dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Pomysł na garderobę i pralnię

    Mamy domek już postawiony,teraz czas na wykończenie i tu pojawił się problem,bo okazało się że w naszej sypialni nie zmieści się szafa i przydała by się garderoba,ale gdzie ją zrobić...........? W projekcie mieliśmy zaplanowaną pralnię w górnej łazience ,ale pomyślałam że można by było nieco ją przekształcić i upchnąc gdzieś niedużą garderobę.Mamy dwójkę dzieci i ich pokoje będą koło siebie,nie chciałabym zmieniać tego układu gdyż nam wystarczy sypialnia 12m bo i tak w niej tylko śpimy a dzieci jednak spędzają o wiele więcej czasu w pokojach więc musza być one większe.Mamy już ścianki działowe postawione,wymyśliłam aby jedną z nich nieco przesunąc i zrobić garderobą 150x310cm,tylko niewiem czy jest sens,czy nie będzie za wąska,na dłuższej ścianie by były półki 30-40cm a na krótszej wieszaki 60cm,czyli zostaje 110-120cm przejścia,ale czy to wystarczy? Dodatkowo chciałam wykorzystać okno w łazience tak aby po otwarciu drzwi wpadało trochę światła,dlatego wejście by było z łazienki,choć mozna też z korytarza zrobić.Łazienka się zmniejszy i tez się zastanawiam czy ta pralnia pod skosem szerokości 140-150cm nie będzie wyglądac śmiesznie,czy stawiać tą ściankę oddzielająca czy nie.Prosze o sugestie czy to dobry pomysł?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gggty.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	90,1 KB
ID:	131978   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PROJEKT Z GARDEROBĄ I PRALNIĄ.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	89,9 KB
ID:	131979  
    Ostatnio edytowane przez kinka ; 18-08-2012 o 20:23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony