dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 384
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 7669
  1. #21

    Domyślnie

    A ja uwazam, ze takich watkow powinno byc wiecej. TAKICH tzn. do poogladania a nie do czytania zlosliwych uwag typy: a po co nowy watek, a dlaczego kopiowane z katalogow, a czemu takie brzytkie itp.
    Takie tematyczne poukladnie watkow z zdieciami ( np: nowoczesne kuchnie, prowanscja, lazienki..) naprawde ulatwia w szukaniu inspiracji, i nie wszystkie zdiecia musza nam sie podobac, moze sie spodobaja komus innemu.

  2. #22

    Domyślnie

    A jak ktos ma czas to moze sobie poogladac dzieciece pokoje na stronie http://www.hgtv.com/hgtv/dc_design_childrens/

  3. #23

    Domyślnie

    albo to http://www.hgtv.com/hgtv/pac_ctnt_98..._35987,00.html

    niestety nie wiem jak wkleic zdiecia do tego watku

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    Mozna oczywiscie
    ale z sensem
    jestem bardzo ciekawa jak autor(ka) watku uzasadni czemu akurat te zdjecia uznala za tak fascynujace ze postanowila sie nimi podzielic ze spoleczenstwem
    czekam niecierpliwie na odpowiedz coz takiego ujmujacego i ciekawego jest w /w propozycjach aranzacji dzieciecych pokoi
    A po jaką cholere ma cokolwiek uzasadniać?
    Dziewczyna zaoszczędziła troche czasu takim jak ja, szukającym czegoś co mozna podpatrzeć i wkleiła w jedno miejsce. Poświęciła swój cenny czas i zrobiła coś dla innych czytelników forum. To takie trudne do zrozumienia? Może Ty uzasadnisz powód dla którego tu wlazłaś i sie czepiasz? Swoimi wywodami "napewno" pomogłaś wszystkim zainteresowanym.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rafal_G-ce
    Cytat Napisał zielonooka
    Mozna oczywiscie
    ale z sensem
    jestem bardzo ciekawa jak autor(ka) watku uzasadni czemu akurat te zdjecia uznala za tak fascynujace ze postanowila sie nimi podzielic ze spoleczenstwem
    czekam niecierpliwie na odpowiedz coz takiego ujmujacego i ciekawego jest w /w propozycjach aranzacji dzieciecych pokoi
    A po jaką cholere ma cokolwiek uzasadniać?
    Dziewczyna zaoszczędziła troche czasu takim jak ja, szukającym czegoś co mozna podpatrzeć i wkleiła w jedno miejsce. Poświęciła swój cenny czas i zrobiła coś dla innych czytelników forum. To takie trudne do zrozumienia? Może Ty uzasadnisz powód dla którego tu wlazłaś i sie czepiasz? Swoimi wywodami "napewno" pomogłaś wszystkim zainteresowanym.
    popieram...Nie każdy wie, gdzie szukać, nie każdemu się chce...A tu...może być wszystko podane na przysłowiowej tacy...Ci, co tego potrzebują będą zadowoleni. Ci, których to drażni nie powinni tu zaglądać...
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paulka
    Cmyk - kto ci to malował?
    graficiarze zajelo im to 5 godzin od reki z ilustracji z gazetek
    CMyK

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aprilka

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7

    Domyślnie

    pokój mojego syna, mebelki z ikea seria leksvik, naklejki psy i koty kupione w leroyu a reszta malunków mojego dzieła (farbki plakatowe i gotowy szablon)





    pokoik zamieszkały bedzie od jutra

  8. #28

    Domyślnie

    Wkejajcie, wkejajcie, ja chętnie pooglądam (będę musuiała wreszcie zmierzyć się z przemeblowaniem pokoju dzidziusia w pokój dziewczynki ), a także wreszcie zrobić jej pokoik w naszym wiejskim domku

    Muszę jeszcze coś dopisać, bo nie daje mi to spokoju: dlaczego niektórzy uzurpatorzy dają sobie jakieś niezrozumiałe dla mnie prawo krytykowania i osądzania co ma a co nie ma sensu??? Mam nadzieje, że to nie jest forum dla wybrańców, a dla wszystkich, którzy budują, zbudowali, albo bedą budować i tyle...
    Szczególnie dziwne wydaje sie, gdy soba krytykująca nie jest zainteresowana tematem, ale jako Wszechobecna czuje, że musi zawsze i wszędzie, wiecej luzu proszę i tolerancji . PEACE
    Ania
    ignavis sepmer feriae

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    a mi chodziło o to, żeby wklejać swoje zdjęcia, bo te katalogowe takie trochę sztuczne...aż czasami za słodkie. Nie kryję jednak, że też lubię oglądać takie fotki.
    A to jest pokój mojej córki:








  10. #30

    Domyślnie

    A jakiej firmy mebelki do pokoju 10 latki i 6 latka byście poleciły ? (pokoje na poddaszu)

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    Agnieszka - ta zabawkowa kuchnia w pokoiku Twojej córci mnie zainspirowała i juz wiem co Julka dostanie pod choinkę
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Arco...radzę większą..moja już przebąkuje, że w reklamie jest większa

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    Arco...radzę większą..moja już przebąkuje, że w reklamie jest większa
    Wytłumacz jej, że to dzieci w reklamie są mniejsze
    A tak na serio - 2-3 m-ce fajnej zabawy, a potem garnki się wszędzi szwendają i stoi taka zawalidroga

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    też mi tak mówiono jak ją kupowałam w zeszłym roku. Jednak Sylwia bawi się nią bardzo chętnie i nie widać oznak "zmęczenia materiałem"

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Fajne dziecko, już mi się podoba

  16. #36

    Domyślnie

    ...moje dzieci nie są tak wytrwałe...
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  17. #37
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    Moja Julka tez jest raczej w tych wytrwałych, wiec mysle , że zaawka się sprawdzi
    Widziałam też fajne zabawkowe toaletki Julka to mała strojnisia - wszystko chce robić to co mama przymierza kolczyki, wyciaga paznokietki do malowania i łapki po balsamy, wołajac przy tym "ula tek !"
    Poddam chyba ten pomysł rodzince
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    a macie namiary na szafę w jasnej kolorystyce max 170-180 cm wysokości?

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    A to jest pokój mojej córki:
    Skąd jest ta lampa? Z IKEA?

    Pozdrawiam,
    Szymon

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Nie, kupiłam ją w Leroy Merlin. Kosztowała ok. 200 zł (nie pamiętam już dokładnie)

Strona 2 z 384

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony