Cytat Napisał dorotazab
Cytat Napisał Agnieszka1
dorota ja mam pytanie
moj syn to rocznik 2001 srodek marca.
Jaki jest jego nr KUA?
w wyliczen powinien miec 9 ( 10-1). Tabele natomiast pokazuja raz 8 a raz 9. Ktora liczba jest prawidlowa?
Siatke pakua nakladalam
1 ma byc na polnocy u mnie wypada w rogu budynku i jest to salon.
Teraz interpretacja pozytywnych sektorow dla syna zalezy od tego jaka jest ta jego liczba KUA
Agnieszko jak tylko bede miala czas to napisze Ci o tym numerze KUA
Bo sama znalazlam kilka roznych sposobow obliczen

Natomiast jescli chodzi o siatke pa Kua to 1 jest zawsze w polnocnej czesci domu (domu bez wzgledu na rzeczywisty kierunek) i wypada ona zawsze w srodku....chyba ze masz dom w ksztalcie litery L i pole w ktorym znajduje sie numer 6 lub 8 nie istnieje .

Teraz jeszcze napisze Ci ze:
Przy nakladaniu siatki na poczatku musisz sie zastanowic czy (jesli jest nieregularny ksztalt) siana lub bok ktorych "brakuje" lub ktore"wystaja" sa dluzsze czy krotsze niz reszta tej samej sciany???

To wazne przy nakladaniu siatki poniewaz w ten sposob wiemy czy danego pola pod danym numerem jest mniej czy wiecej.
Wiem ze to brzmi jak belkot ale cholercia ciezko to wytlumaczyc bez rysunkow pomocniczych.

Moze jak znajde czas to narysuje i przeskanuje Ci przyklady jesli oczywiscie chcesz.
chce,chce
pomylilam sie , pisalam o kwadracie lo shu w powiazaniu z liczba KUA a nie o siatce bagua.