Cytat Napisał danutka66
Dla mnie wobec tego bez sensu jest kupować piec przeznaczony na konkretny opał i wybierać ten ,który jest droższy w użytkowaniu.Wszyscy kupujemy rzeczy by sprawiały że żyjemy oszczędniej..bynajmniej ja z takim zamiarem dokonuję zakupów.A jak długo palisz już palete?
I to bedzie moje ostatnie pytanie,bo w zasadzie ten opał mnie nie interesuje,bo kupiłam piec na groszek..wracając do mojej pralki..pralka na proszek do prania,więc płynu do naczyń nie będę używać
Zastanawia mnie też to porównanie ,skoro palety mają ok 19MJ a groszek ok 25 to na logikę trzeba więcej spalić
Kupilem piec na groszek z zamiarem palenia nim groszkiem -juz to robilem i bede dalej. Nawet zakupilem pare ton tego surowca. Peletem pale 2 tygodnie i jak juz napisalem wcesniej - tylko w celach testowych (260kg).
Danutko - nie wszyscy kupujemy rzeczy by sprawialy ze zyjemy oszczedniej. Przeciez nie zywisz sie wylacznie chlebem z przeceny i kaszanka i nie ubierasz sie jedynie w rzeczy stare i znoszone tylko dla tego zeby zylo sie oszczedniej.
Czy bedac czasem w podrozy zastosuje zel pod prysznic zamiast szamponu do umycia glowy czy to znaczy ze wypadna mi wlosy?
Tak peletu trzeba ogolnie spalic wiecej niz wegla jezeli chcemy wpompowac te samo ilosc ciepla w dom.