dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 378 z 384
Pokaż wyniki od 7.541 do 7.560 z 7669
  1. #7541

    Domyślnie

    Cytat Napisał mugatka Zobacz post
    lucecita pokażesz zdjęcie tego pokoju ? też się zastanawiam nad tym kolorem - chętnie bym zobaczyła jak wygląda na ścianach ...
    Pokazuje ale zdjęcie tel. robione więc trochę przekłamane kolory.
    Pokoik jeszcze nie skończony, są tylko ściany i podłoga
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ściana magnat szmaragdowa toń.jpg
Wyświetleń:	417
Rozmiar:	136,3 KB
ID:	310417

  2. #7542
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Aancyk

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    świętokrzyskie
    Posty
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał kate199 Zobacz post
    aancyk: śliczny pokoik. Jakiej firmy są mebelki ?
    ikea

  3. #7543

    Domyślnie

    Podbijam temat
    Prosze o info może ktoś wie - czy dywany sznurkowe tego typu jak w linku http://art-madam.pl/dywany/dywan-light-grey,92933,698 są godne uwagi? warto nie warto?

    [B]może ktos ma coś fajnego w zanadrzu bo szukam do dziewczynki do pokoju (kolory:sazry prudrowy róz i mięta) dywaniku w jakimś fajnym kształcie najchętniej w przystępnej cenie[/B

  4. #7544

  5. #7545
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    miniczka77

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-123
    Posty
    3

    Domyślnie

    Moja mała księżniczka marzy o iście bajkowym pokoiku, chciałaby oczywiście wszystko w kolorze różowym [moderowano]
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 15-04-2015 o 05:56

  6. #7546
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Marpss

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-257
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agulla Zobacz post
    Dziewczyny, czy z dostępnych gotowych kolorów farb możecie mi polecić miętowy? Chciałabym zestawić ten kolor z tą tapetą: Myślicie, że to dobry pomysł?
    Witam.

    Udało Co się dopasować kolor farby do tej tapety?
    Ja mam tapetę z tej samej serii (na części ściany) i potrzebuję pomalować pozostałą ścianę w podobnym tonie co tapeta.Zastanawiam się właśnie jaka farba będzie najbardziej pasowała.

    Mam dokładnie tą:

    http://scandikids.pl/pl/tapety/228-m..._s4aAnDi8P8HAQ

  7. #7547

    Domyślnie

    Ja ostatnio ogarniam biurko do pokoju dziecka, wypatrzyłem taki mebelw jednym z salonów [...] i bardzo ciekawią mnie wasze opinie, w końcu nie chcę skończyć wymieniając biurko co 2 lata tylko zrobić zakup raz ale na trochę dłużej. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tomasella-t02.jpg
Wyświetleń:	446
Rozmiar:	21,6 KB
ID:	313978
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 21-04-2015 o 18:48

  8. #7548
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Fonio, a coż odkrywczego można powiedzieć o desce? Bardzo ładnej desce z resztą, tylko dla mnie to nie biurko Z dzieckiem swoim pogadaj czy da radę utrzymać taki wygląd tego kącika? Właściwie miało by do dyspozycji tylko jedną kwadratową półeczkę pod ręką, a reszta (długopisy, ekierki, zeszyty, książki, spinacze, gumki, zakreślcze, ołówki, brudnopisy, komputer z okablowaniem, lampkę, etc.) albo na wierzchu albo w tajnej skrytce pod podłogą

  9. #7549

    Domyślnie

    Zawsze można taki mebel zrobić na zamówienie, na pewno będzie trwalszy lub też coś podobnego jeśli dokładnie taki układ nie pasuje. A te biurko na zdjęciu jakieś strasznie płytkie, wygodnie służyć to raczej nie będzie

  10. #7550

    Domyślnie

    Witam,właśnie takie biurko zamieniłam na solidne,wolnostojące z szufladami.Ja generalnie jestem za usytuowaniem biurka w świetle okna.

  11. #7551
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiazett Zobacz post
    Fonio, a coż odkrywczego można powiedzieć o desce? Bardzo ładnej desce z resztą, tylko dla mnie to nie biurko Z dzieckiem swoim pogadaj czy da radę utrzymać taki wygląd tego kącika? Właściwie miało by do dyspozycji tylko jedną kwadratową półeczkę pod ręką, a reszta (długopisy, ekierki, zeszyty, książki, spinacze, gumki, zakreślcze, ołówki, brudnopisy, komputer z okablowaniem, lampkę, etc.) albo na wierzchu albo w tajnej skrytce pod podłogą

    dobre Asia Ale taka jest prawda, że powinni biurka projektować tak, aby mieć gdzie ukryć te wszystkie kable, zasilacze, routery, modemy, rozdzielacze itp.

  12. #7552

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1434.jpg
Wyświetleń:	433
Rozmiar:	91,5 KB
ID:	314705 Takie oto dwa biurka zakupiłam dla moich dzieci i nie obawiam się,że je przewrócą.No i nie kołyszą się jak poprzednie z cienkiej płyty.

  13. #7553

    Domyślnie

    Ładne, też jestem na etapie poszukiwań białego biurka. Można wiedzieć gdzie zostało zakupione i jakie są jego wymiary ?

  14. #7554
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

  15. #7555

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucecita Zobacz post
    Ładne, też jestem na etapie poszukiwań białego biurka. Można wiedzieć gdzie zostało zakupione i jakie są jego wymiary ?
    Biurko zakupione na allegro pod nazwą "pen",ma je chyba jeden dostawca.Wymiary:szer.120cm,wys.75cm,gł.50cm.I właśnie te wymiary zadecydowały o zakupie,takiej wielkości biurko miałam w dzieciństwie i dobrze mi służyło przez całe lata szkolne.

  16. #7556

    Domyślnie

    Skoro o biurkach mowa Oto moje





    Dzisiaj na blogu wpis właśnie o biurku do dziewczęcego pokoju.

  17. #7557
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Isabela
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wola
    Posty
    187

    Domyślnie

    Iw, ile dodatków tu współgra, ile kolorów zachwyca!

  18. #7558
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Mistrzostwo Lui Aleś się dziewczyno rozkręciła


  19. #7559
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    caliope

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    62-020
    Posty
    15

    Domyślnie

    Ja właśnie robie pokj dzieciakow i nie mam kompletnie pomyslow

  20. #7560

Strona 378 z 384

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony