dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 3339

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Trochę rustykalnie,odrobinę glamour, ciut barokko :)

    Witam ciepło Wszystkich, którzy przypadkiem tu do mnie zabłądzą.
    Postanowiłam założyć ten wątek mając na względzie litość głównie nad moim lubym, który ma już serdecznie dość mojego gadania o wnętrzach i ich wykończeniu. Jak wiadomo Forum chłonne jest i pomocne wiec dla każdego znajdzie się miejsce. Mam nadzieję
    że i dla mnie

    Zacznijmy od tego że domek masz już stoi. Stoi zresztą od dłuższego czasu gdyż w związku ze zmianami zawodowymi często się przeprowadzamy i ostatni rok spędzaliśmy za granicą. Przeprowadzka odkładała się więc od dłuższego czasu, ale chyba w końcu nastał ten moment i trzeba szybko doprowadzić dom do stanu zamieszkania

    Z pośród wielu projektów wybraliśmy, już ponad trzy lata temu projekt Mars z Dobrych Domów. Miał idealny dla nas układ parteru i góra też była zadowalająca. Z myślą o ewentualnej konieczności przyjęcia do siebie któregoś z rodziców (w odległej przyszłości mam nadzieję przerobiliśmy lekko projekt tak aby w przyszłości móc wydzielić w nim przestrzeń pokoju z osobną łazienką i możliwością stworzenia osobnego wejścia z zewnątrz.
    Aktualnie w tym miejscu planujemy naszą sypialnię łączącą się szerokimi drzwiami z gabinetem. Dla orientacji zamieszczam poniżej plany parteru przed i po przeróbce.

    parter

    parter po drobnych poprawkach

    poddasze
    Ostatnio edytowane przez TwoOfUs ; 27-08-2012 o 10:08

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony