dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    galimedes

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4

    Domyślnie Nowoczesne solarne oswietlenie ogrodów

    Witam, ostatnio znalazlem ciekawa stronke : www.ekologicznerozwiazania.pl - zawsze myslalem ze ogrodowe lampy solarne nadaja sie tylko do zaznaczenia jasnych punktow w ogrodzie a tu taka niespodzianka.. - nie wiem ile one kosztują ale swieca calkiem ładnie Co o tym myslicie?

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Te na zdjęciu fajne, koło mnie na osiedlu mają takie latarnie uliczne. Muszę zobaczyć, jak się sprawdzają.

    A poza tym to ordynarny spam z Twojej strony. Ostatnio znalazłeś i założyłeś konto na forum tylko po to, by nam o tym tu napisać? Nie żartuj...
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    galimedes

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam, zawsze myslalem ze fora internetowe sa po to aby kazdu mogl dowiedziec sie jak najwiecej na dany temat . Wymieniamy informacje , chwalimy sie, pokazujemy co nam sie podoba - ja pokazalem i od razu jest to spam.. i to do tego "ordynarny" Jak ktos zrobi ładną ławkę w ogrodzie to tez sie nią chwali - a jak ktos zrobił ładną lampkę to nie może?

    Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz
    p.s. Te lampki maja ok 1,2 m i daleko im do latarni ulicznych - zamysł był taki aby zastapiły zwykłe lampy ogrodowe

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Jak ktoś przychodzi na forum tylko z zamiarem reklamowania swoich produktów, jest to spam. A jak robi to anonimowo, udając (nieudolnie) zwykłego internautę, to jest to ordynarne i bezczelne.
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    galimedes

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam, jestem na tym forum nie tylko po to aby cokolwiek reklamować, poniewaz dotychczas dostepne byly lampki solarne ktore nie oswietlaly ogrodów a tylko "zaznaczaly" swoja obecnosc , chcialbym pokazac ze jest juz teraz solarna alternatywa dla konwencjonalnego oswietlenia ogrodowego. Ale oczywiscie rozumiem Twoj punkt widzenia i jezeli uwazasz ze ten temat nie wnosi nic nowego na forum proszę o jego wykasowanie.

    p.s. Mowiles ze obok Ciebie sa zainstalowane duze, uliczne lampy solarne - ciekaw jestem czy swiecą całą noc, nawet po pochmurnych dniach?

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Raczej nic takiego nie napisałem...
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    galimedes

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4

    Domyślnie

    "Te na zdjęciu fajne, koło mnie na osiedlu mają takie latarnie uliczne. Muszę zobaczyć, jak się sprawdzają"

    Chciałem zapytac o te lampy...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony