dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 364 z 384
Pokaż wyniki od 7.261 do 7.280 z 7669
  1. #7261

    Domyślnie

    marpss piękne....tylko cena Podobno Fluggerr ma tez w ofercie ciekawe tapety podjade zobaczyć.

  2. #7262

    Domyślnie

    piu No Wlasnie nie wiem jak to ugryźć wszystko bo chciałabym zeby była i mieta i szarość a meble sa białe.Moze trzy ściany jasna szarość a na czwartej tylko tapeta miętowa? Kurcze sama nie wiem...

  3. #7263

    Domyślnie

    fajne te czarne łezki z miętowymi - to się da nwet z naklejek zrobić , mozna zamówić w firmie zajmującej sie reklamą lub w małych drukarniach wielkoformatowych. tanio wyjdzie. ja chyab jednak też dam naklejki albo namaluję z szablonu bo chcę tylko jedną ścianą a tapety dorgie. i mą zpo fachu reklamowych więc za darmochę.

    Mojke przemyslenia z ostatnich dni są takie , że czasem człowiek może i by chciał ładnie i ciekawie urządzić pokój dzieciom ale ciężko u nas z dostępnością doatków, tkanin itd, albo straszna drożyzna. N

    Na ten przykład, chciałam kupić w PL poścciel dla syna coś w tym stylu http://www.tkaniny-zanderino.pl/Pira...m::237322.html

    ale niesttey gotowych poszewk niet cięzko tez o materiał albo drogo

    nie mówiąc o innych dodatkach
    I co - poddać się zostaje

  4. #7264

  5. #7265

  6. #7266

  7. #7267

  8. #7268

  9. #7269

    Domyślnie

    Piu- łóżka ładne nawet bardzo cena mniej przyjemna, musze przemyślećczy nei będę reanimowała łóżka po synu,mój em to złota rączka zrobi wszytsko co zamazrę i mu pokazę ino pomysł znajdę jakiś.

  10. #7270

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosa31 Zobacz post
    Witam!
    Odnośnie kropek. Podczas wykańczania pokoju córki również wykorzystaliśmy kropki.
    Nie zdecydowałam się na tapetę, tylko kropki namalowaliśmy. Koszt - wykonanie szablonu - trochę pracy, wałeczek gąbkowy, farba pod kolor, i trochę własnej pracy . Oto efekt. zdjęcie jeszcze z czasu remontu.Załącznik 279846
    pozdrawiam
    PS. Szablon jeszcze mam i znajomi korzystają
    mam pytanie techniczne: jak udało ci się zrobic kropki w rónych odstepach i na róznych poziomach? czyżby taki duży szbalon? z czego ten szablon?

  11. #7271

  12. #7272
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    O matko i córko! Malkul! Jakie piękne inspiracje Chyba sobie zrobię jeszcze jednego dzieciaka co by mu pokoik urządzić


  13. #7273

    Domyślnie

    Cytat Napisał malkul Zobacz post
    mam pytanie techniczne: jak udało ci się zrobic kropki w rónych odstepach i na róznych poziomach? czyżby taki duży szbalon? z czego ten szablon?
    Witam!
    Szablon powstał z kawałka tektury, konkretnie roblismy akurat panele podłogowe i częśc pudełka zużyliśmy.
    Szablon osobiście wykonał kolega, który malował. Trochę metodą prób i błędów na ścianie.
    Wcześnie próbowaliśmy robić szablon z linijki plastikowej z kołami ale nie zdawało egzaminu.
    Na szablonie jest tylko dziurka na środek koła, który zaznacza się na ścianie a potem wałeczkiem (znaczy okrągłą częścią przystawiając do ściany) ręcznie robi kółko.

    Szablon nie jest duży. Zrobię zdjęcie to wrzucę .
    U syna pomalowaliśmy ręcznie pasy kolorowe , używając taśmy malarskiej i dwóch kolorów farby.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FOTAE26 (2).jpg
Wyświetleń:	391
Rozmiar:	72,9 KB
ID:	280216
    POzdrawiam

  14. #7274

    Domyślnie

    gosa, a co to za farba ta niebieska?

  15. #7275

    Domyślnie

    Cytat Napisał Flawia Zobacz post
    gosa, a co to za farba ta niebieska?
    O ile dobrze pamiętam to Chaber - nie pamiętam czy decoral czy śnieżka. Spawdzę dokłądnie w domu i napiszę.

  16. #7276

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosa31 Zobacz post
    O ile dobrze pamiętam to Chaber - nie pamiętam czy decoral czy śnieżka. Spawdzę dokłądnie w domu i napiszę.
    Witam!
    Farba to Chabrowa polana ze Śnieżki.
    tak wygląda szablon
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FOT89DE (2).jpg
Wyświetleń:	2328
Rozmiar:	72,6 KB
ID:	280415
    wczoraj byłam w LM i widziałem niedrogie tapety w kropki.

  17. #7277

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosa31 Zobacz post
    Witam!
    Farba to Chabrowa polana ze Śnieżki.
    Dzięki

  18. #7278

  19. #7279

    Domyślnie

    Ja ostatnio mam fazę na łóżka - domki, łatwe do wykonania przez stolarza, już tu były na fm. Wolę takie niż łóżka-auta itp. Ale wiem, że czasem dziecko ma inny pomysł









    jeśli chcesz być szczęśliwym.... to bądź. <l.tołstoj>

    Mieszkam

  20. #7280

Strona 364 z 384

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony