dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie Ile czasu potrzeba aby zebrać wszystkie potrzebne dokumenty do rozpoczęcia budowy?

    Witam! Jestem w trakcie zakupu działki budowlanej. Działka, ze względu na pewne formalności będzie moją własnością dopiero za miesiąc. Chciałabym rozpocząć budowę jeszcze w tym roku - wylać fundamenty i podciągnąć na działkę prąd i nie wiem czy zdążę. Poza tym nie bardzo wiem od czego zacząć i w związku z tym bardzo proszą o podpowiedź. Czy jest taka możliwość aby dokonać niektórych formalności zanim stanę się właścicielka działki? Z góry dziękuję!

  2. #22
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Eiremjp

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    351
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    22

    Domyślnie

    monika wg mej najlepszej wiedzy to jedynie warunki zabudowy bo do warunków przyłącza wody i prądu potrzebujesz akt własności działki, możesz też już wybierać projekt ale lepiej poczekać na warunki, wydanie ich zajmuje ok miesiąc więc akurat

  3. #23

    Domyślnie

    Witam, teściu nam przepisuje działke, wiec i tak to jeszcze pewnie potrwa, ale mam pytanie czy ktoś orientuje się z województwa małopolskiego ile wynoszą wszelkie koszty z pozwoleniem na budowe? z gory dziekuje i pozdrawiam

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony