dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 39 z 384
Pokaż wyniki od 761 do 780 z 7669
  1. #761

    Domyślnie

    Teraz trochę dla dziewczynek









































  2. #762

    Domyślnie

    Cytat Napisał iva_marti
    Teraz trochę dla dziewczynek
    jak oglądam takie zdjęcia, to irracjonalnie nie mogę się doczekac, aż mi córeczka trochę podrośnie, żebym mogła zaszaleć
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  3. #763

    Domyślnie

    huśtawka - boska, absolutny fenomen!!!



    Mona,

    wydaje mi się, że im mniejsze dzieci, tym większa szansa, że Mama urządzi im pokój po swojemu

    Moje mają 3 lata, a już się zdarzają " dyskusje":

    - nie chcę tych majtek w kropki, tylko w paski, te mi NIE PASUJĄ
    - albo: weź mamo stąd tego misia, on U NAS W POKOJU NIE MIESZKA

    Liczę, że za jakieś 2 lata, gdy będziemy się urządzać, to jednak JA będę kreatorem wnętrz, nie one


  4. #764

    Domyślnie

    [quote="iva_marti"]Teraz trochę dla dziewczynek




    A ja gorąco poszukuje dokładnie takiej tapety/naklejek w kwiatki.
    Nie macie jakiegoś namiaru na nie?!!??

    Z góry wileki dzieki za pomoc!!!!

  5. #765

    Domyślnie

    Na poprzedniej stronie, na samej górze MichAsiek pisała,że kupiła podobną tapetę córce.Zapytaj

  6. #766

    Domyślnie

    iva_marti - kochana, wielkie dzięki za inspiracje.Już sobie pokopiowałam i zaraz będę robi pokaz mężowi

  7. #767

    Domyślnie

    iva_marti zaszalałaś piękne inspiracje

  8. #768

    Domyślnie

    no to żeście dziewczyny zaszalały z tymi zdjęciami)) Pomysły REWELACYNE! a już ławeczka w pokoju powaliła mnie na kolana - tylko jak ja ją do regipsu przymocuję?!

    po krótkich przemyśleniach postanowiłam zatem Julki meble wystawić na allegro, wezwać ekipę, która dopiero od nas wyszła i zacząć remont od nowa własnie od tego pokoju)) patrząc na te inspiracje to muszę się tylko spieszyć, bo później będzie tak jak napisała aniazzielonego:
    mamo! nie ta bluzeczka, nie ta spódniczka, a już na pewno nie te buty!!))

    tak więc monah chyba trzeba będzie nauczyć się trudnej sztuki pertraktacji z dziewczynkami

  9. #769
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar josephine
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    301

    Domyślnie

    [quote="assiak"]
    Cytat Napisał iva_marti
    Teraz trochę dla dziewczynek




    A ja gorąco poszukuje dokładnie takiej tapety/naklejek w kwiatki.
    Nie macie jakiegoś namiaru na nie?!!??

    Z góry wileki dzieki za pomoc!!!!
    Wydaje mi się, że widziałąm na Allegro, za duzo ich tam jest, żeby se przekopywać, ale znalazłąm podobną
    http://www.allegro.pl/item883775076_...tapety_as.html

  10. #770

    Domyślnie

    wow, weź tu się teraz człowieku zdecyduj na coś

    Dziewczyny poradźcie jak ugasić wściekłą limonkę na ścianie u mego 2letniego rozrabiaki? To nawet nie czysta limonka tylko z domieszką żółtego. Chciałam zrobić poglądowe zdjęcie, ale wychodzi wiecznie nie tak

    http://www.tikkurila.pl/farby_dekora...388.2398.xhtml

    coś takiego.

    POMOCY!

  11. #771
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    katarzynap3

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    266
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Jaksie a możesz jaśniej? Chcesz ją zamalować? Czy po prostu dodać coś, co ją nieco stłamsi?

  12. #772

    Domyślnie

    u mojej córeczki na razie zagospodarowana jest jedna sciana, malował Ariel Kula


  13. #773

    Domyślnie

    k.bla BOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSKA ściana!
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  14. #774

    Domyślnie

    Cytat Napisał pinkmaggituz



    pinkmaggituz, piszesz, że chcesz sprzedać meble z pokoju Julki? mam nadzieję, że nie te białe??
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  15. #775

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anjazzielonego
    Mona,

    wydaje mi się, że im mniejsze dzieci, tym większa szansa, że Mama urządzi im pokój po swojemu

    Moje mają 3 lata, a już się zdarzają " dyskusje":

    - nie chcę tych majtek w kropki, tylko w paski, te mi NIE PASUJĄ
    - albo: weź mamo stąd tego misia, on U NAS W POKOJU NIE MIESZKA

    Liczę, że za jakieś 2 lata, gdy będziemy się urządzać, to jednak JA będę kreatorem wnętrz, nie one

    hihi, no tak u mnie na razie - 2,5 roku - wszystko, co mama robi, się podoba - ale zapewne skończy się to szybko

    "on U NAS W POKOJU NIE MIESZKA" -
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  16. #776

    Domyślnie

    Cytat Napisał katarzynap3
    Jaksie a możesz jaśniej? Chcesz ją zamalować? Czy po prostu dodać coś, co ją nieco stłamsi?
    Kolor musi już zostać, bo nigdy się nie przeprowadzimy . Chodzi mi o dodatki typu zasłony, dywan, przykrycie łóżka. Będę wdzięczna za wszelkie rady.

  17. #777

    Domyślnie

    [quote="josephine"]
    Cytat Napisał assiak
    Cytat Napisał iva_marti
    Teraz trochę dla dziewczynek




    A ja gorąco poszukuje dokładnie takiej tapety/naklejek w kwiatki.
    Nie macie jakiegoś namiaru na nie?!!??

    Z góry wileki dzieki za pomoc!!!!
    Wydaje mi się, że widziałąm na Allegro, za duzo ich tam jest, żeby se przekopywać, ale znalazłąm podobną
    http://www.allegro.pl/item883775076_...tapety_as.html
    hej
    Odpisuje troche w ciemno, bo jestem w pracy, a tutaj mamy rozne blokady i nie widze obrazka kwiatkow, o ktorym piszecie. Natomiast tapeta z linku do aukcji na allegro to rzeczywiscie dokladnie ten wzor, o ktory mi chodzilo (tylko ja kupilam taka w kolorach fioletowo rozowo zielonych ).

    Wobec czego iva_marti jesli szukasz takiego wzoru to u tego samego sprzedawcy jest ich sporo i to w roznych kolorach

    A ja z kolei mam pytanie czy Ty masz moze jakies inne elementy, na których pojawia sie ten motyw???
    Zaczynamy od dachu... bo z górki będzie łatwiej!

  18. #778
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    katarzynap3

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    266
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Jaksie, ten kolor jest faktycznie odjazdowy, no i z tego powodu, że nie jest "czysty" trzeba by moim zdaniem wziąć do ręki paletę tikurilli i przekartkować te 500 kolorów i wtedy dopasować (ja tak robiłam u siebie), bo tak na sucho..... coś z niebieskich pewnie by pasowało, bo to taki standard ale niebieskości jest baaaaardzo dużo. Nie wiem jak zareagujesz na beże
    Pozdrawiam K

  19. #779

    Domyślnie

    Cytat Napisał katarzynap3
    Jaksie, ten kolor jest faktycznie odjazdowy, no i z tego powodu, że nie jest "czysty" trzeba by moim zdaniem wziąć do ręki paletę tikurilli i przekartkować te 500 kolorów i wtedy dopasować (ja tak robiłam u siebie), bo tak na sucho..... coś z niebieskich pewnie by pasowało, bo to taki standard ale niebieskości jest baaaaardzo dużo. Nie wiem jak zareagujesz na beże
    Pozdrawiam K
    O niebieskościach sama myślę, beże jakoś niezbyt

  20. #780
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka
    Cytat Napisał iva_marti
    Cytat Napisał Ania i Heniu
    Ten globus na ścianie w takich rozmiarach to super pomysł!!!
    Orientuje się ktoś z Was czy to jest tapeta czy malunek na ścianie?
    Wydaje mi sie m,ze są takie fototapety
    są ,widziałam gdzieś w necie, cena ok 800 zł
    akurat globus jest bardzo popularną pomocą szkolną i da się załatwić po normalnych cenach

    http://www.twenga.pl/dir-Sprzet-biur...ne,Mapa-swiata

Strona 39 z 384

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony