dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 384
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 7669
  1. #1001

    Domyślnie

    Witam, a czy moglibyście polecić jakies strony z meblami dla dzieci w tym stylu co podaje linka? Chodzi mi o białe mebelki z okienkami, dla dziewczynki w wieku 6 lat. Mam rażennie, ze przekopalam caly net jesli chodzi o taskie meble i znalazłam tylko w drewnostyl i bellamy, ale te firmy maja mały wybór.





    http://more4kids.pl/page,produkt,id,...y-meblowe.html

    [/img][/list]
    już niedługo..coraz bliżej

  2. #1002

    Domyślnie

    a FS Favorit, kolekcja Cindirella?
    http://www.fsfavorit.pl/katalog.php?idk=19

  3. #1003

    Domyślnie

    Cytat Napisał maartaa
    a FS Favorit, kolekcja Cindirella?
    http://www.fsfavorit.pl/katalog.php?idk=19

    właśnie o cos takiego mi chodziło, tylko w tej olekcji znów większosć fajnych rzeczy jest albo za szeroka albo za wysoka (wymiary pokoju paskudne, mimo iz pokój ma ok 32 m2)
    już niedługo..coraz bliżej

  4. #1004

    Domyślnie

    wiecie, mój synek też marzy o łózku piętrowym- jak każde dziecko. Ale ostatnio się zastanawiał, jak mama go pocałuje na dobranoc, jeśli będzie spał tak wysoko. No fakt. A tutaj w Cindirelli łózko jest na takiej wysokości, że do dziecka można zajrzeć i cmoknąć na dobranoc.
    W ogóle fajne meble mają. Ciekawe, jak cenowo?
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  5. #1005
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar sophia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    82
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał mme33
    Witajcie.To i ja pokaże pokoik moich córeczek




    śliczna ta tapeta.... też wpadła mi w oko... poczekam aż dzidzia się urodzi a potem przeprowadzi do swojego pokoju i taką tapetą użyję

  6. #1006

    Domyślnie

    Przeprowadzka już za nami i trochę już się zadomowiliśmy więc wklejam pokoiki moich pociech. Tylko one są już w miarę gotowe. Brakuje co prawda jakiś zasłonek i pewnych drobiazgów ale wszystko z czasem....Reszta pomieszczeń jeszcze mooocno "w kartonach" W pierwszej kolejności pokój mojego prawie siedmioletniego syna. Meble niestety musiały zostać z poprzedniego mieszkania





    A teraz mojej młodszej córeczki. Kolory wybrała sama, to nie moja inicjatywa




    Jutro zrobię fotki pokoju mojej trzynastolatki. Pozdrawiam cieplutko (pomimo śniegu za oknem)

  7. #1007

    Domyślnie

    GKacha, gdzie nabyłaś lampę do pokoju syna?

  8. #1008

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ania i Heniu
    GKacha, gdzie nabyłaś lampę do pokoju syna?
    Lampa jest z Ikei

  9. #1009

    Domyślnie

    Cytat Napisał GKacha
    Cytat Napisał Ania i Heniu
    GKacha, gdzie nabyłaś lampę do pokoju syna?
    Lampa jest z Ikei
    To mnie zaskoczyłaś
    Nie widziałam tam nigdy takiej lampy, a bywam w Ikei dośc często.
    Dzięki za odpowiedź

  10. #1010

    Domyślnie

    GKacha - bardzo ładnie mają Twoje dzieci-chętnie zobaczę trzeci pokoik Królestwo najmłodszej pociechy pokaże siostrze, która jest własnie na etapie poszukiwania inspiracjii-na pewno jej się spodoba Zamierzałam równiez zapytać o lampę z pokoju syna ale już odpowiedziałaś - jest świetna (zwłaszcza, że jestem geografem ).Pozdrawiam i czekam na galerię domku

  11. #1011
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    trzeba szukać na dziale klosze

    GKacha
    bardzo ładny uporządkowany stonowany pokoik wyszedł. możesz zdradzić w jakim kolorze zamówiłaś naklejki i co to za pościel?

  12. #1012

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo
    trzeba szukać na dziale klosze

    GKacha
    bardzo ładny uporządkowany stonowany pokoik wyszedł. możesz zdradzić w jakim kolorze zamówiłaś naklejki i co to za pościel?
    To nie są naklejki. Malowałam od szablonów a wykorzystałam te kolory którymi malowaliśmy ściany (malinowy krzew i kwitnący lotos Duluxa).
    A jeśli chodzi o pościel u mojej córki to kupiłam ją już dawno w Realu za niecałe 20 zł z bardzo przyjemnej flanelki
    A to pokój mojej starszej córki (wymaga jeszcze uporządkowania tych wszystkich rzeczy które tak powpychane są na razie na półki). W przyszłości planuję jeszcze dokupienie stolika nocnego i coś na okno.



  13. #1013
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    dzięki
    ja też chce z szablonu

    ma to dodatkową zaletę - łatwiej kolor dobrać

  14. #1014
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    GKacha
    fajne to pokoiki.
    Niby takie zwyczajne ale coś w sobie mają... Podobaja mi się bardzo <brawo>

    ps. ja tez będę urzadzać 3 pokoje dziecięce: dla chłopca (tylko, że młodszego od Twojego synka), dla miłosniczki księzniczek i baletu oraz dla nastolatki - pewnie cos zgapię od Ciebie

  15. #1015

    Domyślnie

    gkacha, a to łóżko w pokoju synka? Jakies namiary?

  16. #1016

    Domyślnie

    gkacha śliczny pokoik !!! powiedz mi co to za białe mebelki ?

  17. #1017
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał jussi82
    gkacha śliczny pokoik !!! powiedz mi co to za białe mebelki ?
    jeśli chodzi o ten ostatnio pokoik, to meble są z Ikei, łózko serii Hermes, a jeśli się nie mylę, to półki i komoda również

  18. #1018
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    GKacha, a gdzie kupiłaś szablon baletnicy ? Moja córcia uwielbia balet i też chciałabym jej taki szablon dać na ścianę

  19. #1019
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Lidzia wczoraj go widziałam nawet sie zastanwiałam nad nim do Kruszki ale ona jest za mała mimo że baletnica. jak będzie nadal tańczyć to jej zawieszę pointy jako ozdobę

    tu masz np

    http://www.szabloneria.pl/p656,balerina.html

  20. #1020
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo
    Lidzia wczoraj go widziałam nawet sie zastanwiałam nad nim do Kruszki ale ona jest za mała mimo że baletnica. jak będzie nadal tańczyć to jej zawieszę pointy jako ozdobę

    tu masz np

    http://www.szabloneria.pl/p656,balerina.html
    Ja I. też chcę puenty kupić do powiedzenia i właśnie myślałam nad takim szablonem, dzięki za namiary. I. ma zajęcia baletowe w przedszkolu i jest nimi zachwycona.

Strona 51 z 384

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony