Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
Nawet nie pisz takich rzeczy bo z tego wynika,że budujesz jedynie dach nad głową żeby nie padało,nieważne czy więźba prawidłowo,nie ważne czy dachówka odpowiednio zakotwiona,nie ważne czy są piony,nie ważne czy okna dobrze wstawione,nie ważne czy ściany popękają przy oknach,nie ważne jaki rodzaj betonu.Dla Ciebie wsio ryba.
No chyba,ze Ty masz uprawnienia budowlane i znasz wszystkie tajniki budowy "zgodnie ze sztuką"
A potem dachy odlatują
Ja także jak fotohobby zbieram wszystkie faktury,nawet za beton(B30),żeby w razie czego,w razie jakiejś ekspertyzy można było do kogoś się zgłosić...
Arturo,celowo nie dostrzegłes kontekstu i przesłania tych słów?
ok przetlumaczę na polski...
Mam kierownika który na kazdy mój telefon zjawi sie na budowie,zawsze mogę go się poradzic w kazdej kwestii i który obowiazkowo bedzie na budowie przy Kkazdym istotnym z konstrukcyjno-technicznego punktu widzenia,-elemencie..ale nie będzie niańką która bedzie mnie za raczke prowadzić przy wyborze klamki do drzwi...paniał?..tak w telegraficznym skrócie..chodzi mi o inwestora który nic nie wie,nie umie i w ogole potrzebuje ludzi zeby przezyc 24 godziny w tak ,,ekstremalnym,, srodowisku jak miasto...ja do takich nie naleze..dlatego mam normalnego kierbuda na normalnych warunkach

Co do betonu...ani certyfikat ani nawet jego brak nie zapewnią ci dobrego betonu...ale na pewno zapewni ci go solidna betoniarnia która dba o swoich klientów ...poczytaj w dzienniku Artixa....jak na chudziaka podwiezli mu B37,fakt ze akurat norma w druga strone ale jednak sam widzisz ze nie o papier tu chodzi.
pozdrawiam