dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 139 z 384
Pokaż wyniki od 2.761 do 2.780 z 7669
  1. #2761
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    żona m myślę, że Rodzice Zuzki po prostu nie mogą się jej już doczekać, stąd wszystko dopięte na ostatni guzik
    Przecież to wielka radość, zwłaszcza, że Zuzka dołączy do nich już za chwilę. Pamiętam, że jak tylko dowiedziałam się, że jestem w pierwszej ciąży, chciałam od razu biec i kupić łóżeczko i wózek
    Co do nadmiaru w pokoiku - to tu się zgadzam, ale ze względu na powyższe - nie będę odbierać radości uwagami.
    No, może tylko jedna Myślę, że gdyby tak zmienić choćby dywanik, zrobiłoby się nieco spokojniej?
    Życzę zdrówka i pomyślnego rozwiązania!
    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

  2. #2762
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar majkabajka07
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    120
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    No w sumie mogła poprzykrywać wszystko foliami i takie zdjęcia umieśćić
    Życze dużo dobrego dla Córeczki i dużo cierpliwośći dla młodej Mamusi
    pozdrawiam
    I proszę by wszystkie me dobre czyny dzieciom mym wynagrodzone zostały...

    KWIATOWE przeboje DG10

    KWIATOWE... *KOMENTARZE*

  3. #2763

    Domyślnie

    Cytat Napisał majkabajka07 Zobacz post
    No w sumie mogła poprzykrywać wszystko foliami i takie zdjęcia umieśćić
    Życze dużo dobrego dla Córeczki i dużo cierpliwośći dla młodej Mamusi
    pozdrawiam
    Nie trzeba przykrywać foliami, wystarczy póki co, na kilka miesiecy pochować do opakowań, bo to jest zbyteczne dla noworodka.
    Jednolita zasłona, jednolity dywan/wykładzina dobrze zrobiłyby temu pokoikowi. Przemalowanie ścian pewnie nie wchodzi w rachubę?
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  4. #2764
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tofee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Cytat Napisał żona m Zobacz post
    Nie trzeba przykrywać foliami, wystarczy póki co, na kilka miesiecy pochować do opakowań, bo to jest zbyteczne dla noworodka.
    Jednolita zasłona, jednolity dywan/wykładzina dobrze zrobiłyby temu pokoikowi. Przemalowanie ścian pewnie nie wchodzi w rachubę?
    Ale miło , a nie przyszło ci do głowy że skoro ktoś pomalował na taki kolor to właśnie tak mu się podobało ???
    A co do rzeczy na wierzchu to wszystko co nowe strasznie śmierdzi może chcieli żeby rzeczy trochę wywietrzały zanim maluch będzie je użytkował.
    k

    Sprzedam wełnę ISOVER 18 cm za półceny ok 8 rolek odbiór osobisty mazowieckie!


    MIESZKAMY! 11.12.2011


  5. #2765
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    a mi się ten pomarańczowy kolor bardzo podoba, w ogóle cały pokoik, włącznie z dywanikiem z żyrafami.
    Dużo zdrówka dla dzidziusia.

  6. #2766
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar anjamen
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    14.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    moja Helcia praktycznie od urodzenia lezala na macie, lezaczek rzeczywicscie troszke pozniej (chociaz ja ja od razu polozylam ale Malka nakrzyczala, wiec schowalam)
    zona m, chyba mialas gorszy dzien....

  7. #2767

    Domyślnie

    masz racje Tofee, wszystko smierdzi, zarowno zabawki, wózek jak i szczególnie dywan. Juz jakies 2-3 tygodnie okno dzien noc otwarte i dalej jest zapach jakby farb i chyba Zuzka wczesniej przyjdzie niz t sie wywietrzy. szczerze powiem ze na poczatku nie bylo dywanu i było jakos łyso, dopiero jak wstawilismy dywan to jakos fajnie sie zrobiło. moze na zdjeciach nie widac ale to jest bardzo duzy pokoj, najwiekszy na poddaszu i moze na zdjeciach tak wyglada ze duzo wszystkiego a tak naprawde za zywo jest bardzo przestronnie. Jeszcze jak wózek odejdzie fotelik to jeszcze miejsca przybedzie. najlepszy efekt dał naklejki na skośnej sciane, w przeciwnm wypadku dzidzius przed oczami mialby jasna brzskwiniowa sciane/sufit który wyglada jak bialy

  8. #2768

    Domyślnie

    Cytat Napisał tofee Zobacz post
    Ale miło , a nie przyszło ci do głowy że skoro ktoś pomalował na taki kolor to właśnie tak mu się podobało ???
    a dlaczego mam napisać, ze jest super!!!!!!!!!! skoro nie jest. Byłabym hipokrytką wiesz? Na tym etapie można pomalować pokój na biało a wybor koloru pozostawić 3-4 latkowi. No chyba, ze Zuzia dała mamie znać kopniaczkami jaki kolor by chciała. Co do zapachu nowych rzeczy , skoro tak smierdzą, to jak otrzymały atesty?
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  9. #2769

    Domyślnie

    Masz racje zostawie noworodkowi pokój cały biały, zarowno sciany i sufit ,bez dywanu i firanek, Włoze tylko łózeczko a mała za 5 lat zastanowi sie jaki chce miec kolor pokoju i wtedy moze pomalujemy, o ile sie w ogóle zdecyduje . Odnosnie zapachu to musisz je zadac producentowi Fischer price oraz X-landerowi skad wzieli atesty bo ja niestety Ci nie udziele takiej odpowiedzi

  10. #2770
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar anjamen
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    14.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    Cytat Napisał żona m Zobacz post
    a dlaczego mam napisać, ze jest super!!!!!!!!!! skoro nie jest. Byłabym hipokrytką wiesz? Na tym etapie można pomalować pokój na biało a wybor koloru pozostawić 3-4 latkowi. No chyba, ze Zuzia dała mamie znać kopniaczkami jaki kolor by chciała. Co do zapachu nowych rzeczy , skoro tak smierdzą, to jak otrzymały atesty?
    daj spokoj, co taki maluch moze wiedziec o kolorach?????????????????

    co do zabawek, to atesty otrzymuja one same, ale nie opakowanie w ktorym siedza sporo czasu....

  11. #2771
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    lancer bardzo fajny ten pokoik
    duży plus za brak różowego, reszta zgrana kolorystycznie...fajnie i wesoło, a bodźce dzidziusiowi sie przydają i motylek na pewno sie spodoba...moja uwielbiała taką pszczółke dużą - była czarno żółta wiec ostre barwy - wpatrywała sie w nią zachwycona już od początku...pewnie dlatego ze ma na imię Maja
    tylko łózeczko odsunęłabym troche bardziej na środek

    a nowe rzeczy mają specyficzny zapach, może nie smród ale taki lekko chemiczny sie zdarza, szczególnie szafki klejone i dywany
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  12. #2772
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał żona m Zobacz post
    Na tym etapie można pomalować pokój na biało a wybor koloru pozostawić 3-4 latkowi. No chyba, ze Zuzia dała mamie znać kopniaczkami jaki kolor by chciała.
    niemowle w białym pokoju by sie niemiłosiernie nudziło, dziecko potrzebuje bodźców do prawidłowego rozwoju a na początku życia to kolory i dźwięki
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  13. #2773

    Domyślnie

    dzieki Quenne , no wlasnie celowo nie był różowy ale jakis taki troszke zblizony. ŁÓzeczko masz racje byc moze odsuniem troszke od sciany bo sciana skosna i gorzej dostepne. Wyczytałem wlasnie zeby dzidziusiowi naklejac naklejki nie na sciany a na sufit poniewaz na poczatku duzo spoglada w gore a nie na boki. Co do nieszczesnego zapachu to te szafki tez daja w kosc, sam je skladalem i kleilem takze w tym pokoiku wszystko ma chemiczny zapach ale juz coraz mniej

  14. #2774
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał żona m Zobacz post
    a dlaczego mam napisać, ze jest super!!!!!!!!!! skoro nie jest.
    Nie podoba Ci się i to wyraziłaś. OK. Ale potem pojechałaś, że po co wszystko porozstawiane. No chyba jednak trochę przesadziłaś. Ostatecznie zawsze można się ugryźć w język i nic nie pisać i się hipokrytą nie jest. Nikt Cię do tablicy nie wzywał. Obowiązku komentowania nie masz.

    BTW Ty masz dzieci?
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  15. #2775
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar olgusieniunieczka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Łódź
    Posty
    1.960
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Ja przed urodzeniem syna wyprałam pokrowiec fotelika samochodowego i co się dało z gondolki, leżaczka itp. Dzieci biorą do buzi wszystko co się da, a takie materiały niestety mają specyficzny chemiczny zapach i to pewnie nie bez przyczyny.
    Łóżeczko stało rozstawione już prawie 2 miesiące przed urodzinami- po to, żeby przyzwyczaić naszą kotkę (której dotąd wszystko było wolno ), że tam się nie śpi.
    Lancer plus dla pokoju za niesztampowy dziewuszyński kolor A za 3-4 lata i tak pewnie trzeba będzie pokój odmalować, pomarańczowy z tego co wiem daje się zamalować, więc argumentu żony m o białych ścianach nie rozumiem...

  16. #2776

    Domyślnie

    Cytat Napisał olgusieniunieczka Zobacz post
    Lancer plus dla pokoju za niesztampowy dziewuszyński kolor A za 3-4 lata i tak pewnie trzeba będzie pokój odmalować, pomarańczowy z tego co wiem daje się zamalować, więc argumentu żony m o białych ścianach nie rozumiem...
    Znajac zycie masz racje ze po ok 4 latach pokoik bedzie ponownie malowany a narazie niech sie cieszy wystrojem urzadzonym przez rodziców

  17. #2777

    Domyślnie

    Wbrew pozorom 3-4 letnie dziecko jest w stanie samo podejmować decyzje o kolorze ścian w pokoju.
    ale EOT z mojej strony.
    P.S. tak mam dzieci dlatego dziwi mnie takie podejście.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  18. #2778
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    moje 9 letnie dziecko zażyczyło sobie czarną ściane w pokoju ale doszlismy do kompromisu - bedzie czarny motyw na jasnej ścianie - perkusja lub klawisze pianina

    dobrze, bo moja 2,5 latka nie uznaje kompromisów więc sie jej nie pytam
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  19. #2779
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał żona m Zobacz post
    a dlaczego mam napisać, ze jest super!!!!!!!!!! skoro nie jest. Byłabym hipokrytką wiesz? Na tym etapie można pomalować pokój na biało a wybor koloru pozostawić 3-4 latkowi. No chyba, ze Zuzia dała mamie znać kopniaczkami jaki kolor by chciała. Co do zapachu nowych rzeczy , skoro tak smierdzą, to jak otrzymały atesty?
    Swojemu dziecku też pomalujesz pokój na biało i zaczekach 3-4 lata, aby wybrało sobie kolor ścian ? Śmiem wątpić, a nie każdy musi mieć pokój dziecięcy w kolorach pastelowych.

    Co do koloru ścian w tym konkretnym przypadku, to ja osobiście nie lubię tak intensywnego pomarańczowego, ale to nie daje mi prawa, aby komuś kazać przemalowywać pokój jego dziecka na kolor, który by mi się podobał. Każdy ma swój gust i to trzeba uszanować, a nawet jeśli się coś nie podoba, to można to przekazać w trochę łagodniejszy sposób.

  20. #2780

    Domyślnie

    uhu i znów burza.
    odnoszę wrażanie że wcale nie o kolory pokoju lancera, a o granice dopuszczalnej krytyki na forum.

    ale pozwolę sobie zająć stanowisko merytoryczne, bo to w końcu wątek we "wnętrzach" (choć jako niedzieciatej, nie wiem czy mi wolno) - mi też pomarańczowy pokój nie przypadł do gustu i też z uwagi na nadmiar zaproponowanych bodźców wzrokowych. nie wiem, jaki efekt właściciele chcieli uzyskać, ale samą siebie zaliczam do lubiących umiar, więc pewnie nie zaskoczę, że poszłabym albo w kwiatki i zwierzaczki albo w kolor.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


Strona 139 z 384

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony