dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 185 z 370
Pokaż wyniki od 3.681 do 3.700 z 7669

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    aga-ada - dzięki za odpowiedź Oglądałam ten wózeczek, który polecasz i jest naprawdę fajny, ja jednak chciałam większą budkę.

    nastka79 - zdecydowałam się (w 99% ) na Peg Perego Pliko P3. Oglądałam go wczoraj na żywo w sklepie i naprawdę mi się podoba. Jest w miarę lekki - producent podaje bodajże 8,5kg, ma dużą budkę - rozkłada się prawie do samego pałąka, duży kosz. Prowadzi się lekko, ale wiadomo - w sklepie na gładkich płytkach wszystkie pewnie będą się lekko prowadzić. Jest głęboki, to znaczy dziecko siedzi w nim głęboko, co wg mnie ma ogromne znaczenie. I jeszcze jedna fajna rzecz o której nigdzie nikt nie pisał, a pokazał mi sprzedawca w sklepie: kiedy dziecko zaśnie w wózku i rozłożysz wózek do pozycji leżącej to można je (dziecko) przełożyć odwrotnie, tzn. główkę kładziesz jakby na siedzisko a nóżki na oparcie, wtedy masz dziecko przodem do siebie a tyłem do kierunku jazdy - ma to znaczenie jak jedziesz pod słońce i świeci dziecku w twarz. Mam nadzieję, że zrozumiale wytłumaczyłam Podobno w innych się tak nie da. Oglądałam też maclareny ale jakoś ten PP bardziej mi się spodobał - przede wszystkim przez tę rozkładaną do pałąka budkę. No i mam wrażenie,że maclareny są płytsze - dziś pojadę jeszcze raz z miarką i wszystko sobie dokładnie wymierzę
    mój dom

    Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć. (Albert Einstein)

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aga_ada
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    my piszemy o spacerówkach typu parasolka z tym że większość z nich ma rozbudowane funkcje które nie są konieczne ale bardzo wygodne np. rozkładane oparcie - przydaje się gdy malec zaśnie na długim spacerze, budka - osłania nie tylko od deszczu ale i słońca czy wiatru, osłonka na nogi czy folia przeciw deszczowa też się przydają ja dokupiłam też moskitierę - przydaje się w lesie, o pojemnym koszu nie wspomnę - na krótki spacer nie trzeba brać wielkiej torby itp.
    Wszystkie te wózki składają się jak parasolki i są małe
    co do Cybexa Onyx - podobnie jak Mclaren Techno XT czy Quest są świetne, lekkie i wygodne oraz małe i sporo funkcji przy tym ale cena ??? cóż są też inne firmy z podobnymi wózkami może lekkością nie powalają, ja porównywałam w sklepie X-Landera, Mclaren i inne podobne wózki i wygrał x-lander chociaż pewnie gdyby nie kasa to wybrałbym Mclarena .... więc najlepiej wybrać się do sklepu i testować wózki

  3. #3

    Domyślnie

    U mnie maluch ma ściany w pokoju żółte i zielone.
    Jak dla mnie żółty jest bardzo radosny i jak najbardziej nadaje się do pokoju dziecięcego.
    Nie wtłacza tez dziecka od razu w stereotypy - dla dziewczynek różowe, dla chłopców niebieskie

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał tsunami Zobacz post
    U mnie maluch ma ściany w pokoju żółte i zielone.
    Jak dla mnie żółty jest bardzo radosny i jak najbardziej nadaje się do pokoju dziecięcego.
    Nie wtłacza tez dziecka od razu w stereotypy - dla dziewczynek różowe, dla chłopców niebieskie

    właśnie mąż mówi to samo że to ładny kolor, chciałam wstawic zdjęcie ale telefon przekłamuje kolor na ścianie i wychodzi beżowy. Teraz wyszukuję ładnych szablonów albo naklejek na ściany i raczej zostawimy ten kolor

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasius23 Zobacz post
    właśnie mąż mówi to samo że to ładny kolor, chciałam wstawic zdjęcie ale telefon przekłamuje kolor na ścianie i wychodzi beżowy. Teraz wyszukuję ładnych szablonów albo naklejek na ściany i raczej zostawimy ten kolor
    Ja też uważam że żółty to świetny kolor do dziecinnego pokoju. Jest fajny bo nie definiuje płci dziecka, a dodatkami można zrobić wszytko, niezależnie od koloru żółci.
    Poniżej kilka inspiracji, może coś Ci się spodoba:













    Na koniec dodam tylko, że jeśli masz ogromne wątpliwości i zupełnie nie przekonuje Cie ta żółć, to może zamiast zmuszać się do polubienia jej, lepiej ją przemalować, zawsze łatwiej teraz, niż jak pokoik będzie urządzony, kupione meble, dodatki, no i jak już będzie miał lokatora . Powodzenia.

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bubuczu

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-957
    Posty
    22

    Domyślnie

    Witam,
    od dawna podgladam forum. To moje pierwsze zdjęcie tak więc mam nadzieję, że sie uda...


  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bubuczu

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-957
    Posty
    22

    Domyślnie


  8. #8
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bubuczu

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-957
    Posty
    22

    Domyślnie ...

    ... cos mi nie idzie... jak mam zdjęcia załączyć???
    Blagam o pomoc...

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monikaszlek

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    małopolska
    Kod pocztowy
    32-095
    Posty
    22

    Domyślnie

    U nas nie ma jeszcze parapetów i drzwi,jeszcze się malują niestety.Pokój bardzo optymistyczny i kolorowy. Synek pasjonuje się dinozaurami,więc stworzyłam mu jednego na ścianie.Trochę straszny jest,ale na szczęście Michał się nie boi





  10. #10

    Domyślnie

    monikaszlek mogłaś konsekwentnie pociągnąć motyw dinozaurów w dodatkach. Np. pościel, zasłonki, jakieś ryciny z tymi stworami.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  11. #11
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Kajka.Z
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Łódź/ okolice
    Posty
    413
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    to i ja się dopiszę do OT o wózkach
    na ostatnim wyjeździe z 3 małych dzieci, 1 dziecko miało maclarena używka z alledrogo. Fajny- daszek, koszyk pod wózkiem, rozkładany ale szału nie było, dziecko się trochę pociło chyba jakaś niefortunna tkanina, dodatkowo 3 koła więc jak szliśmy na plaże z jakimiś akcesoriami zawieszonymi na poręczy to był dość 'gibki' Druga mama woziła córcię w jakimś no-name z giełdy samochodwej SUPER daszek pomagał, można go było rozłożyć itp
    ale najlepszy wózek był 3 mamy, która swój własny zostawiła w domu i w drodze na lotniskko kupiła w tesco (czy realu) jakś podstawowy za 99 zł Naprawdę. Wózek do tej pory używany jest na sporadyczne zakupy itp (podkreślam- to nie jest wózek do jeżdżenia na co dzień) do tego 'fajny' dziewczynkowy kolor
    PS moje dziecko jezdzi w XLanderze ale ponieważ mam duży bagażnik- nie narzekam i wózek polecam. ale za parę miesięcy chyba sama, ze 100 w kieszeni wybiorę się do tesco


    PEPE- różowy pokoik super
    Kto wie gdzie kupię taką naklejkę- drzewko?
    Ostatnio edytowane przez Kajka.Z ; 17-02-2012 o 20:37

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie



    świetne pomysły na wykorzystanie małych pokoików....

    http://www.digsdigs.com/50-thoughtful-teenage-bedroom-layouts/

  13. #13

    Domyślnie

    Świetne są te pokoje - ja poproszę jeszcze więcej ze skośnym sufitem (pokój na poddaszu)
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Stronka jest genialna, szkoda, że nie ma pomysłów na skosy, bo większość z Was ma domy z użytkowym poddaszem
    Za to jest kopalnią pomysłów dla posiadaczy małych blokowych mieszkań. To tylko renderingi, a nie realne wnętrza, ale są doskonałe - praktyczne, schludne, miłe dla oka.





  15. #15

    Domyślnie

    świetna ta stronka, na samym dole są linki do innych pokoików znalazłam w nich meble Berloni, czy ktoś spotkal się z nimi gdzieś w naszych sklepach?

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Ze strony Berloni wynika, że tylko Wrocław

    www.berloni.com point of sale

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Miałam kiedyś żółty pokoik córki i byłam zadowolona. Jedna moja rada co do tego kolorku - wybrać taki łagodny, ciepły, budyniowy albo wpadający w pomarańczowy. Żółty ostry będzie męczący.

  18. #18

    Domyślnie

    A gdzie widziałaś ten filmik?

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    piu - tak wklejane zdjęcia będa zawsze miniaturkami, lepiej wrzucać poprzez opis podany w kilku miejscach na forum.

  20. #20

    Domyślnie

    elfir, ja zawsze tak wrzucam i nie wychodzą miniaturki

    Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili, w której go potrzebowałeś...



Strona 185 z 370

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony