Cytat Napisał Martinos1 Zobacz post
Witam
Jestem już na końcówce i trochę się wkurzam że dopiero teraz wpadłem na to forum i taki fajny wątek. Pozwolę sobie dodać od siebie paru wykonawców i proszę nie posądzajcie mnie od razu o reklamę ze względu na małą ilość postów. Jako że najlepiej mam w pamięci ostatnich wykonawców, mam na myśli stolarzy zacznę od nich a jak zrobię "rachunek sumienia" podam innych godnych polecenia.
Jako się rzekło stolarzy poznałem (jak zwykle to się dzieje) przez znajomego. Wykonywali u niego meble do salonu i stół do jadalni trochę na wzór mebli z Bo Conceptu a że nie odpowiadał mu kolor mebli z salonu zlecił wykonanie. Meble wykonane (na moje oko) lepiej niż porządnie a na pewno lepiej niż Bo Concept. Wiem co piszę bo specjalnie pojechałem sprawdzić do sklepu.
Poprosiłem o telefon i umówiłem się. W zasadzie tak jak oczekiwałem. Dwóch miłych Panów, jak się później okazało braci, rzeczowych i kompetentnych. Swoje wizje na temat mebli przedstawiła im moja lepsza połowa.
Panowie zrobili pomiary ustaliliśmy materiały i umówiliśmy się na kontakt w sprawie wyceny. Jako że mieliśmy wizję mebli nowoczesnych w formie zdecydowaliśmy na jeden z egzotycznych gatunków forniru naturalnego, spodziewałem się wiec "słusznej"wyceny. Niestety nie myliłem się chociaż wycena jaką otrzymałem mieściła się w naszym budżecie. Przed wykonaniem Panowie zrobili nam kilka próbek wybarwień forniru i po dogadaniu wszystkich szczegółów zleciłem wykonanie.
po wykonaniu i przywiezieniu mebli z natury skrupulatny chciałem się do czegoś "przyczepić" niestety nie dało się. Panowie dokładnie omówili szczegóły wykonania przed robotą i dokładnie wywiązali się z poczynionych ustaleń. Mam meble dokładnie takie jakie chciałem.
Z tego co wiem Panowie wykonują wszelakie meble specjalizują się jednak w meblach z fornirów egzotycznych.
Więc jak tutaj piszecie a w zasadzie piszemy Zdecydowanie biała lista Stolarze meblowi Kontakt do P.Marcina 501-837-988. Jak bardziej ogarnę się na tym forum postaram się wkleić kilka fotek.
Pozdrawiam
Witam
Jakiś czas temu popełniłem powyższego posta z informacją że jak się trochę ogarnę podam kolejne namiary na sprawdzonych wykonawców. Chciałbym jednak zapytać jaki jest powód że polecani przeze mnie w tym wypadku stolarze nie znaleźli się na liście i czy mogę podawać następnych?
Pozdrawiam