Cytat Napisał niktspecjalny
Cytat Napisał arti.sa
Witam,
proszę o podpowiedź jakie filtry stosujecie za wodomierzem?
Coś godnego polecenia znacie?

Nie chodzi mi o filtr do uzdatniania, zmiękczana itd... które są oferowane za 3, 6, czy 10tys.

Chodzi mi o zwykły filtr dla szarego uzytkowanika co by na urządzania "syf" nie szedł a jak się coś da więcej to i przyjazny dla ludzi jako dla wody użytkowej.
Mam zwykły wkład filtracyjny za 10 zyla.Jak się "zrudzi "to go wymieniam.Nigdy nie węglowe.Raz mi się zapchał i go odradzam.
Pytanie : czy można połączyć montaz filtra ( uzdatniacza wody) Aquahome z Viessmana z montażem solarów.Woda jest straszna ,sam kamień.Problem w tym,że dom wykończony odkupiliśmy jakiś czas temu i teraz próbujemy go doposażyć. W tej chwili ogrzewanie i ciepła woda z gazu.Jak czytam te wszytskie informacje, to wychodzi mi,że dokładając solary będę miała cztery zbiorniki w kotłowni- jednen - gaz, drugi od solarów, trzeci i czwarty - uzdatniacz- nie ma nato aż tyle miejsca.Potrzebuję jakiegoś dobrego fachowca z okolic Łodzi, który zobaczy to co jest w tej chwili i podpowie co da się zrobić.Na wiosnę planuję gruby remont, więc już teraz trzeba by zaplanować ewentualny montaż uzdatniacza i solarów,żeby później zakryć ewentuale dziury, rury itp.