dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 175

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar justi_p
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Łódzkie
    Posty
    166

    Domyślnie Nasza chatka...

    Po blisko 2 latach poszukiwań udało się go znaleźć- jest mały ale za to z dużym potencjałem,ma wąską ale długą działkę i miejsce na wymarzony ogród... Nasz domek...
    A tak oto się zaczęło:
    30 listopada 2011 piątek
    Popołudniu przeglądam ogłoszenia- i jest…. Nasz przyszły dom: nowe budownictwo, działka 1900m2 i cena całkiem przystępna mówię mężu mamy dom… dzwonimy do biura nieruchomości – tak jest możliwość obejrzenia ale dopiero w poniedziałek… trochę długo- my byśmy chcieli jechać już…. Natychmiast… znaleźliśmy dzielnicę w jakiej się znajduje- jedziemy szukać, może się uda…. Tylko najpierw wizyta znajomych męża… jak się okazało bardzo owocna- „… coś kojarzę że ten dom jest jak się jedzie do mnie ….” I tu pada prawie dokładny adres jak na szpilkach czekamy kiedy pojadą, wsiadamy do samochodu i w drogę… Domek znajdujemy bez problemu, pukamy do właścicieli, otwiera kobieta i… dom jest już sprzedany :-/ nagle biegnie właściciel i woła: wejdźcie zobaczyć bo tamci chętni mają się jeszcze zastanowić i dać znać ale dopiero w środę. Oglądamy, podziwiamy… to jest to czego szukałam… i pojawia się nadzieja- tamci chętni nie spodobali się sprzedającym i woleliby żebyśmy to my kupili yupiii!!! Jedziemy do siebie- ja podekscytowana, pełna nadziei; mąż- niepewny- tam jest jeszcze dużo pracy (nie wykończone poddasze, trzeba odświeżać, działka nie ogrodzona itp….) pojawia się moje ultimatum: jak tego domu nie kupujemy to się budujemy – dla mnie innej opcji niema… mąż łaskawie przemyśliwuje sprawę i stwierdza- w sumie to nam odchodzi cała budowa i po kilku miesiącach będziemy mogli się wprowadzić… decyzja zapada: kupujemy!!!!
    Skrócie: 17.00 – widzę ogłoszenie
    18.00 - znajomi mówią gdzie jest domek
    21.00 - oglądamy domek
    21.30 - ja chcę ten dom
    21.45 - mąż już też chce ten dom

    Około 22.00 dzwonimy do Pani z biura nieruchomości – kupujemy i możemy podpisać umowę wstępną już, teraz, zaraz, natychmiast……







    Ostatnio edytowane przez justi_p ; 08-11-2012 o 14:16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony