dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 40 z 384
Pokaż wyniki od 781 do 800 z 7669
  1. #781

    Domyślnie

    pinkmaggituz, piszesz, że chcesz sprzedać meble z pokoju Julki? mam nadzieję, że nie te białe??
    wsztrzymam się jednak z tą sprzedażą - w końcu nie można dać się zwariować a na poważnie białe meble u Julci są już docelowe i jedynie do małego tuningu, łóżeczko też czeka na pomalowanie na biało, a fotel z racji tego, że jest jeszcze potrzebny zyska nowe poszewki na poduszki, może jakieś nowe poszycie

  2. #782
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar anetina
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    8.948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    845

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anjazzielonego
    huśtawka - boska, absolutny fenomen!!!



    Mona,

    wydaje mi się, że im mniejsze dzieci, tym większa szansa, że Mama urządzi im pokój po swojemu

    Moje mają 3 lata, a już się zdarzają " dyskusje":

    - nie chcę tych majtek w kropki, tylko w paski, te mi NIE PASUJĄ
    - albo: weź mamo stąd tego misia, on U NAS W POKOJU NIE MIESZKA

    Liczę, że za jakieś 2 lata, gdy będziemy się urządzać, to jednak JA będę kreatorem wnętrz, nie one


    właśnie szukam czegoś w stylu tej ławki do pokoju inwestorka
    a moze samemu się da radę zrobić ? hmmmmmmm

    a z dzieciakami nie łątwo wygrać
    i rzadko kiedy im się podobają te same rzeczy co nam dorosłym
    nasz skrawek ziemi ♥ 06.09.2008 r. - wytyczenie fundamentów ♥ 05.03.2009 r. - murarze ruszyli ♥
    a rok póżniej już mieszkanie i ... na nowe progi nowe nogi

  3. #783

    Domyślnie

    Cytat Napisał pinkmaggituz
    wsztrzymam się jednak z tą sprzedażą - w końcu nie można dać się zwariować
    i słusznie... pokój wesoły, kolorowy, dziecku się podoba. i to najważniejsze. podrasujesz trochę, żeby i matka była zadowolona i będzie fajnie.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  4. #784
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo
    Cytat Napisał malka
    Cytat Napisał iva_marti
    Cytat Napisał Ania i Heniu
    Ten globus na ścianie w takich rozmiarach to super pomysł!!!
    Orientuje się ktoś z Was czy to jest tapeta czy malunek na ścianie?
    Wydaje mi sie m,ze są takie fototapety
    są ,widziałam gdzieś w necie, cena ok 800 zł
    akurat globus jest bardzo popularną pomocą szkolną i da się załatwić po normalnych cenach

    http://www.twenga.pl/dir-Sprzet-biur...ne,Mapa-swiata
    tak, ale oni maja rozmiary ok 1m x1,5m w arkuszu, taki "owalny" ok 3 x 5 m cena jw.

  5. #785

    Domyślnie

    Cytat Napisał pinkmaggituz
    pinkmaggituz, piszesz, że chcesz sprzedać meble z pokoju Julki? mam nadzieję, że nie te białe??
    wsztrzymam się jednak z tą sprzedażą - w końcu nie można dać się zwariować a na poważnie białe meble u Julci są już docelowe i jedynie do małego tuningu, łóżeczko też czeka na pomalowanie na biało, a fotel z racji tego, że jest jeszcze potrzebny zyska nowe poszewki na poduszki, może jakieś nowe poszycie
    No to dobrze, ze sie "wyprostowalas"
    Juz sie wystraszylam, ze naprawde chcesz ten sliczny pokoik pozamieniac
    Jest bardzo sympatyczny, a do tego zdaje sie podoba sie swojej właścicielce
    Zaczynamy od dachu... bo z górki będzie łatwiej!

  6. #786

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo
    Cytat Napisał malka
    Cytat Napisał iva_marti
    Cytat Napisał Ania i Heniu
    Ten globus na ścianie w takich rozmiarach to super pomysł!!!
    Orientuje się ktoś z Was czy to jest tapeta czy malunek na ścianie?
    Wydaje mi sie m,ze są takie fototapety
    są ,widziałam gdzieś w necie, cena ok 800 zł
    akurat globus jest bardzo popularną pomocą szkolną i da się załatwić po normalnych cenach

    http://www.twenga.pl/dir-Sprzet-biur...ne,Mapa-swiata
    Dziękuję bardzo za odpowiedź i za inspiracje.
    Kompletnie nie miałam pomysłu na jedną ze ścian a widok mapy świata na ścianie dał mi wiele do myślenia
    Mam zamiar urządzic pokój mojego synka w stylu marynarza
    A to jego początki:

    Na tej ścianie planuję namalowac latarnię morską ( choc nie bardzo wiem jak się do tego zabrac ) I będzie tu stało łóżko- statek-

    A to jest właśnie ściana , na której widzę Mapę Świata !!!

    Mam nadzieję, że w trakcie realizacji tych planów nic nie zepsuję

  7. #787

    Domyślnie

    O rany, przepraszam ale " kolosalne" zdjęcia mi się wkleiły !!!

  8. #788

    Domyślnie

    Nic nie szkodzi
    Im wieksze zdjecia tym lepiej widac
    Wcale nie sa za duze, za to widac na nich bardzo fajny i konsekwenty pomysl na pokoik dla chłopca podróżnika!
    Świetny bedzie z tapeta globusową
    Zaczynamy od dachu... bo z górki będzie łatwiej!

  9. #789

    Domyślnie

    Piękne pokoiki mają Wasze pociechy. Sama jestem właśnie na etapie urządzania pokoiku dla trzylatka, chętnie będę tu zaglądać i czerpać pomysły.
    Kilka inspiracji dla małego podróżnika w moich zasobach:





  10. #790

    Domyślnie

    Moi chłopcy mieli mieć pokój marynarsko-piracki a tu wczoraj pojawiła sie opcja, że moze jednak jak to stwierdził starszy: polsko-krzyżacko-husarski
    Gdyby ktoś widział inspiracje do pokoju MAŁEGO RYCERZA, to będę wdzięczna!

  11. #791

    Domyślnie

    Ja też robię mojemu 5 latkowi piracki, a jemu już zmieniły się zainteresowania i pewnie wolałby kosmiczny
    Dlatego nie ma chyba co tak szaleć z tematycznymi pokojami

  12. #792

  13. #793

    Domyślnie

    No właśnie ktoś tu mądrze zauważył, że dzieciom się bardzo często zmieniają gusta, pomysły, zainteresowania. Jako mama 16-latka, 9-latka i niespełna roczniaka wiem, co mówię. Najlepiej pokój urządzić neutralnie, a dodatkami wypracowac ewentualną "temateczność". I to niedrogimi, bo może się okazac, że za kilka miesięcy dziecko absolutnie ich nie chce, bo kolega wyśmial, że zbyt dziecinne albo coś w tym stylu.

  14. #794

    Domyślnie

    Dlatego ja zrezygnowałam z początkowych pomysłów typu łóżko statek itp. Postawiłam na dodatki. Łatwiej przełknę ich zmianę niż zmianę mebli.

  15. #795

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie
    Dlatego ja zrezygnowałam z początkowych pomysłów typu łóżko statek itp. Postawiłam na dodatki. Łatwiej przełknę ich zmianę niż zmianę mebli.

    ja tez

  16. #796

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie
    Dlatego ja zrezygnowałam z początkowych pomysłów typu łóżko statek itp. Postawiłam na dodatki. Łatwiej przełknę ich zmianę niż zmianę mebli.
    Podpisuje sie obiema rekami, choc nasz pokoik dla Mlodej dopiero w powijakach. Meble biale, drewniane na pare lat mam nadzieje, dodatki beda sie zmienialy.
    Mloda na razie ma 3 lata, a obecnie przejela nasza sypialnie (mieszkanie 2-pok.) i oprocz typowo dzieciecych ksiazeczek i zabawek ktore zastapily nasze ksiazki, zaslon ze zwierzakami pokoik ma w rogu biurko z kompem niestety (nie bedziemy juz nic zmieniac, a tam jest lacze od netu...)
    Pozdrawiam

  17. #797
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Myping

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    9

    Domyślnie

    Autentycznie żal mi dzieciaków, które muszą mieszkać w tak festyniarskich wnętrzach. Pokój piracki, morski, pustynny, wojskowy, cyrkowy. Zapomnieliscie juz jak sami byliście dziećmi i co się wtedy naprawdę liczyło ?Sam próbuję przeforsować opcję, aby młodemu wyposażyć pokój w niezbędne sprzęty i potem sie nie wtrącać i nic nie narzucać. Dopóki nie zacznie skuwać tynku ze ścian - ma wolna rękę w urządzaniu swego pokoju. Namiot ? proszę bardzo. Spray, plakaty na ścianach ? proszę bardzo. Odciski podeszw butów na suficie ? proszę bardzo. Siatka maskująca ? proszę bardzo. Pomogę w czym będę mógł, podpowiem, doradzę. W miarę swych skromnych umiejetności wykonam.
    Ale tak od razu zapuszkować małolata na kilka lat w jakims kretyńskim ( zgodnym co prawda z wyobrażeniem rodzica, jak powinien wyglądać pokój dziecięcy, ale nie majacym nic wspólnego z marzeniami i pragnieniami dziecka ) wnętrzu jak małpę w klatce ? Toż to nieludzkie.
    "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - S. Lem

  18. #798

    Domyślnie

    Masz racje. Ale tak urzadzic mozna pokoj dopiero starszemu dziecku, ktore zaczyna sobie zdawac sprawe co mu sie podoba a co nie.
    A do pewnego wieku urzadzamy tak jak NAM sie podoba

    Z zapuszkowaniem troche przesadziles, nie wierze ze malym chlopcom pokoje marynarskie czy rycerskie sie nie podobaja??

  19. #799

    Domyślnie

    A skąd wiesz jakie są marzenia naszych dzieci?

  20. #800

    Domyślnie

    [quote="assiak"]
    Cytat Napisał iva_marti
    Teraz trochę dla dziewczynek




    A ja gorąco poszukuje dokładnie takiej tapety/naklejek w kwiatki.
    Nie macie jakiegoś namiaru na nie?!!??...
    Chyba znalazłam dla Ciebie tapetę, której szukasz (wzór nr 9 z tej strony)
    http://www.tapety-artfunk.ig.pl/webc...pety_dzieciece
    Musisz tylko zapytac o cenę
    Mam nadzieje, że pomogłam
    Zaczynamy od dachu... bo z górki będzie łatwiej!

Strona 40 z 384

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony