Witam,

Czy ktos z Was uzywa, albo slyszal o piecach kondensacyjnych z zamknieta komora ACV???
Instalatorzy bardzo namawiaja nas na ten piec, rekomendujac ze jest BARDZO DOBRY, ale tez i drogi. Jest u nas dostepny serwis tej firmy.
Nie jestem jednak do konca przekonana, bo malo opinii uzytkownikow znalazlam na temat tego pieca i nie wiem z czego to wynika??? Moze poprostu jest za drogi i dlatego nikt go nie kupuje (wstepna cena to okolo 15K)??? Doradzcie prosze, moze mieliscie do czynienia z tym piecem.

Dom nasz to okolo 160m2 (parter i poddasze) + ogrzewana piwnica ok. 100m2.
Caly parter to tylko podlogowka + drabinka w lazience + maly grzejnik w wiatrolapie.
Na poddaszu korytarz + lazienka w podlogowce, natomiast 3 sypialnie to grzejniki. Drabinka rowniez w lazience.
Piwnica to kotlownia (podlogowka + grzejnik), pralnia (podlogowka), pokoj (podlogowka + grzejniki), jedno pomieszczenie piwnicy nieocieplone.
Dom jest dobrze ocieplony 20cm terrmoorganika platunium, okna trojszybowe z cieplym montazem, okna polaciowe rowniez energooszczedne. Poddasze ocieplone ekofibrem - 30cm.
Nie wiem co jeszcze moze pomoc w doborze pieca.
Dziekuje wszystkim za podpowiedzi i opinie.
Pozdrawiam,

Asia