Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
Czytam szybko, więc nie wiem, czy czegoś nie pokręciłam.
Dałaś tę półkę nad oknem w fornirze? Jeśli kolor się zgodzi z oknem, to po problemie. Choć ja jestem maniaczka drzewienna i zawsze wolę natural od okleiny. Jeśli jednak kolor się nie zgadza z okiennym, to pomalowałabym na kolor frontów.
Z blatem barowym, to chyba mój pomysł jest już po ptakach. Jakoś wydawało mi się, że Ty masz go mieć łupkowy, a to co widać to jeszcze nie jest końcowy efekt.

Wklejam obrazek, bo może komuś się taki pomysł przyda. Tylko nogi bym może dała w takim układzie w kolorze łupka, czyli grafit.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0126(k).jpg
Wyświetleń:	726
Rozmiar:	74,0 KB
ID:	187033 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0126(k1).jpg
Wyświetleń:	708
Rozmiar:	74,4 KB
ID:	187044

pestka, blat pod oknem bedzie z łupka. Blat barowy zostaje bialy. Noga tez.
Polka nad oknem jest w fornirze ale jej nie da sie zaolejowac jak okna. To jest kolor wyczarowany przez firme okienna i nie dostaniemy go nigdzie.
Pomalowac sie nie da, bedzie widac ze to fornir malowany, glupio by to wygladalo. Musze zamowic nowa z mdfu a z ta pomysle co zrobie. Zajebiscie dluga jest - 3,6 m wiec nie wsadze jej byle gdzie.
Pestko, a mozesz cos dla mnie zrobic???????????????
Pomalowac blat pod oknem na czarno jak lupek i do wysokosci polki tez lupek a polke zostawic jak jest???????????
Dzis mam spotkanie z wykonawca i musze zarzadzic czy wywalic ta polke czy robic nowa...