dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 89 z 384
Pokaż wyniki od 1.761 do 1.780 z 7669
  1. #1761
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    shell a ja zapytam o zyrandol Jest sliczny

  2. #1762

    Domyślnie

    Kupiliśmy w Castoramie, niestety made in China i nie mogłam zlokalizować tego w necie.

  3. #1763

    Domyślnie

    Fajne mebelki, dla mnie tylko te półeczki zbędne. a jakie łóżeczko?

  4. #1764

    Domyślnie

    Prosty tapczan, z podnoszonym zagłówkiem i schowkiem na pościel. Kolor jasny beż.
    Jakoś zniosę tę dezaprobatę dla moich półeczek - fachowcy bardzo lubili mnie pytać czy może jeszcze gdzieś półeczki zrobić...

  5. #1765
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Dzieki Pojde do castorsmy zobaczyc bo bardzo mis ie spodobal
    A mozesz napisac ile kosztowal?

  6. #1766

    Domyślnie

    Hej

    W Castoramie jest duży wybór oświetlenia? Na ich stronie nie mogłam nic znaleźć a w tv reklamują się z lampami.
    Nie mam Casto w mojej mieścinie i musiałabym jechać jakieś 100km do najbliższego sklepu i zastanawiam się czy warto. I jeszcze jedno -- mają tam jakieś art.dekoracyjne czy to tylko market budowlany?
    mama&żona....żona&mama

  7. #1767

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zakrzów Zobacz post
    Pokoik mojej córci





    i synka, brakuje jeszcze biurka



    pokój synka wizualnie lepiej mi odpowida, ale to dla tego,z e ja nie trawie wszelakich półek k-g i tego typu udziwnień.
    Meble ktore ma Twój syn mam w planach do juniora.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  8. #1768

    Domyślnie

    Żona m, a jak z jakością takich tanich paneli? Planuję właśnie u moich małych dzieci zrobić jakieś tanie panele, ale zastanawiam się czy po kilku godzinach zabawy nie będą wyglądały jak po kilku latach... a kolor chciałabym właśnie taki jak u Ciebie.

  9. #1769

    Domyślnie

    jaksie, macałam w sklepie wydają się ok.!

    Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili, w której go potrzebowałeś...



  10. #1770
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Ulotna chwila: względny porządek w pokoju moich synków:


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  11. #1771

    Domyślnie

    Żona m,

    piękny kolor paneli!

  12. #1772

    Domyślnie

    Agata ss nie jest źle z ich jakością, ale zakładałam od razu, ze one tylko na jakiś czas, bo w planach była budowa.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  13. #1773

    Domyślnie

    A ja prosze Was o pomoc w doborze kolorów ścian. Urządzam sześciolatce pokój. Mam problem w doborze koloru ścian, bo w pokoju musi być sofa w zebrę, oczywiście w kolorze biało-czarnym. Sofa jest w nowoczesnym stylu i córcia uparła sie że chce ją mieć w pokoju bo uwielbia sie na niej bawic. Mam juz dosyc walki z nia o tą sofe i przechodzi do jej pokoju (niestety kiedyś nieopatrznie obicałam jej ze jak będzie miała juz swój pokój to ją dostanie). Meble maja byc białe z Ikei. Ściany miały byc tapetowane w kolorowe paski ale miało nie byc tej sofy, a teraz nie wiem co z tym pokojem zrobić. Pokój jest 30m, z wysokimi skosami. Co zrobić z kolorem? Prosze o doradznie, dodam jeszcze ze mała chce albo fiolet albo róż.
    już niedługo..coraz bliżej

  14. #1774

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneet Zobacz post
    A ja prosze Was o pomoc w doborze kolorów ścian. Urządzam sześciolatce pokój. Mam problem w doborze koloru ścian, bo w pokoju musi być sofa w zebrę, oczywiście w kolorze biało-czarnym. Sofa jest w nowoczesnym stylu i córcia uparła sie że chce ją mieć w pokoju bo uwielbia sie na niej bawic. Mam juz dosyc walki z nia o tą sofe i przechodzi do jej pokoju (niestety kiedyś nieopatrznie obicałam jej ze jak będzie miała juz swój pokój to ją dostanie). Meble maja byc białe z Ikei. Ściany miały byc tapetowane w kolorowe paski ale miało nie byc tej sofy, a teraz nie wiem co z tym pokojem zrobić. Pokój jest 30m, z wysokimi skosami. Co zrobić z kolorem? Prosze o doradznie, dodam jeszcze ze mała chce albo fiolet albo róż.
    Skoro meble białe i czarno-biała sofa, to ściany fiolet lub róz jak najbardziej. Właściwie do takich podstaw jak biel i czern każdy kolor pasuje. Tylko nie rób juz zadnych wzorków. Gładkie, jednolite ściany, które, jak córce sie róz znudzi, mozna łatwo przemalowac.
    Tylko tu i teraz.

  15. #1775

  16. #1776
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Ale zimny róż lub fiolet, nie budyń jeżynowy przypadkiem

  17. #1777
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Rybko,
    chętnie pomogę, ale najpierw musisz pomóc Ty: zdjęcia pod linkami są bez sensu - niczego nie mówią o tym pokoju, niczego nie pokazują (poza tynkiem). Ten 9-latek to chłopiec? Jakie ma zainteresowania? Macie już jakieś meble? Jaka jest stolarka? Jakie dokładnie masz odcienie farb? Jakie wymiary ma pokój?

  18. #1778
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Magdala

    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    ja się właśnie urządziłam chyba z zimnym różem w pokoju córci generalnie pokój będzie w odcieniach zieleni, własnie taki różowo-fioletowym i białe meble
    i te fioletowawny róż wyszedł taki, ze teraz mi trudno dobrać wykłądzinę (nie chcemy paneli) i tkaniny
    ale walczę dzielnie
    efekty mam nadzieję, już niebawem wkleję...

  19. #1779

    Domyślnie

    pamiętacie gre w klasy


  20. #1780

Strona 89 z 384

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony