Cytat Napisał 1950 Zobacz post
już Ci obiecał te grzejniki
daruj sobie wazelinę,
To nie jest wazelina My Polacy mamy taką narodową cechę jedną z tych, które doprowadzają mnie do pasji... Zawsze cenimy i chwalimy coś co pochodzi od sąsiadów "Made in Germany" i takie tam. Nigdy nie chcemy stosować polskich rozwiązań. To co polskie zawsze depczemy i niszczymy. Ciekawe ilu z was jeździło polonezem a jak się przesiadło do starego wypierdzianego golfa lub passata po jakimś niemiaszku to chwaliło go pod niebiosa?

Cytat Napisał prawdziwy.anika Zobacz post
a oczywiscie moj sposob wyboru grzejnikow nie zmienia mojego spojzenia na calosc sporu toczacego sie na forum,min podlogowki czy mojego spojzenia na bezsens testowania grzejnikow u sadma
Myślę, że sens testowania tych grzejników jest Przede wszystkim będzie to pokaz instalacji co zbudowanej z udziałem grzejników regulusa. W mojej ocenie warto przybliżyć na łamach forum dom ogrzewany przez regulusy. Możliwe, że to przekona kilka osób, że warto pomyśleć nad takimi grzejnikami. O ile my inwestorzy jesteśmy skłonni zakupić takie grzejniki o tyle instalatorzy nie chcą ich oglądać w wykonywanej przez siebie instalacji. Drugą sprawą jest pokazanie użytkowania takiej instalacji, kosztów ogrzewania, poziomów temperatury, odczucia domowników, gości i mojej córeczki. Oczywiście, że nie będzie to test na porównanie dwóch budynków z różnymi grzejnikami ale będzie to doświadczenie na zebranie opinii o grzejnikach od ludzi niezwiązanych z producentem bezpośrednio. Pana Bogusława poznałem na łamach forum i chcę wykorzystać możliwość otrzymania do testu grzejników regulusa. W dniu dzisiejszym otrzymałem wstępną decyzję dotyczącą kredytu na tak. Liczę, że centrala podtrzyma stanowisko i na początku przyszłego tygodnia będę wiedział na czym stoję. Myślę, że do opisu mojej instalacji co założę nowy wątek na forum. Z pewnością będzie obserwowany przez różnych forumowiczów. Więc wszystko przed nami