dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 258 z 267
Pokaż wyniki od 5.141 do 5.160 z 5336
  1. #5141
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.952

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Szanowny henrykow, większość konfliktów na forum, które są zgłaszane, są z Pana udziałem. Prosimy wyciągnąć z tej refleksji pożyteczne wnioski.
    W moim przekonaniu Forumowicz nie wyciąga pożytecznych wniosków.
    Redakcja też nie wyciąga wniosków.

    Moderacją słabo reaguje na pyskówki na FM.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #5142
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.695

    Domyślnie

    Słabo reaguje, bo prawem forum są dyskusje, polemiki, spory. Ostra cenzura zniechęciłaby wielu z Was. Nie chcemy tego.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  3. #5143
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.952

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Słabo reaguje, bo prawem forum są dyskusje, polemiki, spory. Ostra cenzura zniechęciłaby wielu z Was. Nie chcemy tego.
    To lepiej jest pozwalać na agresywne pyskówki nie mające nic wspólnego z normalną dyskusja techniczną lub w tzw. wolnym temacie?
    Cenzura to jest coś innego niż moderacja dotycząca kultury wypowiedzi.

    Dzięki ostrzejszej moderacji nie pozwalającej na pyskówki, kilku forumowiczów albo by odpuściło by sobie pyskówki albo by opuściło Forum.
    Bez starty dla Forum.

    Dlaczego Redakcja uważa że
    Nie chcemy tego. ??
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #5144

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    W moim przekonaniu Forumowicz nie wyciąga pożytecznych wniosków.
    Redakcja też nie wyciąga wniosków.

    Moderacją słabo reaguje na pyskówki na FM.
    Moim zdaniem to odnosisz się nie do tego co trzeba bo Redakcja pisała o innym zajściu.

  5. #5145

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Słabo reaguje, bo prawem forum są dyskusje, polemiki, spory. Ostra cenzura zniechęciłaby wielu z Was. Nie chcemy tego.
    A czego Wy chcecie? Obrzucania gnojem innych przez jednego który jest nietykalny a gdy się człowiek odważy napisać kilka słów prawdy to dostaje bana bo szanownego mistrza złotej patelni się obraziło? czym? prawdą? To są te słowa
    On już pisał że odchodzi i likwiduje konto, jak widać też nie wiedział co to znaczy
    Nie przestanie bo ma za mocne parcie na szkło
    co jest w tym obraźliwego??!! wobec tego co wypisuje mistrz złotej patelni.
    A gdzie byliście przez ponad dwa dni gdy zgłaszałem chamskie posty mistrza złotej patelni?? a potem się dziwicie że jest tak a nie inaczej.
    W tej całej jałowej dyskusji napisałem jednego, dosadnego posta (którego treść zacytowałem wyżej) nie zawierającego wcale wulgaryzmów a jedynie stwierdzenie faktów za którego dostałem bana bo mistrzu zarzucił mi że kłamię a gościu tłucze przez dwie stronki o niczym w sumie nie na temat i w dodatku obraża adwersarza i to jest ok?? Weście Wy się w końcu za logiczne myślenie bo uprzedzenia co do niektórych osób Wam nie pozwalają logiczne i obiektywnie myśleć.

  6. #5146
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.952

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Moim zdaniem to odnosisz się nie do tego co trzeba bo Redakcja pisała o innym zajściu.
    Miałem na myśli ten wpis
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Jak zwykle ty masz zawsze pod wiatr. szkoda strzępić kolejne wyjaśnienia komuś kto jak widać jest narcyzem a w dodatku hipokrytą.
    Po co piszesz takie teksty z swoim określeniem innych forumowiczów jako narcyz i hipokryta ??
    Co to ma wspólnego z prowadzoną dyskusją ??
    W moim przekonaniu nie za bardzo rozumiesz to wspomniane osobowości.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  7. #5147

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Miałem na myśli ten wpis

    Po co piszesz takie teksty z swoim określeniem innych forumowiczów jako narcyz i hipokryta ??
    Co to ma wspólnego z prowadzoną dyskusją ??
    W moim przekonaniu nie za bardzo rozumiesz to wspomniane osobowości.
    W takim razie powiedz mi jaki ma związek post fotohoboby https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8127699 a już dobitnie osobisty https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8127703
    tego posta nie skomentujesz? Tez zarzucisz mi że ja pierwszy podniosłem kamień?

  8. #5148
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.666
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Nawet nie tylko podniosłeś, co rzuciłeś, wracając z bana i od razu nazywając innego użytkownika "stręczycielem"
    Czy ty nie możesz powstrzymać się od obraźliwych epitetów... ?

    A ten "osobisty" wpis" potraktuj jak dobrą radę, byś nie skończył jak na innym forum budowlanym...
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 20-03-2022 o 13:35
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  9. #5149
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.952

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    W takim razie powiedz mi jaki ma związek post fotohoboby https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8127699 a już dobitnie osobisty https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8127703
    tego posta nie skomentujesz? Tez zarzucisz mi że ja pierwszy podniosłem kamień?
    Zawsze możesz nie odpisywać, możesz kogoś nie obrażać, możesz zgłosić post do moderacji, możesz nie czytać.
    Nie zarzuciłem Tobie, że pierwszy rzuciłeś kamień.
    Nie imputuj mi swoich niewłaściwych przekonań.

    Nie reaguję na wszystkie posty bo nie jestem Moderatorem.
    Mogę na Twoją przychylną uwagę zgłosić się do grona Moderatorów
    Sądzę, że to Ty powinieneś mnie zgłosić
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  10. #5150
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    A czego Wy chcecie? Obrzucania gnojem innych przez jednego który jest nietykalny a gdy się człowiek odważy napisać kilka słów prawdy to dostaje bana bo szanownego mistrza złotej patelni się obraziło? czym? prawdą? To są te słowa co jest w tym obraźliwego??!! wobec tego co wypisuje mistrz złotej patelni.
    A gdzie byliście przez ponad dwa dni gdy zgłaszałem chamskie posty mistrza złotej patelni?? a potem się dziwicie że jest tak a nie inaczej.
    On już pisał że odchodzi i likwiduje konto, jak widać też nie wiedział co to znaczy
    Nie przestanie bo ma za mocne parcie na szkło
    W tej całej jałowej dyskusji napisałem jednego, dosadnego posta (którego treść zacytowałem wyżej) nie zawierającego wcale wulgaryzmów a jedynie stwierdzenie faktów za którego dostałem bana bo mistrzu zarzucił mi że kłamię a gościu tłucze przez dwie stronki o niczym w sumie nie na temat i w dodatku obraża adwersarza i to jest ok?? Weście Wy się w końcu za logiczne myślenie bo uprzedzenia co do niektórych osób Wam nie pozwalają logiczne i obiektywnie myśleć.
    Jeżeli sam zacytowałeś swą kłamliwą wypowiedź wskaż gdzie napisałem, że "likwiduję konto"?
    unde venis et quo tendis

  11. #5151

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Nawet nie tylko podniosłeś, co rzuciłeś, wracając z bana i od razu nazywając innego użytkownika "stręczycielem"
    Czy ty nie możesz powstrzymać się od obraźliwych epitetów... ?

    A ten "osobisty" wpis" potraktuj jak dobrą radę, byś nie skończył jak na innym forum budowlanym...
    Wiesz co panie fotograf, w tematy o których nie masz pojęcia i które ciebie nie dotyczą to nie zabieraj głosu i nie broń gościa który co w drugim poście przedrzeźnia adwersarza i go obraża ale jak widzę on ma na to przyzwolenie od centrali i od ciebie bo to jakby nie patrzeć jest CHef.
    A co do innego forum to sobie daruj, bo zaczynasz robić się chamski.
    Ale cóż, widzę że jak wspomniałeś o banie to zapewne za jakiś czas po twoim zakapowaniu go dostanę
    P.S.
    Takimi twoimi dobrymi poradami to droga do piekła jest wybrukowana.
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 20-03-2022 o 13:44

  12. #5152
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.666
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Szkoda na ciebie czasu, ale cóż - sam malujesz obraz siebie

  13. #5153
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.695

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Wiesz co panie fotograf, w tematy o których nie masz pojęcia i które ciebie nie dotyczą to nie zabieraj głosu i nie broń gościa który co w drugim poście przedrzeźnia adwersarza i go obraża ale jak widzę on ma na to przyzwolenie od centrali i od ciebie bo to jakby nie patrzeć jest CHef.
    A co do innego forum to sobie daruj, bo zaczynasz robić się chamski.
    Ale cóż, widzę że jak wspomniałeś o banie to zapewne za jakiś czas po twoim zakapowaniu go dostanę
    P.S.
    Takimi twoimi dobrymi poradami to droga do piekła jest wybrukowana.
    henrykow - taki wpis jest prowokacją wobec forumowiczów. Pouczanie innych - kto Panu daje takie prawo? Czy Pan tego nie rozumie, że to prowokowanie kłótni? Ban będzie na długo...
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  14. #5154
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.566
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    henrykow - taki wpis jest prowokacją wobec forumowiczów. Pouczanie innych - kto Panu daje takie prawo? Czy Pan tego nie rozumie, że to prowokowanie kłótni? Ban będzie na długo...
    "Ho Ho Ho, pojszczałem się ze strachu" zacytował pewnie henrykow. Wszedłem na temat z ciekawości a tu dalej ten z aparatem i tamten z flagą z gwiazdkami wydają rozkazy Redkacji.

  15. #5155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    henrykow - taki wpis jest prowokacją wobec forumowiczów. Pouczanie innych - kto Panu daje takie prawo? Czy Pan tego nie rozumie, że to prowokowanie kłótni? Ban będzie na długo...
    Chyba się niezrozumieliśmy. Zobaczcie sobie wpisy ChefaPaula, poucza każdego, zarzuca innym że kłamią kiedy sam notorycznie to robi, przedrzeźnia, szydzi i w dodatku górnolotnie deklaruje że chamstwa nie lubi a promuje ja na każdym kroku, więc o co tu kaman???

    I czy doczekam się odpowiedzi na poprzednie dwa posty skierowane do Redakcji?? które to w swej fałszywej moderacji zostały wykasowane. Bo jak zwykle totalna olewka mojej osoby ale za to po zakapowaniu innych reakcja natychmiastowa, rzekłbym nawet że piorunująca.
    Tak napisał swierol, dwóch a może nawet trzech, ten trzeci od patelni rozdają rozkazy Redakcji jak moderować.

  16. #5156
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.952

    Domyślnie

    Cytat Napisał swierol Zobacz post
    "Ho Ho Ho, pojszczałem się ze strachu" zacytował pewnie henrykow. Wszedłem na temat z ciekawości a tu dalej ten z aparatem i tamten z flagą z gwiazdkami wydają rozkazy Redkacji.
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Chyba się niezrozumieliśmy. Zobaczcie sobie wpisy ChefaPaula, poucza każdego, zarzuca innym że kłamią kiedy sam notorycznie to robi, przedrzeźnia, szydzi i w dodatku górnolotnie deklaruje że chamstwa nie lubi a promuje ja na każdym kroku, więc o co tu kaman???

    I czy doczekam się odpowiedzi na poprzednie dwa posty skierowane do Redakcji?? które to w swej fałszywej moderacji zostały wykasowane. Bo jak zwykle totalna olewka mojej osoby ale za to po zakapowaniu innych reakcja natychmiastowa, rzekłbym nawet że piorunująca.
    Tak napisał swierol, dwóch a może nawet trzech, ten trzeci od patelni rozdają rozkazy Redakcji jak moderować.
    Robi się coraz "śmieszniej"
    (taka ironia)

    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  17. #5157
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.283

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    henrykow - taki wpis jest prowokacją wobec forumowiczów. Pouczanie innych - kto Panu daje takie prawo? Czy Pan tego nie rozumie, że to prowokowanie kłótni? Ban będzie na długo...
    proponuję bezterminowo.

  18. #5158
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Chyba się niezrozumieliśmy. Zobaczcie sobie wpisy ChefaPaula, poucza każdego, zarzuca innym że kłamią kiedy sam notorycznie to robi, przedrzeźnia, szydzi i w dodatku górnolotnie deklaruje że chamstwa nie lubi a promuje ja na każdym kroku, więc o co tu kaman???

    I czy doczekam się odpowiedzi ...
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Jeżeli sam zacytowałeś swą kłamliwą wypowiedź wskaż gdzie napisałem, że "likwiduję konto"?
    Doczekam się wreszcie odpowiedzi na Twoje insynuacje?
    unde venis et quo tendis

  19. #5159

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Doczekam się wreszcie odpowiedzi na Twoje insynuacje?

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Znowu kłamjesz i "oczerniasz" "przez pryzmat"
    Wskaż gdzie napisałem, że "likwiduję konto".
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Jeżeli sam zacytowałeś swą kłamliwą wypowiedź wskaż gdzie napisałem, że "likwiduję konto"?
    Domagasz się odpowiedzi to ja dostaniesz tylko problem jest taki że ty nie rozumiesz co piszesz i co oznaczają pewne skróty. Dwa razy powtarzasz jedno i to samo, w tych sowich kłamstwach zagoniłeś się w kozi róg.
    Ale cóż, chcesz to masz, tylko wątpię aby coś to dało bo znając twoje kłamliwe podejście to powiesz że to nie twoje słowa albo że oznaczały co innego.
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post

    Dziękuję za dotychczasową, miłą zabawę ale wszystko się kiedyś kończy (co z żalem przychodzi mi stwierdzić).
    Mam ciekawsze zajęcia niż odpowiadanie na próby obrażania mnie przez forumowych głupków.
    Z mojej strony EOT.

    .
    I był jeszcze jeden post w którym była wzm ia ka o likwidacji konta ale cóż moderacja zadziałała bo nie ostał sie jedynie takie coś
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post

    ps - jedna z wiadomości na "priv"
    Szanowny autorze poniższego bełkociku
    "nikt nie b edzie zatoba plakał odejd źz honorem a nie jak beksa"
    ... wstydziłeś się, czy nie miałeś odwagi napisać tego publicznie ?
    Czyli po tym powyższym bełkocie którego dostałeś na PW widać że było coś na rzeczy.
    Ale z drugiej strony z kim tu dyskutować jak ktoś sam o sobie pisze że jest ćpunem i alkoholikiem.
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Wszelakich lęków i wiar jakichkolwiek wyzbyłem się całkowicie lat gdzieś około siedmiu
    Dziś jestem: abnegatem z defektem mózgu, ćpunem i alkoholikiem (pustkę swą wypełniając jaraniem gandzi, za kołnierz nie wylewając) ... ot taka bakteria ze mnie, (pantofelek rzekłbym)
    ... tylko gdzieś mnie uwiera skrzeczące we mnie pytanie: na chuj być przyzwoitym ?
    ... no po kiego ?
    I pytanie do redakcji, czy za ten post jest obrażający czy nie? bo sam już nie wiem jak mam pisać aby nie urazić.
    W rzeczy samej są tu zamieszczone same stwierdzenia "poszkodowanego" o "oczernianego" człowieka który twierdzi że ja kłamię. Wyjaśniłem kto jest kłamcą a co do obrażania to czy przedrzeźnianie adwersarza nie jest to forma obrażająca??

  20. #5160
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Domagasz się odpowiedzi to ja dostaniesz tylko problem jest taki że ty nie rozumiesz co piszesz i co oznaczają pewne skróty. Dwa razy powtarzasz jedno i to samo, w tych sowich kłamstwach zagoniłeś się w kozi róg.
    Ale cóż, chcesz to masz, tylko wątpię aby coś to dało bo znając twoje kłamliwe podejście to powiesz że to nie twoje słowa albo że oznaczały co innego.

    I był jeszcze jeden post w którym była wzm ia ka o likwidacji konta ale cóż moderacja zadziałała bo nie ostał sie jedynie takie coś

    Czyli po tym powyższym bełkocie którego dostałeś na PW widać że było coś na rzeczy.
    Ale z drugiej strony z kim tu dyskutować jak ktoś sam o sobie pisze że jest ćpunem i alkoholikiem.

    I pytanie do redakcji, czy za ten post jest obrażający czy nie? bo sam już nie wiem jak mam pisać aby nie urazić.
    W rzeczy samej są tu zamieszczone same stwierdzenia "poszkodowanego" o "oczernianego" człowieka który twierdzi że ja kłamię. Wyjaśniłem kto jest kłamcą a co do obrażania to czy przedrzeźnianie adwersarza nie jest to forma obrażająca??
    Wyszło jak zwykle
    Moderatorzy zlikwidowali post o "likwidacji konta" i nie możesz swego kłamstwa poprzeć stosownym cytatem
    Ponieważ nie rozumiesz tego co czytasz, interpretujesz czyjeś wypowiedzi przez swoje uprzedzenia i rojenia. W konsekwencji więc Twoje obraźliwe odpowiedzi i bełkot nawet w Twoich PW które tutaj ujawniasz.
    Co do reszty Twej bełkotliwej pisaniny mogę się jedynie odnieść odpowiedzią którą byłeś uprzejmy zacytować "Mam ciekawsze zajęcia niż odpowiadanie na próby obrażania mnie przez forumowych głupków"

    ps -
    To co powstaje w twojej wyobraźni niestety nie ma odzwierciedlenia w stanie faktycznym.
    Zaczyna się powoli wyjaśniać skąd wzięli się "zmarli na zakrzepicę na zakładzie"
    unde venis et quo tendis

Strona 258 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony