dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Okno szer 3,6m - Zasłony na lince zamiast karnisza oraz problem z grzejnikiem

    hej,

    mam takie pytanko, nie wiem czy już nie było to omawiane, ale kurcze ciężko się wyszukiwarką szuka słowa "linka" bo wszyscy sobie linki podają czy próbowaliście może systemu montowania zasłon na linkę z Ikea - Dignitet, o takiego? http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60075295 Zastanawiam się, czy da sobie taka linka radę na dlugości ponad 4m (okno 3.6m + zapas) - teoretycznie max jest 5m, no ale czy na pewno ma wystarczającą sztywność i nie będzie się uginać / badziewnie wyglądać?

    dodatkowo mam problem z grzejnikiem, wychodzi na to, że przy zostawieniu optymalnego zapasu będzie częściowo wystawał spod zasłony, pozatym będzie grzał powietrze za zasłoną a nie mieszkanie. kurde, dopiero teraz o tym pomyśleliśmy, można było go przenieść, grrr.

    Myślałam jeszcze trochę o panelach na szynie, ale u nas mogą się zsuwać tylko na jedną stronę, na dodatek na ścianie jest ten cholerny grzejnik, więc będą pewnie odstawać za bardzo...

    załączam zdjęcia tego okna, może coś pomożecie
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2010-12-25 20.00.14.jpg
Wyświetleń:	1237
Rozmiar:	74,8 KB
ID:	37247   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2010-12-25 19.54.40.jpg
Wyświetleń:	977
Rozmiar:	76,6 KB
ID:	37248  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony