dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 37 z 384
Pokaż wyniki od 721 do 740 z 7669
  1. #721

    Domyślnie

    Mam pytanie do osób, które malują te cuda na ścianach?
    Z jakich farb korzystacie ???
    Potrzebuję namalowac w pokoju synka latarnię morską i nie mam pojęcia jaką farbę najlepiej zakupic !!!

  2. #722

    Domyślnie

    MichAsiek, na pewno black red white ma w swojej kolekcji takie dostępne naklejki



    podaję również linka do strony

    http://brw.com.pl/pl/produkt/3945-na...ziezowy/v/3888

    kwiatki w klimacie zbliżonym do poszukiwanych przez Was

    być może okażą się przydatne

  3. #723

    Domyślnie

    korzystając z okazji - wreszcie mogę zaprezentować pokój mojej córeczki - stan na chwilę obecną prawie docelowy - są już wszystkie planowane mebelki, brak jeszcze dodatków, więc w tej kwestii odrobina prowizorki, żeby zadowolić małą pannicę

    tak więc przedstawiam Wam pokoik 2- letniej Julki))




  4. #724

    Domyślnie

    Cytat Napisał pinkmaggituz
    korzystając z okazji - wreszcie mogę zaprezentować pokój mojej córeczki - stan na chwilę obecną prawie docelowy - są już wszystkie planowane mebelki, brak jeszcze dodatków, więc w tej kwestii odrobina prowizorki, żeby zadowolić małą pannicę

    tak więc przedstawiam Wam pokoik 2- letniej Julki))



    Julka pewnie szczęśliwa, bo ma kolorowo i przytulnie!
    Jak są mocowane firanki na oknach dachowych?

  5. #725

    Domyślnie

    aniaitomek bardzo dziękuję za pochwałę julkowego pokoju, faktycznie jest baaardzo kolorowo

    Jak są mocowane firanki na oknach dachowych?
    zasłonki powieszone są na drążku rozporowym do zasłon TROLIG z ikei - fajny bo nie trzeba wiercić!!!

  6. #726

    Domyślnie

    Cytat Napisał pinkmaggituz
    aniaitomek bardzo dziękuję za pochwałę julkowego pokoju, faktycznie jest baaardzo kolorowo

    Jak są mocowane firanki na oknach dachowych?
    zasłonki powieszone są na drążku rozporowym do zasłon TROLIG z ikei - fajny bo nie trzeba wiercić!!!
    Czyli drożążek mocuje sie między ścianami ograniczającymi okno i można go łatwo zdemontować w dowolnym momencie?
    Ale czy nie przeszkadza to, jeśli się chce uchylić okno?

  7. #727

    Domyślnie

    Dla mnie trochę za dużo tam się dzieje, ale grunt że Julce się podoba

  8. #728
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Pokoj mojego synka (na razie tylko z szafa, reszta mebli stoi w mieszkaniu w ktorym jeszcze mieszkamy)








  9. #729
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Ocia79, bardzo fajny pokoik. Podobne kolory mam u synka, na razie w dodatkach, bo ściany są białe. Podoba mi się to zestawienie.
    Gdzie się kupuje takie drabinki?
    Pozdrawiam
    Monika
    My home is my castle.

  10. #730

    Domyślnie

    drabinka super, podłączam się pod pytanie - gdzie ją kupić?
    Dla mojej energicznej 3-latki byłaby jak znalazł Czy synek dużo z niej korzysta?

  11. #731

  12. #732

    Domyślnie

    Czyli drożążek mocuje sie między ścianami ograniczającymi okno i można go łatwo zdemontować w dowolnym momencie?
    Ale czy nie przeszkadza to, jeśli się chce uchylić okno?
    aniaitomek, dokładnie tak jak napisałaś - drążek montuje się między ściany ograniczające okno i w założeniu - mozna go zdemontować wedle życzenia

    ja problemu z uchylaniem okien nie mam, bo moje okna dachowe mają kilka możliwości ustawień, więc ustawiliśmy je na uchył w jedną stronę, w ten sposób otwarcie okna w żaden sposób nie przeszkadza zasłonkom

    Ocia79 pokioik synka śliczny i fajny tematycznie! a drabinka ekstraklasa!!! podłączam się do pyania gdzie takie cudo można nabyć?

  13. #733

    Domyślnie

    Oczywiście Ikea !!!

  14. #734

    Domyślnie

    Michasiek moja córeczka ma taką samą tapetę na ścianie, tzn na jednej dwa paski, a na drugą ścianę nad biurkiem poprzyklejałam powycinane pojedyncze kwiatki z tejże tapety

  15. #735
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Drabinka jest z Ikea, ale juz dawno nie maja jej w swojej ofercie.Dziekuje za mile slowa.

  16. #736

    Domyślnie

    Witajcie
    pinkmaggituz dzieki za podpowiedz w sprawie kwiatków
    Bedziemy cos kombinowac, ale dopiero jak przykleimy tapete, bo moze sie okazac, ze za duzo tego kwiatowego szczescia jak na jeden pokoj Oczywiscie ja dalej mam wielka ochote na te kwiatki
    Olasa super pomysl! Moze masz jakies zdjecia pokoiku, bardzo chetnie bym sie pozachwycala
    My planujemy dwa pasy na jednej scianie i jeden na drugiej, ale moze faktycznie twoj pomysl jest lepszy
    Domyslam sie, ze pewnie nie spotkalas takiego samego motywu na innych rzeczach np. na materiale?
    Pozdrawiam
    Zaczynamy od dachu... bo z górki będzie łatwiej!

  17. #737

    Domyślnie

    Co do zdjęc pokoików Julki i synka orci79 to są bardzo fajne! Takie przytulne i myśle, ze na pewno dzieciaczkom bardzo sie podobaja

    A propos róznych kolorów w pokoju dziecka to zawsze mnie zastanawiało jak uda mi sie połączyć moją koncepcję kolorystyczna pokoju (pewna zamknieta ilosc dopuszczalnych kolorów), gust mojej córeczki (wszystko jest fajne byle kolorowe ) i do tego niesamowite ilości róznych bardzo kolorowych zabawek mojego dziecka
    Patrzac na Wasze sugestie czasami myśle, że jesteście Cudotwórczyniami, ze te pokoiki Waszych pociech mają taki jednolity w kolorze i w całej koncepcji klimat Szczerze podziwiam i zazdroszcze!
    I pomalutku probuje trzymac sie naszej kolorystyki co jak wiadomo latwe nie jest
    Zaczynamy od dachu... bo z górki będzie łatwiej!

  18. #738

    Domyślnie

    przejrzałam cały wątek i oprócz córeczek Lutajki nikt nie ma szarości w pokojach dziecięcych, a szkoda bo takich szukam inspiracji

  19. #739

    Domyślnie

    proszę bardzo:


    dobra, dobra, żartuję

    ja w wątku (str. 4) mam kilka pokoików dziecięcych w szarościach.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  20. #740

    Domyślnie

    ...które tu wrzucę niniejszym:











    i jeszcze trochę szarości (i różowości ):











    to wnętrze piękne samo w sobie, ale zdecydowanie zbyt depresyjne, koloru brakuje:













    ...pomogłam?
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

Strona 37 z 384

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony