dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 91 z 248
Pokaż wyniki od 1.801 do 1.820 z 4947
  1. #1801
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Zawsze możesz zrobić wnękę na poziomie niskiej zabudowy i kran stojący w tej wnęce. A wyżej dać lustra na drzwiczkach płaskich szafek. Lustra dadzą wrażenie, że pomieszczenie większe. A schowki zawsze się przydadzą.

    Tak myślałam, że ta czarno lustrzana porwie Twoje serce Pasuje jak ulał. Można dać małe lub duże czarne lub antracytowe kafle, a błyszczącą albo kolorową mozaiką troszkę ozdobić. Np. zrobić pas na wysokości między niską zabudową a lustrami (tam gdzie wyjdzie wnęka) i wokół całej łazienki. Wtedy w prysznicu na tym samym poziomie wnęka też wymozaikowana.

    Tylko tę ściankę prysznicową zrób szklaną. W małych łazieneczkach stawianie nieprzejrzystej przegrody nie jest dobrym pomysłem.

    Jeszcze zapytam – nie porwałabyś się na tę ukrytą wannę? Oczywiście musiałby być stopień do kabiny wtedy, bo przecież nie będziesz dziury w podłodze teraz robić.
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 04-03-2014 o 13:26
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #1802

    Domyślnie

    Hehe Pesteczko, coś się boję, że mi mąż nie pozwoli takiej czarnej - on już na tą główną z niepokojem patrzy, bo nie wyobraża sobie mieć ciemnego sufitu

    Jeśli nie czarna, to zupełnie w drugą stronę - całkiem jasna, choć nie biała (bez szarych płytek ściennych, bo tych będzie już dosyć)

    Trzeciej wanny na pewno nie będzie - to jest łazienka służąca w zasadzie jako wc - walk-in robię na zapas, gdybyśmy kiedyś dorobili się psa albo dziecko wróciło umorusane do domu
    Na pewno będzie ścianka szklana - na tak małej powierzchni nie wyobrażam sobie inaczej

    Szukam jasnych inspiracji..

    Dla przypomnienia układ:

    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 04-03-2014 o 15:56

  3. #1803

    Domyślnie

    Szukam oszczędności - gdybym poszła na żywioł, mogłabym wydać na 3 łazienki 90 tysięcy noł łej - po moim trupie - chyba naprawdę umarłabym na zawał - a nie liczę robocizny

    Postanowione i powtarzam to sobie BĄDŹ ROZSĄDNA KOBIETO.


    Dolna łazienka ma być prosta i względnie tania. Albo będzie lustro i umywalka z szafką albo będzie umywalka ścienna i lustro-szafki - to raz

    Kibelek coś, jak ROCA MERIDIAN - cena ok 600 zł plus deska (strzelam, bo nie pamiętam dokładnych kwot).Do tego bateria podtynkowa i jakaś słuchawa z deszczownicą lub bez- nie będę szaleć z cenami, bo może się okazać, że pierwszy wykąpie się tam pies, a planujemy go za kilka lat

    Obowiązkowo szyba do walki-in i jakiś odpływ liniowy.

    Inspiracje:

    Niezmiennie prosta i fajna:


    oraz

















    Dwie fotki są nasze, forumowe (kori - Twoja wizka?)

    Podoba mi się duże lustro i chyba na to postawię - podświetlane od dołu albo od góry.
    Nie jest to idealnie to, o czym myślę ale chodzi o zamysł - albo ściana z szafkami lustrzanymi zlicowana z zabudową wc i umywalki albosamo lustro plus wystająca zabudowa wc i umywalki albo wysunięta zabidowa z lustro-szafek, przerwa z ledem i niska zabudowa wc.


    Skończyłam
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 04-03-2014 o 15:13

  4. #1804

    Domyślnie

    To dorzucam coś z Rocą (umywalka i wc). Zdjęcie pochodzi ze strony pracowni projektowej Domy z Wizją
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	153
Rozmiar:	47,2 KB
ID:	246259

  5. #1805

    Domyślnie

    Cytat Napisał p@nna migotka Zobacz post
    To dorzucam coś z Rocą (umywalka i wc). Zdjęcie pochodzi ze strony pracowni projektowej Domy z Wizją
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	153
Rozmiar:	47,2 KB
ID:	246259
    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Migotko wiesz co to są za płytki?

    Chloe wklejam wizki od siebie może coś Ci wpadnie w oko
    Załącznik 246291Załącznik 246292Załącznik 246293Załącznik 246294Załącznik 246296
    Dzięki dziewczyny, od razu kopiuję

    Wczoraj wpadł mi w oko tekst, żeby zaczynać dobór ceramiki od umywalki - reszta może być dopełnieniem albo zupełnym zaprzeczeniem linii umywalki - taka moda

  6. #1806

    Domyślnie

    Myślę, że to słuszna teoria. Wc ma jednak z racji funkcji ograniczony dizajn. Są miski wc, które ze względu na prostą formę pasują prawie do wszystkiego, inne (dla mnie toaleta nie musi być ekstrawagancka, bo wcale nie chcę skupiać na niej uwagi) niekoniecznie. Umywalka to większe pole do popisu i to ona bardziej wg mnie decyduje o charakterze łazienki.

  7. #1807

    Domyślnie

    ]Migotko wiesz co to są za płytki?

    Niestety Na podłodze częściowo panele Quick Stepa. Mnie podobają się te jaśniutkie płytki, Tobie pewnie te pod prysznicem?

  8. #1808

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Absolutnie się nie rysuje – podwójne zaprzeczenie Ja po prostu w ogóle nie lubię corianu. Gdyby ona kamienna była, to okey. Na dodatek jest niezniszczalna – pełna zgroza. Może troszkę zmatowiała przez te -naście lat, ale równiutko. Mój J. ją lubi i nie wiem jak mam się jej pozbyć

    Chloe, ciekawość mnie zeżre, co Ci się podoba?
    Zawsze są jakieś wpadki. Lepiej, że takie zewnętrzne, niż domowe, bo łatwiej naprostować
    Aaa to o to chodzi! hihi sporo teraz tego na rynku..

  9. #1809

    Domyślnie

    Chloe, tak faktycznie tu moja docelowa łazieneczka

  10. #1810

    Domyślnie

    Zapisałam się na listę do stolarza (z polecenia, robi cuda i jest spoza miasta, czyli atrakcyjny cenowo ponoć) na uwaga - SIERPIEŃ
    Na szczęście taki termin jest dla nas ok, raczej do końca lipca nie wyjdziemy z płytek.

  11. #1811

    Domyślnie

    Chloe a z jakiego regionu stolarz/?

  12. #1812

    Domyślnie

    niezły termin - ale to znaczy że jest dobry, bo ma klientów
    co chcesz by robił?

    kori - chloe jest z północy, nie centrum jak my
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  13. #1813

    Domyślnie

    ale moze czlowiek jezdzi po Polsce
    u lucki robił człowiek z Gdańska

  14. #1814

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Chloe a on też działa w moich okolicach?
    Właśnie tak o Tobie pomyślałam, bo on bliżej mnie ale właśnie pomiędzy nami Jak skończą się tynki, umówię się z nim na pomiary i dam Ci znać, co i jak:yes

    Kori, on jeździ po województwie ale pytał się, czy jestem daleko od niego, możliwe, że po całej Polsce nie jeździ. Na kiedy potrzebujesz stolarza?

  15. #1815

    Domyślnie

    termin sierpień

  16. #1816

    Domyślnie

    Dziewczyny, a kupowałyście już może zestaw natryskowy z deszczownicą? Jakiej firmy warto? Szukam na razie na dół (czyli jakiś niedrogi) - sprawdziłam w domu - mam dwie baterie omniresa i ładnie się sprawują. Coś jeszcze polecacie?
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 05-03-2014 o 12:12

  17. #1817
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    a własnie zaczełam sie zastanawiać z jaką ościeżnicą czy jakaś nowośc czy coś

  18. #1818

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    ...sprawdziłam w domu - mam dwie baterie omniresa i ładnie się sprawują. Coś jeszcze polecacie?
    ooooooo to dobrego wyboru dokonałam
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  19. #1819

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    a własnie zaczełam sie zastanawiać z jaką ościeżnicą czy jakaś nowośc czy coś
    Bo mi tu praca się zakradła, hehe

  20. #1820

    Domyślnie

    A ja ciągle marzę o Grohe Allure ale raczej n marzeniach się skończy. Kohlman też mi się bardzo podoba, tylko nie pamiętam, który.

    Zrobiłam rozeznanie płytkowe z M. Podoba nam się mozaika do dolnej łazienki Zowu koszty, jeśli nam się nie odwidzi. Jadę po młodego i może wieczorem podumam nad rozłożeniem tej mozaiki..

    Obiecałam sobie, że w marcu wybiorę całą ceramikę - zamówię na początku maja ale wybrać muszę już, bo potem się nie wyrobię.

Strona 91 z 248

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony