dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Łazienka się zmniejszyła ustawienie zakupionego sprzętu PILNA POMOC

    Witam.
    W skrócie posiadam pomieszczenie które ma wymiar 1900x3200 jeden otwor okienny i jedno wejście. Początkowo wymiar miał być 1900x4000 i został wykonany projekt. Jednak teraz z nowymi wymiarami nie potrafię ustawić sprzętu.
    Proszę o pomoc. Na rysunkach wymiary łazienki początkowy projekt oraz moje propozycję ale nie jestem z nich zadowolony.
    Zakupione: wanna 1000x1900, bidet podwieszany, wc podwieszane, umywalka 800x450, i pralka 600x650. Pralkę chciałbym umieścić w szafie i najlepiej nad nią zabudowę do góry.
    Za wszelką pomoc bardzo dziękuję. mam na ten remont miesiąc gdyż czekam narodzin dziecka.

    Pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170824_232808.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	76,3 KB
ID:	395772   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170830_101625.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	75,2 KB
ID:	395773  

  2. #2

    Domyślnie

    A jakieś info odnośnie podłączeń? Pionów?
    Czy można przesunąć otwór drzwiowy? Ewentualnie ile cm zostaje po lewej stronie przy wejściu. Szerokość otworu drzwiowego?

  3. #3

    Domyślnie

    Podłączenia dowolne robione od 0 ponieważ posadzka podniesiona o 20 cm. Otwór dzwiowy można do lewej całkowicie od prawej strony 500 od brzegu.
    Ostatnio edytowane przez Romaldo ; 30-08-2017 o 10:19

  4. #4

    Domyślnie

    Dla mnie żadna z opcji nie jest ok.


    Zapomniałabym o bidecie.
    Czy pralka musi być aż takich gabarytów? Są płytsze. Bo dostęp do niej będzie w obecnej chwili żaden...

    Rozumiem sytuację, że wszystko jest kupione, ale niestety się to nie uda. Łazienka nie jest w obecnej chwili funkcjonalna i trzeba z czegoś zrezygnować i pójść na jakieś ustępstwa.

  5. #5

    Domyślnie

    pralka prawie nowa. A taka propozycja po prawej jak sie wchodzi pralka potem bidet wc i wanna a po lewej od wejścia umywalka.

  6. #6

    Domyślnie

    Warto się najpierw zapoznać z zasadami...





  7. #7

    Domyślnie

    Pralka 60 odstęp do bidetu 20 cm bidet+wc 120cm odstep do wanny 20 cm wanna 100cm czyli 320cm czy coś nie tak liczę.
    jeszcze pare zdjęć ale nie mogłem dodać tutaj wiec link
    https://www.fotosik.pl/u/romaldo/album/2462747
    Ostatnio edytowane przez Romaldo ; 30-08-2017 o 11:47

  8. #8

    Domyślnie

    Witam. Więc koncepcja została taka. Po prawej od wejścia pralka, i umywalka i wanna pod ścianą,a po lewej okno pod nim karolyfer bidet WC. Jednak się zastanawiam czy nie dać sanitariatów po prawej za pralka a po lewej umywalki. Kolejne pytanie co bliżej wanny bidet czy WC?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony