kurcze dawno tu nie zaglądałam

wmnich - kafle nazywają się vibrazioni firmy impronta z tego co kojarzę nie są już produkowane. światła są w konstrukcji z gipskartonu

paulatomczyk - palisander jest ciemny i wzorzysty więc sprawuje się super. nie potrafię powiedzieć co by było gdyby był jednolity i jaśniejszy. ale jest wątek o blatach drewnianych z wypowiedziami użytkowników. z tego co pamiętam sobie chwalą stąd moja decyzja, żeby pójść jednak w drewno. trzeba tylko pamiętać że raz na jakiś czas będzie go trzeba zaolejować żeby zachował promienny wygląd
drewno kupowałam w dlh i sobie chwalę. choć muszę przyznać że lepiej kupić blat dużo wcześniej bo te blaty u nich to jeszcze z wilgotnością nie halo są i bezpieczniej go wysezonować przed montażem
co do uchwytów - ja mam wystajace wiec nie pomoge

Ania
kuchnie mam 'troszke' większą od Twojej, nie wiem na jakim jesteś etapie ale raczej nie upchniesz aż tyle co u mnie. Projektując nie zależało nam na takim wielkim pomieszczeniu ale niestety tak wyszło z innych przyczyn. Projekt indywidualny więc nie ma go gdzie obejrzeć a na forum pokazuje wnętrza. Jak masz pytania jakieś konkretne o oświetlenie to śmiało na priw jak nie chcesz tutaj. Polecam oprawy chors 80.60 czy jakoś tak. Ja mam zumtobela ale nie polecam.
A rolety planuje rzymskie ale ciągle nie ma na nie kasy.