dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 49 z 384
Pokaż wyniki od 961 do 980 z 7669
  1. #961
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa36
    Dzięki za linki, wlasnie siedzę z moim 4 latkiem i oglądamy wszystko to, co ma na obrazku straż mam jeszcze pytanie o dywaniki: gdzie e znaleźliście? Szukam tajkiego, po ktorym oczywiscie jedzie straż (ten trzeci wklejony przez Ciebie, efilo).

    www.edudywanik.pl

  2. #962

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję

  3. #963

    Domyślnie

    Mój dziesieciolatek marzy o .... chińskim pokoju.Czy macie pomysły na takie dekoracje i aranzację?Będę wdzięczna za pomysły. Miłość ta zrodzila się z fascynacji Avatarem.
    Nigdy nie jest tak źle, żeby nie moglo byc gorzej

  4. #964

    Domyślnie

    Cytat Napisał lilka.w
    Mój dziesieciolatek marzy o .... chińskim pokoju.Czy macie pomysły na takie dekoracje i aranzację?Będę wdzięczna za pomysły. Miłość ta zrodzila się z fascynacji Avatarem.
    A prosze:




    Obie komody w moim posiadaniu
    I taka figurka zolnierza armii terakotowej np:


    I jedna sciana w pokoju w kolorze bordowo-czerwonym. I jakas naklejka lub plakat z chinskimi symbolami?

  5. #965

    Domyślnie

    moze jakiś chiński smok

  6. #966
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    nie ogladalam avatara wiec cięzko powiedzieć co to ten chiński styl który tak przypadł do gustu ale na pewno jakieś lampiony by sie przydały.

    nie jest to jakaś kusząca inspiracja ale na pewno coś z tego można ukraść
    http://chatamagoda.blogspot.com/2009...j-chinski.html

    np. taka mandaryńską czapkę

  7. #967
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Ja ogladalam ale nie wiem co tam bylo chinskiego chyba ze to jakis inny avatar

  8. #968

    Domyślnie

    Dziś godz. 13.30 TV4 - powtórka sobotniego programu MINI DECO w którym była właśnie aranżacja pokoju inspirowana walkami wschodu .

  9. #969

  10. #970

  11. #971
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dorotkawf

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kukluxik
    Dorotkawf pisałam o tej wykładzinie Woodstock - widzę że Ty masz taki dywanik u swojej córci -powiedz jak się spisuje ile go już macie , czy dobrze się czyści i czy widać bardzo plamy ?
    będę wdzięczna

    Pokoik fajniutki - taki wesoły, przytulny ....
    powiedz jakiego koloru masz ścianę której nie widać ?

    ja będę miała właśnie tą wykładzinkę - a do tego ściany pomalowałam na szary , różowy( jaka to farba ?) i jedna ścianka mocny fiolet - coś takiego jak są te najciemniejsze kwiatki na dywanie ....
    aż się boje jak to wyjdzie .....
    Ten dywanik to dokładnie kawałek wykładziny Woodstock ,kupiłam odpowiednią długość i dałam do obszycia Spisuje sie super. Mam ją 7 miesiecy i jak narazie mała wylała 3 razy sok i 2 razy zrobiła siusiu wszystko zeszło po przetarciu mokrą szmatką
    No i świetnie się odkurza Plam jako tako nie widać tylko trochę śmieci (ale to chyba na każdym)
    Mimo tego ,że nie jest za bardzo miękka to daje bardzo ładny efekt

    U mnie różowy kolor to "różowa altana" ze śnieżki.
    Ta ściana,której nie widać (z drzwiami) też jest różowa.
    A ten fiolet u Ciebie może ciekawie wyglądać z tą wykładziną o ile pokój jest jasny.

  12. #972

    Domyślnie

    Cytat Napisał popcarol
    Fajne!
    suuper! mam ochotę "ściągnać" i tę ścianę chwały i łóżko. bezbłędne.
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  13. #973

    Domyślnie

    Dorotkawf dzięki bardzo za odpowiedź - fajnie że pokazałaś ten pokoik bo moja wykładzina leży zwinięta i tak naprawdę nie widziałam jej w całości a że tam jest fiolet też nie miałam pojęcia .
    Mówisz że nie jest zbyt miękka - to może pianomat wrzucić pod spód?

    Pokój jest duży ( 22 m2 ) z dwoma oknami i dość nieregularny ( skos i duża jaskółka z wielkim oknem ) i tak naprawdę to chciałam go jakoś wizulanie zmniejszyć bo moja córcia była wystraszona takim hangarem .
    Łóżko planuję postawić prostopadle do ściany pod skosem tak na środku ścianki kolankowej żeby też "wypełniło 'bardziej przestrzeń.

    U mnie ten róż to Nobiles Lato Różane - w realu wydaje się bardzo jaśniutki Twój na zdięciu jest dużo ciemniejszy .
    Ściana fioletowa jest najlepiej doświetlona w całym pokoju - bardziej martwi mnie szary który wyszedł zbyt ciemny właśnie przez to że pomalowałam nim "najciemniejszą " w pokoju ściankę.

    Ash5 wyspałaś się

  14. #974
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    przekleiłby kto te zdjęcia na tym serwisie to ja tylko krzyżyki widzę

  15. #975

    Domyślnie

    Cytat Napisał markoto
    Ja ogladalam ale nie wiem co tam bylo chinskiego chyba ze to jakis inny avatar
    Pewnie ,że inny Avatar-legenda Anga Mamy małych chlopców powinny wiedzieć.Magowie ziemi ,etc.
    Nigdy nie jest tak źle, żeby nie moglo byc gorzej

  16. #976

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kukluxik
    Dziś godz. 13.30 TV4 - powtórka sobotniego programu MINI DECO w którym była właśnie aranżacja pokoju inspirowana walkami wschodu .
    Qrcze,szkoda ,że nie widziałam
    Nigdy nie jest tak źle, żeby nie moglo byc gorzej

  17. #977

    Domyślnie

    Cytat Napisał iva_marti
    Zobacz ten pokoik. Fajny pomysł na łóżko:
    http://www.pokojedladzieci.pl/index....&limitstart=12
    Fajny pomysł i tak jasno! Ja też myślałam o bordowej ścianie,ale boje się ,ze jak do tego dodam jeszcze lampiony,to wyjdzie zupelnie jak .......w budce z chinszczyzną! A do tego wszystkiego mamy całkiem nowe (zwyczajne) mebelki sosnowe i chyba nijak się mają do Chin.Pozostają więc chinskie znaki,jak te na scianie,myślałam tez o naklejeniu chinskich znaków naklejką(taką jak szklo piaskowane), na szybie w drzwiach.No i moze jakieś obrazki,ale musialyby być jakieś bardziej meskie - tzn. np. wojownicy a nie kwiat wiśni.
    Nigdy nie jest tak źle, żeby nie moglo byc gorzej

  18. #978

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kukluxik
    Ash5 wyspałaś się
    chyba tak
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  19. #979
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Hej!
    Czytam,czytam od jakiegoś czasu wątek i wreszcie się wypowiadam .Były piękne pokoje księżniczek,dla rycerzy,piratów,budowlańców.Lecz mój syn jest wielkim fanem lego i zażyczył sobie taki właśnie pokój .I mam problem-brak mi inspiracji .proszę o pomoc.Na allegro znalazłam (fajną) pościel z lego.Ale co z resztą?Jakie meble,łóżko do pokoju w tym stylu?Mój syn ma 8 lat.A może ktoś już ma pokój w takim stylu.....
    Jednak mamy dziewczynek mają łatwiej
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  20. #980

    Domyślnie

    no rzeczywiście trudny temat. Jedyne co znalazłam na allegro to fajną skarbonkę:
    http://www.allegro.pl/item952573634_...wa_unikat.html
    oraz rózne pościele i kocyki.
    Zresztą syn ma już 8 lat nie możesz zrobić jakiegoś dziecinnego pokoiku. Ja raczej pmyślałabym o jakiś fajnch uniwersalnych meblach (np.czarny +sosna).
    pudłach na kolekcje lego, może jakiś plakat naklejkę na scianę i dużym niskim blacie, na którym bedzie mógł ustawić swoje budowle (o ile jest miejsce).
    Pościel oczywiście tez z lego

Strona 49 z 384

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony