Witam
Jeśli piszę w nieodpowiednim miejscu proszę o przeniesienie tego wątku - ja nie potrafię tego zrobić
Kochani
wymyśliłam sobie kabinę prysznicową kwadratową 90x90 i wybrałam kabine Ineba z Cersanitu. Ona ma 185 cm wysokości. Do tego wzięłam bardzo " cieniutki" brodzik Tako - 3 cm. Po zamontowaniu to wszystko jest jakieś takie niskie Wcześniej jakoś mi do głowy nie przyszło, że tak może być - sądziłam, że wszystkie (a przynajmniej większość) kabin ma wymiary standardowe. Jest wielu ludzi, którzy robią sam odpływ nie dając brodzika - to co wtedy? jest jeszcze niżej? a może tak to ma właśnie być? Nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Do tej pory miałam albo wannę albo taki prysznic z bardzo wysokim brodzikiem i nawet mi przez myśl nie przeszło, żeby to przeanalizować. Obecnie po zamontowaniu kabiny z brodzikiem cała konstrukcja ma niecałe 190 cm. Czy to jest ok? Czy tylko mnie się wydaje, że to jest zbyt nisko? Jak jest u Was? Szef mojej ekipy od wykończeniówki jest bardzo wysoki i jak wszedł pod ten prysznic (w ubraniu roboczym ) to wyglądało to bardzo śmiesznie. My aż tak wysocy nie jesteśmy
Dajcie znać jak wysoko jest u Was? A jeśli sądzicie, że to jest za nisko to czy w obecnej sytuacji coś mogę z tym jeszcze zrobić? Mam nadzieję, że napiszecie mi, że wydziwiam Jestem już tak zmęczona wykańczaniem, że nie mam siły na zmiany i kombinowanie. Nawet nie bardzo przykładam się do wyboru kolorów na ściany Też tak macie?
Pozdrawiam
Agnieszka