dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 87 z 384
Pokaż wyniki od 1.721 do 1.740 z 7669
  1. #1721
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ania i Bartek Zobacz post
    hihi
    A co? Brakuje Wam w tym wątku gorętszej atmosfery??

    A spec pewnie zaproponowałby podnośniki gazowe albo mini cargo
    a skąd. nie wiem czy wiesz ale ona jest specem od wszystkiego.

  2. #1722

    Domyślnie

    Cytat Napisał lady in red Zobacz post
    Troszkę za poważny ten pokój jak dla 7-mio latki .
    Na początku też sobie tak pomyślałam, ale potem sobie pomyślałam, że dzieci rosną i pewnie za 3 latka nikt nie będzie wymianiał mebli. Jak się bardziej zadomowi to się zrobi mniej poważnie

  3. #1723
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Fajny pokój
    A córka faktycznie w takim wieku, ze za 2-3 lata wszelkie mniej dorosłe meble uważałaby za ujmę na honorze

  4. #1724

    Domyślnie

    przegladam sobie watek z ciekawosci
    fajne pokoiki
    szkoda ze moje dzieickai już troche starsze

  5. #1725

    Domyślnie

    my poki co jeszcze w starym mieszkaniu wysmarowalismy dziecku takie cos na scianie (malowalismy w zaawansowanej ciazy mojej):



    znalezlismy taka tapete ale wydawala nam sie za droga i postanowilismy sprobowac sami
    Jak bedziemy sie przeprowadzac w koncu do naszego budujacego sie domu, Misiek pewnie juz sam zadecyduje, co bedzie chcial miec na scianie (poki co obstawiam, ze beda to auta)
    w aloesie - już mieszkam

  6. #1726

    Domyślnie

    jak nie przepadam za malowanymi motywami, tak te wyszły super

  7. #1727

    Domyślnie

    basbur,no bardzo fajnie wyszlo....

  8. #1728
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    arbea

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    105

    Domyślnie

    Basbur ściany super

  9. #1729
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar artmag
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    442

    Domyślnie

    Odlotowy motyw
    ...lepiej grzeszyć, a później żałować,
    niż żałować, że się nie grzeszyło......

  10. #1730

    Domyślnie

    całe szczęście,że to fantazja....czujecie, jak w innym przypadku wyglądałyby karoserie naszych aut ?

  11. #1731

    Domyślnie

    ale przynajmniej byloby kolorowo

    to jedyny ciekawy element tego pokoju, jedyny z jakim moglismy poszalec - pokoj ma z 6 m i musi sie w nim zmiescic nasze łóżko, łóżeczko i wielka szafa

    dzieki dziewczyny za mile slowa
    w aloesie - już mieszkam

  12. #1732

    Domyślnie

    Basbur krówki wyszły Ci super !!!

  13. #1733
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Żyrafa

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witajcie,

    mam problem i potrzebuję Waszej porady. Mój synek urodzi się w kwietniu, więc zaczynam myśleć nad urządzeniem mu pokoju. Pół roku temu zrobiliśmy generalny remont mieszkania i na razie pokój małego stoi pusty (a właściwie to pełny, bo trzymamy w nim rzeczy, które nigdzie się nie zmieściły . No ale jak to w mieszkaniach, jest problem z przechowywaniem rzeczy, zawsze jest ich za dużo a miejsca za mało . Może kiedyś pomyślimy o domu, ale na pewno jeszcze kilka lat pomieszkamy tutaj. Także mały kilka pierwszych lat będzie buszował w tym pokoju.
    Musimy do togo pokoju wstawić szafę i to taką, która pomieści nie tylko rzeczy małego, ale także wiele innych. Szafę robiłabym u stolarza. Już jedną mamy w przedpokoju, ale to za mało.
    I tu pojawia się problem. Podobają mi się tylko drzwi przesuwne z Lacobelu. Nie lubię niczego drewnopodobnego ani drewna. Tylko że boję się wstawiać duże szklane drzwi do pokoju małego człowieka, który za jakiś czas zacznie wszędzie wchodzić i psocić. Boję się o jego bezpieczeństwo. Czy dziecko nie stłucze takiej szyby?
    Nie wiem co robić. Lubię wystrój minimalistyczny, najbardziej szkło i białe meble i ściany, szarość i kolory jako dodatki. Pięknie je wtedy można wyeksponować. Nie podobają mi się typowo dziecięce, kolorowe mebelki. Są też oczywiście proste, białe, i takie będzie łóżeczko i komoda, ale szafy są malutkie.

    Proszę, poradźcie mi jak rozwiązać ten problem.

  14. #1734
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    powiem tak
    lustrzane drzwi w naszej przesuwnej szafie były okupowane przez naszą kruszke. stukała, przytulała się, waliła piłką, chowała się za nimi etc. nigdy nic sie nie zdarzyło takiego co by mogło spowodować jakieś zagrożenie. zresztą te drzwi są foliowane. nawet gdyby trafiło się jakieś nieszczęście i szyba by się stłukła to dziecku nie powinno się nic stać bo szkło nie odpadnie. właściwie to takie przesuwne drzwi są nawet bezpieczniejsze niż standardowe gdzie dziecko może przydzwonić w narożnik otwartych drzwi albo przytrzasnąć sobie palce

    inna kwestia to te wasze plany obszarnicze - maluchy są bardzo bystre - uważajcie co i gdzie kładziecie do takiej szafy bo dziecko potrafi niezłą piramidę zbudować żeby się dostać do różnych ukrytych cudów

  15. #1735
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Ja mam szafe z ogromnymi lustrami przesuwnymi w holu, obiekt ciaglego zainteresowania mlodego, przesuwa, wlazi do niej i nie wiem co jeszcze moglby zrobic gdybysmy go nie kontrolowali, w nowym domu mowie takiej szafie nie

  16. #1736

    Domyślnie

    żyrafa, front można zrobić z płyty, na którą naklejone jest szkło. ryzyko wybicia szyby jest wtedy na prawdę nie wielkie
    ja mam w domu takie fronty w szafie i póki co ( pukpuk) nic im nie jest
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5017.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	62,6 KB
ID:	29938  

  17. #1737

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez żona m ; 15-11-2010 o 08:45
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  18. #1738

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez żona m ; 15-11-2010 o 08:45
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  19. #1739
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    bardzo ładnie sie prezentuje ta ściana z półką. syn jej nie zalicza? bo ja też się właśnie zastanawialam nad czymś na ścianie ale albo kruszka nie dosięga albo jest obawa że przydzwoni

  20. #1740

    Domyślnie

    a co to za fajne zasłonki?

Strona 87 z 384

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony