawanie papy tylko "od góry" to często popełniany błąd wykonawców którzy poźniej nie dbają o problemy z wilgocią domu użytkownika
    A to 10-15cm boku ławy poniżej papy to już nie podciąga wilgoci

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony