Cytat Napisał shooter Zobacz post
czy ogrodzenie panelowe (na fakturze pisze : ogrodzenie stalowe) mozna podciagnąc pod:

56 ex 25.93.13.0 Tkaniny, kraty, siatki i ogrodzenia z drutu z żeliwa, stali lub miedzi; siatka rozciągana z żeliwa, stali lub miedzi - wyłącznie: - kraty, siatki i ogrodzenia z drutu stalowego, spawane na przecięciach; - kraty, siatki i ogrodzenia, niespawane na przecięciach, z drutu stalowego, niepowlekane tworzywem sztucznym; - kraty, siatki i ogrodzenia, niespawane na przecięciach, z drutu stalowego, pokrywane tworzywem sztucznym, pozostałe inne niż ogrodzenia i siatki z drutu

czy do pozycji 72 ex 27.40.25.0 -moge dopisac znow zyrandole i lampy odrzucone we wniosku w 2010 roku ? Zmienil mi sie US i moze nowy tozaakceptuje lub opre sie nowy wykaz i zalaczona wczesniej interpretacje US ze Stalowej Woli.
Dopisac w komentarzach ze wpisuje ponownie ?

74 ex 27.51.28.0 - plyta indukcyjna i piekarnik elektryczny kupiony w 2010 roku nie wpisywany we wczesniejszych wnioskach ? Argumenty j.w.


folia paroprzepuszczalna / membrana na dach pod dachówkę :
87 bez względu na symbol PKWiU Membrany (przepony) paroprzepuszczalne pod pokrycia dachowe, z polietylenu, posiadające zbrojenie, specjalną perforację lub nacięcia względnie wykonane z włókien syntetycznych

a folie budowlane moznaby podciagnac pod
70 ex 27.33.14.0 Elementy izolacyjne z tworzyw sztucznych - wyłącznie elementy izolacyjne dla budownictwa
wczesniej sie nie dalo:(

farby tez wchodza do odliczenia wg nowego wykazu ?
9 ex 20.30.22.0 Pozostałe farby i pokosty; gotowe sykatywy i masy uszczelniające - wyłącznie: - kity szklarskie i kity budowlane uszczelniające; - nieogniotrwałe preparaty powierzchniowe na fasady, ściany wewnętrzne, sufity, itp.

jakoś dziwnie mi to wszystko wyglada ..... jak faktycznie się da odliczyć to dziura budzetowa bedzie jesze większa ;)

jak myslicie - mozna to powciagac ? jest szansa na akcept US ?
belladonna , bardzo proszę o komentrz do mojego posta

a czy okap mozn apodciagnosc pod urzadzenia do wentylacji i odliczyc vat ?